Web Tasarım Referansları: Tarım / Yaş Sebze & Meyve

Dünyanın 7. büyük tarım ülkesi olan Türkiye, 28 milyon hektar tarım arazisine sahiptir. Ülke ekonomisinin büyük bir kısmı tarım sektörüne dayanmaktadır.

Sıkı bir rekabetin yaşandığı Tarım / Yaş Sebze & Meyve sektöründe web sitesine sahip olanlar, bu mücadelede bir adım öne çıkmakta ve hizmetlerini internet üzerinden hedef kitlelerine ulaştırabilmektedirler.

Sarvon Web Tasarım Şirketi, Tarım / Yaş Sebze & Meyve sektöründe faaliyet gösteren firmaların beklentilerine uygun web siteleri üretmektedir.

GENETİKA TOHUM - ANTALYA

Genetika-tohum-antalya-web-tasarımı

BAYRAM TOHUM - ANKARA

Bayram-Tohum-Ankara-web-tasarımı

bayramtohum.com

Ankara'da soğan tohumu üretimi hakkında faaliyet gösteren Bayram Tohum, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

GENTO TOHUM - ANTALYA

Gento-Tohum-Antalya-Web-Tasarımı

Genetika'nın bir markası olan Gento Tohum, web tasarımında üretimini sağladığı tohumların, meyve sebze renklerine göre ziyaretçisine canlı bir sunum sağlamıştır. Menü derinliği olan bu web sitesinde adımlar ayırt edici şekildedir.

Mobil uyumlu yeni web tasarımı ile Gento Tohum yayında!

EKOLOJİK TARIM A.Ş. - ANTALYA

Ekolojik-Tarım-Antalya-Web-Tasarımı

ekolojiktarim.com.tr

Antalya'da kimyasal gübre ve organik gübre üretimi yapan Ekolojik Tarım, web sitesinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

KARE TARIM - ANTALYA

kare tarım antalya web tasarımı

Asya, Avrupa, Afrika ve Latin Amerika'ya tarım ürünleri üretip ihracat yapan Kare Tarım için web sitesini aktif yönetebilmek oldukça önemli.

OPTIMUM FRESH - ANTALYA

Optimum-fresh-antalya-web-tasarımı

BEYAZKULE TARIM - ANTALYA

beyazkule tarım antalya web tasarımı

20 yıllık tecrübesi ve sektörde saygınlığı ile yaş sebze ve meyve ihracatı yapan Beyazkule Tarım, Antalya web tasarım referanslarımız arasında.

ÇOBANOĞLU ÇİÇEKÇİLİK - İZMİR

Çobanoğlu-çiçekçilik-izmir-web-tasarımı

cobanoglucicekcilik.com

İzmir'de tarım sektöründe faaliyet göstermekte olup çiçek yetiştiriciliği konusunda hizmet veren Çobanoğlu Çiçekçilik firması web tasarım ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

TMG TOPRAKSIZ TARIM - ANTALYA

Tmg-Topraksız-Tarım-Antalya-web-tasarımı

tmgtopraksiztarim.com

Antalya'da topraksız tarım üzerine hizmet veren TMG Topraksız Tarım firması, web sitelerinin tasarım ve programlanması konusunda Sarvon'u tercih etti.

CANLAR GIDA - ANTALYA

canlar-gıda-antalya--web-tasarım

canlarfruit.com

Antalya'da sebze ve meyve ihracatı yapmakta olan Canlar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

ÜNALLAR GIDA - ANTALYA

ünallar-gıda-antalya--web-tasarım

unallargida.com

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Ünallar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Mulumulu Damla Sulama - ANTALYA

Web Tasarım Mulumulu

mulumulu.com.tr

Antalya'da damla sulama ekipmanları ve sistemlerinin üretim ve satışını yapmakta olan Mulumulu, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'U tercih etti.

4M Agro Tarım - İSTANBUL

web tasarım istanbul 4m agro

4magro.com

İstanbul'da tarım sektöründe faaliyet gösteren 4M Agro, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Kinagro Tarım - ANTALYA

web tasarım kinagro tarim jpg

kinagrotarim.com

Antalya'da tarım ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren Kinagro Tarım, web tasarımı ve internet tabanlı ihtiyaçları için SARVON ekibiyle çalılşmayı tercih etti.