Tarım ve Ziraat Sektörü Referanslarımız

AMC-TR TARIM - ANTALYA

amc

TMG SERACILIK - İZMİR

tmg

DAĞDELEN SERA - ANTALYA

dağdelen

KOÇ ZİRAİ A.Ş. - ANTALYA

koc-zirai

NİL ÇEVRE - ANTALYA

nil-cevre

KARE TARIM - ANTALYA

karetarim

CANLAR GIDA - ANTALYA

canlar

OPTIMUM FRESH - ANTALYA

optimum

TMG TOPRAKSIZ TARIM - ANTALYA

tmg topraksız tarım antalya

ÜNALLAR GIDA - ANTALYA

ünallar gıda antalya

BEYAZKULE TARIM - ANTALYA

beyazkule tarım antalya

MULUMULU DAMLA SULAMA - ANTALYA

mulumulu damla sulama antalya

Tarım ve Ziraat Sektörü İçin Sarvon® Web İşleri

Bir tek çiftçinin 130 insanı besleyebildiğini biliyor muydunuz? Tarımda teknolojinin gelişmesi böyle büyük bir kıymeti getirdi. Eskiden karasabanlarla sürülen topraklar günümüzde bin bir teknolojik araçla en verimli şekilde sürülebiliyor. Tarım, otomasyona bağlanmış, sistemi ve düzeni belli olan, verimliliği ölçülebilen nitelikli bir sektör halini aldı. İklimin kontrol edilebildiği, elektrik sistemlerinin destek sağladığı bu dev organizasyonda büyük roller üstlenen tarım firmaları var. Ve belki siz de o firmalardan birini temsil ediyorsunuz.

İşletmeler yarattıkları değerleri ortaya koymakta ustalaşmalıdır. Web siteleri tarım işletmelerinin yeteneklerini sergilemeleri için önemli bir kanaldır. Çünkü web sitesi dünyayı küçültendir, bilgiyi buldurandır, doğru kişiyle tanıştırandır. “Ben burdayım” diyen tarımcıların dünyada yankılanan sesidir web sitesi.

Bir tarlayı sulamak için onlarca yöntem bulunuyor. Suyu depolamanın kolay yolları ve arıtmanın da gereklilikleri çözümleriyle sunuluyor. Topraklı tarımı herkes bilir. Gelişen tarım sayesinde topraksız tarımla tanıştı insanoğlu. Sadece bastığımız yerlere değil, gökdelenlerin duvarlarına bile dikey tarım uygulanabiliyor artık. Tarım sektörü kaliteli hizmeti, sürdürülebilirliği ve maksimum verimi somut şekilde konuşabiliyor.

Bir bitkiyi ekmekten çok fazlası, tohumu korumak ve beslemek için en uygun yolları tercih etmek tarımcının aklına akıl katıyor. PH düzenleyiciler, organik gübreler, makro ve mikro besinler ile toprağın verimi artıyor. Üreticiler, pazarlayıcılar, bayilik sistemi kuranlar, çiftçiyle dirsek temasında bulunanlar son sistem makineleri kullanarak sağlık ve güvenlik ölçütlerine bağlı kalarak tarımcılığın tanımını oluşturuyorlar. Tarımcılığa emek verenler kimlerdir? Bunu en iyi gösteren web siteleridir.

Beden gücüyle toprağı ekip biçenler de ve makineleşmenin sağladığı katkıyı işine katanlar da, büyük araştırma geliştirme çalışmalarıyla toprağa yön veren akademisyenler de tarımın emekçisidir. İklim değişiklikleri ve sınırlı kaynaklar ile mücadele edenler, biyolojik çözümler sunanlar, zararlılarla baş etmenin yollarını bulanlar da bu dev sektörün kıymetlileridir.

Ve Türkiye tarımda bir markadır.

Yaş sebze ve meyvenin dünyanın her yerine yayıldığı, dünya mutfaklarının başka iklim ürünleriyle çeşitlendiği, her bitkinin her coğrafyayla tanıştığı bir devirdeyiz. Tarımı destekleyen lojistik ağ soğuk hava depolu araçlarıyla dünyayı turluyor. Dünyayı küçülten tarımda söz sahibi bir ülkeyiz.

Bunu en iyi fuarlar üzerinden görebiliriz. İş dünyasında fuarların önemi büyüktür. Tarım fuarları ise büyülüdür. İnsanı yaşatan, besleyen doğanın tüm emekçileri bir araya toplanır. Toprağı bereketlendiren, canlıların yaşam döngüsüne katkı sunan, ekolojik dengede tadı tuzu bulunan tarım sektörünün fertleri fuarlar sayesinde birbirlerini tanır, birbirlerini tamamlar.

Tarıma hizmet veren her nevi işletmeyi fuarlarda bulabilirsiniz. Tanıtım faaliyetleri, saha çalışmaları ve bilimsel araştırmalar hakkında en yeni bilgileri edinebileceğiniz yerlerdir fuar buluşma alanları. Üretim ve yatırım danışmanlığı veren firmalar, anahtar teslim proje üretenler, bitkisel ve hayvansal üretim yapanlar, kalite ve verimi yükseltenler, ürünler muhafaza edenler, işleyip değerlendirenler, pazarlamakta ustalaşanlar.

Artan dünya nüfusunu beslemek, kirlenen dünya suyundan sağlıklı tarıma yönelmek için çözüm üretenler. Elini taşın altına koyan yerel ve ulusal işletmeler, kamu kurumları, kamu yararına çalışan sivil toplum kuruluşları. Tarımda sürdürülebilirlik için emeklerin ve sözlerin savunulduğu yerdir fuarlar.

Uygulamalı bir bilim dalı olan tarımın tüm canlılara dokunur somut sonuçlarını ortaya koyan ve yeni işbirliklerine davetler sunan fuarlarda varlık göstermek tarım işletmeleri için çok çok önemlidir.

Fuarlarda birçok doküman paylaşılır. Broşürler, kitapçıklar, kartvizitler. Her birinde iletişim kanalları yer alır. Fuardan sonraki ilk buluşma için eller tokalaşır. Tüm bu buluşmalarda ulaşılabilirliği temin eden kanalların başında gelir web siteleri. Bir tarih kısıtı dahilinde buluşulan fuarlardan sonra kesintisiz hizmet sunan yegane araç web sitesidir.

Dersini iyi çalışmak isteyen ziraatçiler fuarlar sonrasında derin bir araştırmaya girerler. Fuarda kısa buluşmalar yaşanan, tanışılan her türlü organizasyon için detaylı bir çalışma başlar. Sürmekte olan işe katkı sunan işletmelerin kartvizitleri masaya serilir. Şirket içi toplantılarda potansiyeller değerlendirilir. İşbirliği için ikili görüşmeler başlatılır. Fuar sonrasında tarım sektörü yeni buluşmalar ve anlaşmalarla adımlarca öne geçer. Bunun için tarıma sayısız emek veren, ekmeğini bu yolla kazanan işletmelerin web siteleri hep açık ve ulaşılabilir olmalıdır.

Bir tarım firmasının web sitesi hep güncel olmalıdır. Çünkü dünyadaki ekonomik dalgalanmalardan nasibini alan tarım sektörü katlanan fiyatlar nedeniyle yaralar almaya devam ediyor. Gıda savaşlarının başlamak üzere olduğunu sezen çevreler her fırsatta tarıma sahip çıkmanın önemini vurguluyor. Bu denli önemli bir sektörde devletler, birlikler hep iş başında. Projeler, fizibiliteler, yatırım teşvikleri, hibeler tarım işletmelerini desteklemek için var.

Toplu hayata geçişin temelleri tarımla atıldığında insanlığın en temel geçim kaynağı olmayı başardı. Bugün ise dünyayı uçtan uca çeviren büyük bir yapı olarak yaşam sürelerimize etki eden bir mekanizma. Bu değerli üretim alanında varlık gösteren her işletmenin tanınmak ve bilinmek gibi bir kaygısı var.

Sarvon® Web Tasarım Antalya firması bir tarım işletmesinin;

  • Hangi hizmeti sunduğunu,
  • İşletmenin yeterlilik ve yeteneklerini,
  • Sektöre ne gibi faydalar yarattığını,
  • Diğer işletmelerden farklı olarak ne yaptığını,
  • Hangi mesleki birliklerle işbirliği içinde olduğunu,
  • İthalat ve ihracatın neresinde olduğunu,
  • Ulaşım araçlarını

Ortaya koymasını sağlar.

Web sitesi, küçük tarım alanlarında kendi tüketecekleri gıdaları ekip biçen bir küçük grubu da, ticari amaçla varlık gösteren tarım kuruluşlarını da faydalandırır. Arzı ve talebi, üreticiyi ve tüketiciyi buluşturan bu teknolojik ağ tarım sektörünün olmazsa olmazıdır. Bu nedenle tarıma katkı sağlayan her yapı internet üzerinden varlığını ilan etmelidir.

“Sürdürülebilirlik” tarım için ne kadar önemliyse web tasarım arayüzü üretiminde de o denli önemlidir. Sarvon® web işleri, en iyi bildiği işi yapan ve hayatını tarıma adayanların vazgeçemedikleri yol arkadaşı olmayı başarmıştır. Devinim halinde olan bu sektörde tarım alanında hizmet veren işletmeler her gelişmeyi vakit kaybetmeden web sitelerine taşımak isterler. Sarvon bunun en kolay yolunu sunan bir sisteme sahiptir.

Yeni sezon, yeni ürün, yeni etkinlik, yeni bir pazar girişimi web sitesinde gözükmelidir. Sertifikalar, belgeler, bayiler, ortaya konulan değerler web sitesinde yer almalıdır. Tarım web sitesi hedeflenen ülkelerde de kolaylıkla bulunabilmeli, istenilen dilde okunabilmelidir. Sarvon® dil paketleri sayesinde her yeni ülke insanına ulaşmak kolay ve mümkündür.

Ulaşılabilirlik ve erişilebilirlik konusunda zerre sorun yaşanmayan Sarvon® yazılım alt yapısı tarım alanındaki müşterilerinin aldıkları hizmetten memnun kalmalarının bir sebebidir. Güvenlik ağıyla kuşatılmış bir web sitesi tarım ve ziraat alanında faaliyet gösteren firmaların vazgeçmemesi gereken önceliklerdendir.

Sarvon® Antalya web tasarım firması, şeffaf hizmet anlayışıyla, yapmakta olduğu işi en iyi şekilde gerçekleştirmeye çalışır. Bir tarım firmasının neye ihtiyacı olduğunu bilir. Ve firma talep etmeden gerekli yeterlilikleri sunar. Merkezi yazılım alt yapısı sayesinde teknolojinin gelişmesiyle gereken eklentileri web sitelerine ekler. Ve bu sayede bir tarım işletmesi kendini sürekli yenileyen ve devre uyum sağlayan bir web sitesine sahip olur.

Sarvon® olarak, tarıma gönül vermiş, büyük yatırımlar yapmış, kazanç beklentileri yüksek olan işletmelere hak ettikleri geliri sağlamaları için zemin oluşturan web siteleri sunuyoruz. Sizleri de memnun müşterimizin arasında görmek için sabırsızlanıyoruz.