Neden SARVON Destek Departmanı?

Müşterilerimiz bizim için değerlidir. SARVON'la çalışmaya başladığınız andan itibaren ailemizin bir ferdi olursunuz. Biz sizin için düşünürüz. En iyiyi en kaliteli hizmeti nasıl sunarız? sorusunu kendimize sorarak mükemmeli ararız.

Yazılım departmanımız tarafından geliştirilen proje yönetim sistemiyle, proje başlangıcından itibaren web sitesiyle ilgili her aşamayı müşterilerimize ileterek sürece hakim olmalarını, web sayfasının tasarım süreci, programlama, içeriklerin eklenmesi gibi aşamalarda müşterilerimizle koordineli çalışarak projenin sağlıklı biçimde ilerlemesini ve tamamlanmasını sağlarız.

Ayrıca Destek departmanımızın işleyişini hızlandırmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek amacıyla ticket sistemini kullanmaktayız. Bu sistemde destek talepleri sıraya alınarak numaralandırılır koordinasyon merkezimize ulaşır. Talep burda değerlendirilerek teknik ekibin uzmanlık alanına göre ilgili kişiye yönlendirilir. Ticket sistemiyle en doğru kişiden en hızlı ve kaliteli hizmeti almanızı sağlarız.

Sizleri SARVON ayrıcalığını yaşamaya davet ediyoruz.