Palmiye Peyzaj - ANTALYA

Web Tasarımı Palmiye Peyzaj

palmiye-peyzaj.com.tr

Antalya'da peyzaj mimarlığı alanında faaliyet göstermekte olan Palmiye Peyzaj, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Işık efekleri ve Web Tasarımrenk geçişleriyle şekillenmiş gri bir zeminle başlayan web tasarımı sayfanın neredeyse tamamını kaplayan büyük bir flash animasyonuyla tamamlanmıştır.

Logomuzda bulunan kare bloklar, flash animasyonumuzun efeklerinde ve footer alanında dikkatimizi çekmektedir.

Alt sayfalarımızda yer alan menü gruplarımız, site geneline uyumlu olarak oldukça sade ve şık bir şekilde tasarlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi

Palmiye Peyzİçerik Yönetim Sistemiaj web sorumluları Sarvon içerik yönetim sistemini kullanmaktadır. Yönetim paneline giriş yaparak İngilizce ve Türkçe dil gruplarında istedikleri sayfalardaki düzenlemeleri kolaylıkla yapabilmektedirler.

Projelerimiz menü grubundaki oteller bölümünde yer alan herbir sayfa için ayrı bir esnek modül oluşturulup ilgili resimler yayınlanmaktadır.

Projelerimiz menü grubunda yer alan ana başlıklarımız için flash turna animasyon modülü kullanarak oluşturulan resim galerileri kullanılmıştır.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

Peyzaj Arama Motoru Optimizasyonusektöründe faaliyet gösteren Palmiye Peyzaj, sektöründeki yoğun rekabetten Sarvon kalitesini tercih ederek sıyrılıp , google aramalarında üst sıralardaki yerini almıştır.