Konya Web Tasarım Referansları

Yıllık gelirinin % 40'ını tarımdan elde eden Konya, Türkiye'nin tahıl ambarı olarak nitelendirilmektedir. Modern tarım araçlarının en çok kullanıldığı ve aktif nüfusun % 75'inin tarım ve hayvancılık ile uğraşmakta olduğu Konya, sanayi olarak da geniş bir yelpazede üretim yapmakta ve ihracaatı 130 ülkeyi bulmaktadır. Yüzölçümü ile Türkiye'nin en büyük kenti olan Konya'da kağıt - ambalaj sanayi, tekstil, elektrik-elektronik, otomotiv yedek parça, makine sanayi ve gıda gibi alanlarda da üretim yaparak aynı zamanda bir sanayi şehridir.

Tuz üretiminde önde gelen Konya, alüvyonlu toprakları ile ziraate en müsait topraklara, Türkiye’nin en zengin boksit yataklarına ve en uzun karayolu ağına sahiptir. Sulama çalışmaları geliştirilirse Konya Ovası dünyanın en verimli ovalarının başında yer almaktadır. Türkiye'nin en büyük 500 büyük şirketi arasında yer alan 7 şirket Konya 'da yer almaktadır.

Konya, tüm bu zenginlikleri ile bizim de ilgimizi çeken ve hizmet vermekten memnuniyet duyduğumuz bir şehir. Henüz web sitesi hizmeti verdiğimiz Konya menşeili iki müşterimiz var;

Web Tasarımı Eskas Güvenlik Sistemleri
Eskas Güvenlik Sistemleri

Berem Gıda: Ev dışı gıda tüketim sektöründe yerel ve uluslararası bir çok güçlü markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. Geniş ürün yelpazesi ile dağıtım, tedarik ve lojistik hizmetler sunmaktadır. Antalya'da katılımcı olduğumuz gıda fuarında standımızı ziyaret etmeleri ile tanıştık ve değerli ilgilerinin devam etmesi ile özgün web tasarım, dinamik web sitesi yazılımı ve Google arama motoru optimizasyonu gibi hizmetleri kendilerine sunma fırsatımız oldu.

Eska-s Güvenlik Sistemleri: Güvenlik kameraları, yangın alarm, personel - araç takip gibi sistemler kuran ve geniş bir müşteri portföyüne sahip olan müşterimiz ile henüz Konya şubesini oluşturmadığı dönemlerde tanıştık ve birlikte büyüdük diyebiliriz. Web sitesinden önemli ölçüde fayda sağladığı her fırsatta bize ifade eden Eskas için de aynı özveri ile özgün web tasarım çalışması, içerik yönetim sistemi ve seo hizmetimizi sunduk. Nice yıllar daha birlikte büyümek ümidiyle...

Sarvon olarak henüz gezip görme fırsatımızın olmadığı ancak web üzerinden iletişim kurduğumuz ya da günübirlik tanışma amaçlı gidebildiğimiz illerimizden biri de Konya. Ancak web tasarım işleri bittiğinde, sohbetler başladığında satır aralarından Konya'yı merak ediyoruz; Başta Mevlana Müzesi, Çatalhöyük, Kilistra gezilmeli, saraylar, hanlar, camiler görülmeli, düğün yemekleri yenmeli ve Konya köylerinde dokunan keçe halılardan, kilimlerden mutlaka alınmalıymış ;)