SON EKLENEN PROJELER

DR VİLLA - ANTALYA

Dr-Villa-Antalya-Villa-Kiralama-Web-Tasarımı-

ARGOS JEWEL ART - ANTALYA

Argos-Jewel-Art-Antalya-Web-Tasarımı-

AMC-TR TARIM - ANTALYA

AMC-TR-Tarım-Antalya-Web-Tasarımı-

DAĞDELEN SERA - ANTALYA

Dağdelen-Sera-Antalya-Web-Tasarımı-

INFINITY 925 GÜMÜŞ - İSTANBUL

infinity-925-gümüş-takı-Web-Tasarımı-

NARCIA HOTELS - ANTALYA

Narcia-Hotels-Antalya-Web-Tasarımı-

ANTALYA ULTRASON MERKEZİ - ANTALYA

Antalya-Ultrason-Merkezi-Web-Tasarımı-

FLY TO BEAUTY ESTETİK - ALMANYA

Fly-to-Beauty-Almanya-Web-Tasarımı-

ANTEVENT PARTİ MAKİNELERİ - ANTALYA

Antevent-Parti-Makineleri-Antalya-Web-Tasarımı-

DK ESTETİK KLİNİĞİ - ANTALYA

DK-Estetik-Antalya-Web-Tasarımı-

NEW LIFE TRAVELS - ANTALYA

New-Life-Travels-Sağlık-Turizmi-Antalya-Web-Tasarımı-

TOPÇUOĞLU GIDA A.Ş. - TOKAT

Topçuoğlu-Gıda-Web-Tasarımı-

UNCALI MEYDAN HASTANESİ

Uncalı-Meydan-Hastanesi-Antalya-Web-Tasarımı-

C KARE MÜHENDİSLİK - ANTALYA

C-Kare-Mühendislik-Antalya-Web-Tasarımı-

RAFEX RAF SİSTEMLERİ - KOCAELİ

Rafex-Raf--Kocaeli-Web-Tasarımı-

KORALTÜRK BİLARDO - ANTALYA

Koraltürk-Bilardo-Antalya-osgb-Web-Tasarımı-

CLINIC ANTALYA

Klinik-Antalya-Web-Tasarımı-

GLAMBOX ESTETİK - ALMANYA

Glambox-Estetik-Antalya-Web-Tasarımı-

ERZETA MAKİNE - KOCAELİ

Erzeta-Makine-Web-Tasarımı-

LA PİZZA - ANTALYA / MANAVGAT

La-Pizza-Manavgat-Antalya-Web-Tasarımı-

DETAY İÇ MİMARLIK - ANTALYA

Detay İç Mimarlık Antalya Web Tasarımı

KOÇ ZİRAİ A.Ş. - ANTALYA

Koç-Zirai-Antalya-Web-Tasarımı

FONMERSAN MERMER LTD. ŞTİ. - BURDUR

Fonmersan-Mermer-Burdur-Web-Tasarımı

RST ELEKTRONİK - İSTANBUL

Rst-Elektronik-Web-Tasarımı-

WEB TASARIM REFERANSLARI

En renkli, en iştah açıcı web tasarım çalışmaları Gıda kategorisinde yer almaktadır. Türkiye'nin farklı illerinden üretim yapan değerli markalar için hazırladığımız web sitelerini inceleyebilirsiniz.

İzmir'den Besan Salça, Çanakkale'den Mevlevi Tatlıları, Rize'den Pınarbaşı Kavurma, Artvin'den Bal Çeşmesi, Manisa'dan Ovil Zeytinleri, Nevşehir'den Ağzıkarahan Lokumları ve Antalya'dan çok sayıda kurumsal müşteri Sarvon Web Tasarım Ofisi ile çalışmayı tercih etti..

Sağlık sektöründe hastaneler, tıp merkezleri, diş poliklinikleri, medikal ürün tedarikçileri, profesörler ve Türkiye'nin farklı illerinden uzman doktorlar için hazırladığımız web sitelerini inceleyebilirsiniz.

İstanbul'dan Meran Tıp Merkezi, Antalya'dan Talya Tıp Merkezi, Attelia, Perili Dişler, Pulpa diş poliklinikleri, Prof. Dr. İlhan Gölbaşı, Prof. Dr. Saim Yılmaz, Prof. Dr. Mehmet Baykara, Doç. Dr. Mehmet Güler, Doç. Dr. Burak Hoşcan, Doç. Dr. Bülent Tuğrul, Kıbrıs'tan Doğuş Tüp Bebek Hastanesi, Gürcistan'dan Atlas Tüp Bebek Merkezi, Batum Tüp Bebek Merkezi, Almanya'dan Fly To Beauty Estetik Kliniği ve Türkiye'de çok sayıda psikiyatri merkezi Sarvon Web Tasarım Ofisi ile çalışmayı tercih etti..

Estetik & Kozmetik kategorisinde Antalya'da DK Klinik, Prof. Ömer Özkan, Dr. Figen Sayın, Akumer, Köni, Dr. Arif Karagöz, Alyader ve saç ekim merkezleri, Bursa'da Dr. Ali Tufan Soydan, İstanbul'da Anka Klinik.. Ayrıca kozmetik ürün imalatında Talya Bitkisel, Ceres Kozmetik, DC Kozmetik gibi markalar yer almaktadır.

Genelde bulunduğu ilin organize sanayi bölgelerinde çeşitli alanlarda üretim yapan ve ihracatları ile Türkiye ekonomisinin başrol oyuncularının yer aldığı Endüstri kategorisinde yine çok değerli referanslarımızı ve onlar için hazırladığımız web tasarım çalışmalarını inceleyebilirsiniz; İstanbul'dan Rafex Raf, Arslan Sünger, Ekber Mutfak, Deno Hassas Parça, Acarlar Endüstriyel, Alfatech Endüstriyel, Trimex Kauçuk, Flexi Spor, Samtalya.. Kayseri'den Okandan Cam, Yaşam Etiket, Konya'dan Typhoon Savunma, Burdur'dan Alpin Yalıtım, Isparta'dan Tığlı Petrol, Antalya'dan Utaş Savunma, Mitas Enerji, Sinem Tekstil, Emel Tekstil, Bardakçı Ambalaj ve daha onlarcası..

Yapı & Mimarlık & Mühendislik kategorilerinde ayrı ayrı inceleyebileceğiniz web tasarım referanslarımızda yine İstanbul, Antalya ağırlıklı olmak üzere Isparta, Burdur, Kocaeli, Konya, Hatay gibi farklı illerden kurumsal firmalar yer almaktadır.

İnşaat firmaları, yapı elemanları imalatı firmaları (mermer, alimünyum, demir-çelik, poliüretan kaplama, tente imalatı, kapı-pencere imalatı, ahşap yapı imalatı, sauna imalatı vb..), gayrimenkul danışmanları, iç mimarlık, peyzaj mimarlığı, dekorasyon, mobilya firmaları, çevre mühendisliği, elektrik-elektronik mühendisliği, aydınlatma, güvenlik ve iletişim gibi alanlarda hizmet veren müşterilerimizden oluşmaktadır.

Belediye kategorisinde ise Manavgat Belediyesi ile OSİAD (Antalya Organize Sanayi İş İnsanları Derneği) web sitesini inceleyebilirsiniz.

Tarım ilacı, gübre, tohum, yaş sebze meyve, fide, topraksız tarım, damla sulama, ziraat makinaları gibi konularda üretim, tedarik, ihracat yapan müşterilerimiz yer aldığı Tarım kategorisinde başta Antalya olmak üzere İstanbul, Ankara, İzmir, Hatay gibi illerden web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

Avukatlık ofisleri, Tercümanlık ofisleri, Finans, Dış Ticaret, Mali Müşavirlik, OSGB, Sigortacılık gibi alanlarda hizmet veren müşterilerimiz Danışmanlık kategorisinde toplanmıştır.

Eğitimde özel okullar, sanat eğitim kurumları, yoga, fitness vb spor eğitim merkezleri için hazırladığımız web siteleri, Turizmde oteller, seyahat acentaları, yatçılık, tur ve organizasyon şirketleri, Otomotivde filo kiralama, otomotiv şirketleri ve oto servisi firmaları yer almaktadır.