KGM İnşaat - ANTALYA

kgm_inşaat

kgminsaat.com

Antalya'da İnşaat sektöründe faaliyet gösteren KGM İnşaat, web sitelerinin tasarım ve programlaması konusunda SARVON' u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımKGM İnşaatın web tasarımı yapılırken kurumsal bir yapı oluşturulmak istenmiştir. Işık efekleriyle şekillenmiş petrol mavisi bir alanla başlayan tasarımımız gri bir zeminle devam etmektedir. Banner alanında - köşeleri menü grubunda aktif linklerle uyumlu - oldukça gösterişli bir flash animasyon kullanılmıştır.Ayrıca projelerin resimleri de bu alanda kullanılan mini flash resim galerisi ile sergilenmektedir.

Menü grubu için banner alanında uygulanan stile uygun bir tasarım yapılarak site genelinde uyum sağlanmıştır.

Footer alanında KGM Şirketler grubu üyesi olan firmamızın ve diğer firmaların web sitelerine linkler bulunmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

KGM İçerik Yönetim Sistemiİnşaat web yetkilileri yönetim panelimizi kullanarak; Türkçe ve İngilizce dil gruplarında düzenleme yapmak istedikleri sayfaları seçerek düzenleme yapabilmektedir.

Yurtiçi ve yurtdışı projeler menü gruplarına yeni bir sayfa eklemek istendiği zaman daha önce oluşturulmuş sayfalardaki gibi flash animasyonlu içerikler oluşturmak bir kaç basit işlemden ibaret.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş olan iletişim formu üzerinden ziyaretçiler ve firma yetkilileri kolaylıkla iletişim kurabilirler. Yine kullanıcılarımız isterlerse başka şikayet, sipariş gibi formlar oluştuabilirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

KGM Arama Motoru Optimizasyonuİnşaat firmasının Google aramalarından ufak bir derleme hazırladık. Detaylı sonuçlar için satış departmanımızla görüşebilirsiniz.