CCM Aydınlatma - ANKARA

web tasarım ccm aydınlatma

ccm.com.tr

Ankara'da aydınlatma sektöründe faaliyet gösteren CCM Aydınlatma firması, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımCCM Aydınlatma'nın web tasarımında gri ve krem rengi tonlar ışık geçişleri ve desenlerle bezenerek kullanılmış, logonun olduğu bölümde kullanılan arkaplan resmiyle tamamlanmıştır. Anasayfa ve alt sayfalarda farklı flash animasyonlar kullanılarak sitenin renk ve hareket kazanması sağlanmıştır.

Foto galeri ve iletişim formu için yapılan spot tasarımları esnek modüller yardımıyla sol modül konumunda yayınlanmıştır. Ürünlerimiz sayfasında yer alan spotlar ışık efekleri kullanılarak tasarıma uydurulup sitede empoze edilmiştir.

Menü grubu tasarımı yapılırken sitenin ana hatlarına sabit kalınmış ve oldukça sade ve şık bir çalışma yapılarak tasarım tamamlanıp yazılım departmanımıza teslim edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiCCM Aydınlatma firması web yetkilileri, Sarvon içerik yönetim sistemini kullanmaktadır. Yönetim paneli sayesinde kullanıcılarımız kolaylıkla her iki dil grubunda bulunan bütün sayfalarda düzenleme yapabilir, yeni sayfalar, menü grupları, flash animasyonları, iletişim formları, resim galerileri oluşturabilirler.

Sitemizde kullanılan tam ekran flash resim galerisi sayesinde basit bir işlemle link vermiş oldukları metin veya resimler üzerinden galerilerini yayınlayabilmektedirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilen Web Sitesi

AArama Motoru Optimizasyonunkara firması olan CCM Aydınlatma, web tasarımı ve programlamasında aradığı kaliteli hizmeti Antalya'da Sarvon'da buldu. Sizler için firmamızın bulunmak istediği kelimelerdeki google arama sonuçlarından bir derleme hazırladık.