Endüstri Sektörü Referanslarımız

RAFEX RAF SİSTEMLERİ - KOCAELİ OSB

RAFEX

BORVEK MAKİNA - ANTALYA

borvek makina servo motorlu borwerk

CGR MİNERAL - ANTALYA

cgr-mineral

ERZETA MEYDAN SAATLERİ - KOCAELİ

erzeta web tasarımı

KORALTÜRK BİLARDO - ANTALYA OSB

koraltürk

DFD FUAR DEKORASYON - İSTANBUL

dfd

KÖYLÜ KOSTÜM - İSTANBUL

koylu-kostum

TYPHOON SAVUNMA SAN. A.Ş. - KONYA

typhoon savunma konya web

ALPİN YALITIM - BURDUR OSB

alpin yalıtım burdur

YAŞAM ETİKET - KAYSERİ

yaşam etikek kayseri

BARDAKÇI AMBALAJ A.Ş. - ANTALYA

bardakçı ambajaş aş antalya

SİNEM TEKSTİL - ANTALYA

sinem tekstil antalya web tasarım

BDM OTEL EKİPMANLARI - ANTALYA

bdm otel ekipmanları antalya

OZONOX OKSİJEN SİSTEMLERİ - ANTALYA

ozonoks ozon sistemleri antalya

NOX DEEP OLTA - ANTALYA

nox deep elektronik jig antalya

Endüstri Sektörü İçin Sarvon® Web İşleri

Tanımlara bakacak olursak, endüstri yani bir diğer adıyla sanayi. Ekonomide büyük bir yeri olan alan. Enerji kaynağı sağlanır. Ya da hammaddeler işlenir. Kaynakları başka şekilde kullanmak için çeşitli araçlar ve yöntemler kullanılır ve buna endüstri denir. Yarı hammaddelerin işlenmesi de endüstrinin tarifi olabilir. Başkalaşım geçirmiş bir üründen ve tüketiciye sunulmuş bir materyalden bahsediyorsak bu endüstrinin işidir.

Yaşamın içine bakacak olursak endüstri her yerde ve her şeydedir. Parlak bir fikri üreten aklın büyük bir ekiple sonuç elde etmesidir endüstri. Düşünmek, emek vermek, ter akıtmak, zaman ayırmak ve bir eser meydana getirmektir endüstri.

 • Gıda
 • İnşaat
 • Tekstil
 • Tarım
 • Enerji
 • Gıda
 • Elektrik- Elektronik
 • Maden
 • Kimya
 • Demir Çelik
 • Kozmetik

Üretim hızı ve standardizisyon varsa endüstriden bahsedebiliriz. Bu makineleşme ve fabrikalaşma da demektir. Bir diğer yönüyle teknolojiye yönelmedir. Teknoloji hep ilerleyecektir çünkü ucuzluk, hız ve konfor buradadır. Endüstri ile web tasarım projelerini birbiriyle uyumlu kılan da budur.

Üretim hızlı, konforlu ve ucuz şekilde tüketiciye doğru yol alır. Web sitesi de bir üretimdir, soyut bir alanda işlev görür ancak somut bir fayda getirir. Sarvon® web işleri, endüstri alanında faaliyet gösteren firmaların görünürlüğünü arttıran, kazancını yükseltmesi için var olan önemli bir aracı üretir. Web sitesi üretir.

Küçük bir atölyeden fabrikalaşmaya doğru yol alan pek çok müşterimiz oldu. Bize onları alkışlamak düştü. Zorlu ve rekabet dolu bir ortamda gelişmeyi başarabilen işletmeler takdiri hak eder. İnsanlığı onlarca yıl ileriye taşıyan her üretim değerlidir.

İnsan gücünü kullanarak başlayan sektör robotlaşmaya doğru hızla yol alıyor. Nükleer teknolojileri, uzay araçlarını ve insansı bilgisayarları konuştuğumuz bu devir tüm ülkelerde farklı değere sahip ürünlerle donatılmış durumda. Bu kadar büyük gelişmelerden söz etsek de her biri kendi çapında büyüyen işletmeler sayesinde…

Örneğin, saati bulmak büyük bir keşifti. Saati seri üretmek ayrı bir anlam taşıyor. Bugün dünya saatleri arasında merkezi kontrol sistemlerinden bahsediyoruz. Bu sistemleri sunan endüstri firmaları gelişmeye ve insanlığa katkı sunmaya devam edecek. Nitekim bu firmalar var oldukça bir web siteleri olacak, kendilerini ülkelerine ve dünyaya ilan edecekler, “biz buradayız” diyecekler, yeni üretimlerinden hep haber verecekler.

Akıllı elektronik sistemlerin devreye girdiği akıllı fabrikaların çoğaldığı bir dönemde internet bağlantılı makine ve teçhizatlar üretimin niteliğini arttırıyor. Süre, maliyet ve enerjinin azaldığı üretim süreçlerinde daha çok müşteri, daha yeni kitleler bulmak üretenlerin asıl odak noktası. 7 gün 24 saat üretebiliyor olmak daha büyük talepleri karşılayabilmek demek. Boş bir saniye bile geçirmeden tüm kaynakları verimli kullanmak kârlılığı ve ekonomiye katkıyı beraberinde getiriyor.

Üretim burada, müşteri nerede?

Müşteri de interneti yaygın olarak kullanıyor ve her yerde üretilmişi arıyor. Arıyor, buluyor. Arıyor, bulamıyor. Bir endüstri işletmesinin varlığını duyurması son derece önemli.

Eskiden sektör rehberleri bir şehirde değer yaratan işletmeleri bulmak için iyi bir yoldu. Sarı sayfalar üzerinden aradığınız işletmeyi bulabiliyordunuz. Yerel telefon hatlarını arayarak işyerine ulaşabiliyor ve teklif alabiliyordunuz. Şimdi internet üzerinden aramalar zamanı. Bir raf sistemini, karton bardağı, yerden ısıtma levhasını, gıda etiketini, ayakkabı toptancısını, armürlü kumaşları, pasta teşhir arabalarını arama motorları üzerinden arayabiliyoruz. Artık yaşadığımız semtteki hizmet sunanların bizi kesmediği bir dönemdeyiz. Ülkenin ya da dünyanın herhangi bir yerinde üretim yapan bir fabrika bizim aradığımız o özel ürünü çok kısa sürede bize ulaştırabiliyor.

İnternetin gücünü alım yaparken de satış yaparken de kullanmak gerekiyor. Kurumsal yapıyı ortaya koymak web sitelerinin başlangıç amacıydı. Bugün ürünlerini sergilemek çok daha önemli bir hal aldı. Ürünü iyi bir şekilde nitelemek, örneğin bir vida ürettiysek çapını çeperini, adedini ve teslim şartlarını bir kere ortaya koyabilmek satışı getiriyor.

Sarvon Web,

 • Kurumsal Tanıtım Sitesi
 • Ürün Satış Sitesi

Konularında endüstri işletmelerine tam destek veriyor.

Kurumsal Tanıtım Sitesi, kurumsal kimliğe sahip bir işletmenin ulaşılabilirliğini arttırıyor. Bu tip sitelerde;

 • Hakkımızda
 • Hizmetlerimiz
 • Vizyonumuz
 • Misyonumuz
 • Üretim Parkurumuz
 • İletişim Bilgilerimiz

Gibi temel içerikleri yayınlamak mümkün. Karmaşık üretim süreçleri olan bazı sektörlerde ve nihai ürünün internet üzerinde satılamayacağı durumlarda bu kurumsal tanıtım siteleri yeterlidir. Özel siparişe dayalı, butik çözümlere dayanan üretimlerde işletmenin gücünü ortaya koymak yeterli bir yoldur.

Ürün Satış Sitesi ise, endüstriyel alanda hizmet veren işletmelerin ürünlerinin hepsini sergilemesine olanak verir. Ürünün perakende ya da toptan satışı için açılan bu web sitesi sonuç odaklıdır. Ürünü merkeze alan e-ticaret sitelerinde marka, üretim yeri, üretim materyali, ürünün işlevselliği iyi bir şekilde anlatıldığı taktirde alıcılardan rağbet görür.

Sarvon® web işleri firması e-ticaret sitesi üzerinden yapılan satışların herhangi bir fiziki mağazadan çok daha fazla olabileceğini müjdelemek istiyor. Üretimin içindeyseniz ve henüz e-ticarete yakınlaşmadıysanız bu fırsatlar zeminini göz ardı etmemeniz gerektiğini söyleyeceğiz. Çünkü internet üzerinden kimlere ulaşacağınızı tahmin bile edemezsiniz. Dünyanın bir ucundan bir talep almak üretilmiş bir ürünün büyük şansıdır. Bize sorarsanız ise bu bir şans değil, doğru seçimin doğal sonucudur.

Dünyada kıtlıklardan bahsediliyor. Diğer yandan üreticileri baltalayan haberlerden biri günlük döviz kurları. Bugün hangi fiyata üreteceğinizi bilmediğiniz bir ürün için yarına fiyat koymak oldukça zor. Üstelik üretilmişin stok maliyeti katlanarak çoğalıyor. Endüstri işletmeleri sadece üreterek kazanamıyor. Sadece tek bir kanaldan satarak da kazanamıyor. Riskini dağıtarak, pazardaki payını arttırarak yol alabilir ancak.

Daha çok talep karşılamak için iyi bir web sitesi oluşturmak gerekiyor. Arama motorlarında bulunabilirliği yüksek bir web sitesinden bahsediyoruz. Bunun teknik kriterleri çok. İşin teknik kısmı Sarvon’da, orasını merak etmeyin. Böyle söylesek de, bir web sitesini yayına aldıktan sonra arama motorlarında bulunmak garanti değil. Nasıl ki bütün alanlarda emek vermek için departmanlar kurulmuşsa, internet siteniz olduğunda da bir eliniz hep üzerinde olmalı. Faydalı içerikler üretmek, güncel bilgilere yer vermek, web sitenizi kaliteli görsellerle beslemek, ürününüzü farklı açılardan değerlendirmek ve tüketicilerin ilgisini üzerinize çekmek gerekecek.

Endüstri işletmeleri mühendislik becerilerini ortaya koyan, karmaşık yapılardan işe yarar ürün çıkaran özel yapılardır. Bu başarıyı ihtiyaç sahibi kitleyle buluşturmak istediğinizde Sarvon® web işleri size ihtiyacınız olan desteği sağlıyor olacak.

Çok geniş bir alan olmakla birlikte, seri üretimi içeren ve otomatikleşen üretim işletmelerinin kendilerini ve ürünlerini sergilemelerini sağlayan;

 • Estetik
 • Fonksiyonel
 • Güncellenebilir
 • Kolay bulunabilir web siteleri üretiyoruz.

Güvenli, hızlı ve konforlu web siteleri sayesinde endüstriyel alanda gücüne güç katmış olan tüm müşterilerimizin mutluluklarını paylaşıyoruz. Bunda payımızın olduğunu biliyoruz ve gururlanıyoruz. Teknoloji uzakları yakın ediyor. Ancak teknolojiyi doğru kullanmak bu başarıyı sağlıyor. Biz Sarvon® olarak üstün niteliklere sahip bir alt yapı sunuyoruz. Tam donanımlı bir web sitesiyle işinde çıtasını yükseltmek isteyenlere katkı sağlıyoruz. Çok yöneticili, çok dökümanlı, çok karmaşık projelerin altından başarıyla kalkabiliyoruz.

Küçük, orta ve büyük ölçekli firmaların web sitelerini üretmek faydanın ilki oluyor. Asıl fayda, yayında olan web sitelerinin eğitim videolarımız sayesinde kolaylıkla güncellenebilmesidir. Müşterilerimizin ticket sistemiyle hızla yanıtlanabilmesidir. Proje bazlı çalışan ve iç disiplini gelişmiş endüstri işletmelerine aynı disiplin ile yanıt vermek Sarvon’un yaşam şeklidir. Ve bu disiplin anlayışı tüm ekibimizin kişisel seçimidir.

Her ne kadar teknolojiden, makineleşmeden ve otomasyondan dem vursak da, bizler günün sonunda vicdanımızın sesini dinleyen kanlı canlı insanlarız. İyi sonuçlanmış bir projenin sonunda içtiğimiz keyif kahvesini müşterimizle birlikte yudumlayabildiğimiz için mutluyuz.