Polfisan Oyun Parkları - SAMSUN

Web Tasarımı - Polfisan Samsun

polfisan.com.tr

Merkezi Samsun'da bulunan, çocuk oyun parkları ve fitness ekipmanları imalatı yapmakta olan Polfisan, web sitelerinin tasarımı ve programlamasında SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Web Tasarımı

ÇoWeb Tasarımcuk oyun grupları üretmekte olan Polfisan firmamız için web tasarımı yapılırken rengarenk eğlenceli bir çalışma yapılmıştır. Marjinal hatlara sahip banner alanımızda çarpıcı bir flash animasyon tercih edilmiştir.

Sol konumda bulunan menü grubumuz da sitedeki çok renklilikten etkilenmiş her biri farklı renkte olan linklerin üzerine gelindiği zaman zeminle aynı rengi alacak şekilde kodlanmıştır.

Ürünlerimiz sayfasını açtığımız zaman karşımıza gelen sayfada, her bir ürün grubu için özel bir spot tasarımı yapılmış ve ilgili sayfalara linkler verilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiPolfisan firma yetkilileri Türkiyenin en gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanarak ilk başta gözümüzü korkutan resim ekleme, metin ekleme yeni sayfalar oluşturma gibi işlemleri sadece bir kaç tıklama ile yapabilmektedir.

Ürünlerimiz sayfalarında yer alan resimler üzerine tıklandığı zaman, detayların da bulunduğu farklı bir resim açılmaktadır. Müşterimiz tarafından da bu yapı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Referanslarımız sayfasına girildiği zaman uygulama resimleri spotuna tıkladığımız zaman karşımıza gelen tam ekran flash resim galerisi bileşeni sayesinde resimlerimizi gerçek anlamda bir galeri edasıyla sergileyebiliriz.

Sol modül konumunda yayınlanan kategori listesi modülü yardımıyla firmamızın haberleri kayan haber olarak listelenmektedir.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

SArama Motoru Optimizasyonuamsun merkezli olan Polfisan Oyun Parkları firmamız Türkiye'nin dört bir yanına hizmet vermektedir. Türkiye genelinde müşterilere ulaşmanın en etkili yolunun internet pazarında yer almak olduğunu bilen yetkililerimiz aradıkları kaliteli hizmeti Sarvon'da buldu.