İnşaat Sektörü Referanslarımız

MEDO TENTE - ANTALYA

Medo-Tente-Antalya-Web-Tasarımı

NRSE A.Ş. - DÜZCE

nrse2

MEISTERQUELLE - MACARİSTAN

mq web

DURA YAPI MİMARLIK - ANTALYA

durayapi

HELMANN GAYRİMENKUL - ANTALYA

helmann construction antalya

DETAY İÇ MİMARLIK - ANTALYA

detaymimarlık

FONMERSAN MERMER - BURDUR

FONMERSAN

GÖKHAN ÇELİK GAYRİMENKUL / ANTALYA

Gayrimenkul-Web-Tasarimlari

EKSEN İNŞAAT - İSTANBUL

eksen inşaat web tasarım istanbul

ALANYA BAY İNŞAAT - ANTALYA

bay inşaat antalya

BİLYAPI İNŞAAT - İSTANBUL

bilyapı inşaat istanbul

FORTIS İNŞAAT - İSTANBUL

fortis inşaat istanbul

FMC İNŞAAT - VAN

fmc inşaat web van

KA TASARIM İNŞAAT - ANTALYA

ka tasarım inşaat antalya

MEDO TENTE - ANTALYA

medo tente web antalya

ORJİNAL PENCERE - ANTALYA OSB

orjinal pencere antalya

2A MERMER - ANTALYA

2a mermer antalya

ADAY DEMİR ÇELİK - ANTALYA

aday demir çelik web sitesi antalya

ELEKTRO STOR - ANTALYA

elektro stor antalya

DUROVA İNŞAAT - MALATYA

durova inşaat malatya

İnşaat & Yapı Sektörü Web Sitesi ve Yazılım Projeleri

Antalya'da faaliyet gösteren Sarvon® web işleri firmamız 17 yılı aşan tecrübeye sahip web tasarım ekibi ve SEO uyumlu kolay güncelleme yapabildiğiniz gelişmiş yönetim paneli ile inşaat, mobilya, mimarlık ve yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketlere hizmet sunmaktadır. Türkiyenin tüm şehirlerinde inşaat projeleri üreten şirketleri için çok dilli, hızlı açılan başarılı web sitelerine imza atıyoruz. Antalya, İstanbul, Malatya, Burdur, Van gibi şehirlerden bizi tercih eden kıymetli müşterilerimize teşekkürler.

Yapı sektörü insan ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik büyük bir iş birliği sahasıdır. Gökyüzüne uzanan uçsuz bucaksız gökdelenler kusursuz olmalıdır. Bu gökdelenlerin yalnızca bir santimine çakılan bir çivinin de kusursuz olması gerekir. Birden fazla uzmanlık alanının bir araya geldiği bu dev sektörde her şey zincirin halkaları gibidir. Planlama, tasarım, finansman, üretim, uygulama, denetim. Maslow’un ihtiyaçlar hiyerarşisinde güvenlik gereksinimini “güvenli” bir şekilde karşılamak uzmanların işidir.

Gayrimenkul firmaları, mimarlık ofisleri, mühendislik firmaları, üretim odaklı işletmeler, proje bazlı firmalar, mermer ocakları gibi yapı sektörüne hizmet veren firmalarda çalışanlarının sayısı 2022 Mayıs ayında belirlenen rakamlara göre 15 milyonları buluyor. Beyaz yaka ve mavi yaka çalışanların ağırlıkta olduğu sektörde altın yakalılar çok kıymetlidir.

Tasarım mühendisleri, proje mimarları, inşaat mühendisleri, mimarlar, peyzaj mimarları, iç mimarlar, proje yöneticileri varlıklarını yükselterek ürettikleriyle iz bırakırlar. Yıllar süren eğitimlerin, tükenmez hayal güçlerinin, sorun gidermekteki ustalıkların karşılığı meydana getirdikleri eserlerdir. Gelişmiş ülkelerde sanayi yapıları gayri safi milli hasılanın % 9’unu oluşturan büyük bir organizmadır.

Sarvon® web işleri firması, yapı sektöründe hizmet veren firmaların internette web tasarım yoluyla boy göstermesinin prestijleri açısından ne kadar büyük bir önem taşıdığını biliyor. Yüksek meblağlı projelerde de en düşük gider kaleminin temininde de bulunabilirlik çok önemli. Firmalar geçmişlerini, projelerini, iş ortaklarını, referanslarını, iletişim kanallarını online platformlarda nitelikli bir şekilde sunabiliyorsa ve varlıklarını ortaya koyabiliyorlarsa değerleri anlaşılır. Yapı sektörünün yeteneklerini ortaya koyması için çözümler üretiyoruz.

Bu sektörde yeri değişmeyen tek şey yapının kendisidir. Tedarikçiler değişir. Müşteriler de değişir. Dünya küçülür örneğin. Ülke genişler. Yabancı yatırımcılar artar. Türkiye’de hizmet veren bir firma kendi ülkesinde bulunan yabancılara hizmet ve ürün üretme fırsatlarını yakalar. İdeal olanı yakalamak için devinim halinde olan altın yakalılar bu fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek ister. Sarvon, tüm dünya dillerini içeren web siteleri üretmeyi mümkün kılan bir altyapı sunar.

Altın yakalılar daha iyiye ulaşmak için devinim halindedir. Sarvon, yapı sektörüne hizmet eden profesyonellerin ihtiyaçlarını kavrar ve gerekli tüm araçları en elverişli şekilde sunmayı başarır.

Antalya'da faaliyet gösteren Sarvon® web işleri inşaat web sitesi konusunda hizmet veren firmaların web sitesi projelerini ihtiyaçlara göre şekillendirir. Sarvon® şirketi;

 • Kurumsal tanıtım sitesi
 • E-Ticaret siteleri
 • E-Tahsilat online ödeme sistemleri

gibi gelişen ihtiyaçları en kaliteli, verimli ve konforlu şekilde karşılayan web siteleri üretir.

Okullar, fabrikalar, hastaneler, AVM’ler, iş yerleri, ibadethaneler, sosyal tesisler, depolar, yollar, köprüler, barajlar, anıtlar, konutlar. İnsan eliyle yine insanlığa sunulmuş faydalar. Elektrik, su, sıhhi tesisat, ısıtma, soğutma, havalandırma ve tüm alt yapı çalışmaları.

Taş, tuğla, beton, ahşap, çelik, blok, seramik, cam, yonga levha, boya. Elde edilmek istenen sonuca hizmet eden pek çok araç vardır. Tüm bu malzemeler en iyi sonucu meydana getirmek için harmanlanır.

Yapı sektöründen ne beklendiğine şöyle bir bakalım. Bir web sitesinin de aynı beklentileri karşılaması gerekir. Gereklilikler açıktır, birbirine çok benzer.

 • Planlanan amaca uygun olmalı
 • İçeriden ve dışarıdan gelen her türlü etkiye karşı dayanıklılık gösterebilmeli
 • Fonksiyonel olmalı
 • Ekonomik olmalı
 • Güvenilir olmalı

Eski zamanlarda bir konutun güvenlik ihtiyacını sadece bir kapı karşılarken çelik kapılar ve çok kilitli mekanizmalar devreye girdi. Daha sonra güvenlik aygıtları ile tanıştık. Parmak izi ile anahtarsız konuta giriş mümkün artık. Kişinin göz bebeğinin tanımlandığı kapılar da var. Güvenlik kameraları, kameralı diyafonlar epeydir hayatımızdalar.

Pencereler dış ortamdan korurdu. Güvenlik ihtiyacı parmaklıkları, panjurları yapıların içine kattı. Ve gelişim sürüyor. Yapı sektörü duvarsız yapılar peşinde artık. İsteğe göre bölünebilir odalar planlanıyor. Küçük metrekarelere her işlevi görebilen yaşam alanları kazandırılıyor. Katlanabilir, ergonomik, çok fonksiyonlu, yenilikçi pek çok esere imzasını atıyor bu sektör. Geleneksel yapılar kadar yenilikçi yapılar da hızla çoğalıyor.

Mimarlar, mühendisler, üretime katkı sunanlar bu gereklilikleri yerine getirirken, biz de web sitelerimizi benzer şekilde yayında tutuyoruz. Bir web sitesinde olması istenenler teknolojinin gelişmesiyle, beklentilerin artmasıyla değişiyor ve bizler buna hiç vakit kaybetmeden ayak uyduruyoruz.

Türkiye’nin her yerinde yapı sektörü adına bir emek veriliyor. İstanbul’daki gökdelenlerden Antalya’da bir tane bile yok. Ülkemizin bir yerlerinde hala köy hayatı yaşayan ve kerpiç evler inşa eden birileri var. Ama gelişeni görmek ve ona uyumlanmak önemli. Sarvon web işleri kurduğu sistemde gökdelenleri hedefliyor. Oranın ihtiyaçları, gereklilikleri karşılanabiliyorsa tüm alt beklentiler de karşılanabiliyor çünkü. Yüksek standardı elde edebildiğimizde daha da yükseğini yakalayabileceğimizi biliyoruz.

Mise Van Der Rohe’nin sözündeki gibi “Az çoktur” (less is more) bizim bilişim alanında icra ettiğimiz işler için bir düsturdur. Gereksizden kurtulmanın, gerekliye yer açmanın, işlevselliğin ve estetiğin hoşluğunu deneyimlemekten yanayız. Sarvon® olarak bizler, merkezi yazılımımızla kopyalanabilir teknolojiden faydalanıyoruz. Aynı altyapıyı kullanarak her biri diğerinden başka zarif, estetik, karakterli yeni web siteleri üretebiliyoruz.

Holdingler ve grup şirketlerin web sitelerini inşa ederken de sadelikten faydalandığımızı söyleyebiliriz. Gerekli olanı gereken yerde vermek için büyük bir gayretimiz vardır. Grup firmaların birbirleri arasında uyumlu geçişini sağlamak, kurumsal duruşlarını ortaya koymak gibi sayısı arttırılabilecek özel ihtiyaçlarının karşılığı Sarvon’un güvenilir yazılım altyapısında tatmin edici bir karşılık bulur. Karmaşık dahi olsa projenizi hayata geçirmeden önce sizi iyice dinleriz ve sadeleştirebildiğimiz yerde başlarız.

Yabancı dil paketi, yurtdışı projeleri olan firmalar için bir gerekliliktir. Sosyal medya hesaplarını içeren, online ödeme yöntemlerine sahip, çeşitli iletişim formlarıyla etkileşim sağlayan web sitesi gibi, her firmanın beklentileri farklı olabilir. Kimi firmalar eksiksiz şekilde bu faydaları sağlayan bir web sitesine ihtiyaç duyuyor olabilir. Kimi firmalar ise çok daha azını elde etmek isteyebilir. Firmanın büyüklüğü, çapı ve yayılmak istediği alan, hedef ve amaçları her ne ise, o firmaya uygun ve özel web sitesi yapılabilir. Yani bilişim sektöründe de araçlar aynı olsa da sonuçlar çeşitlidir.

Antalya'da yabancıya gayrimenkul satışlarının tarihte görülmemiş seviyelere ulaşması müteahhit firmaların ve emlak şirketlerinin yabancı dilde, seo uyumlu kolay yönetilebilen ve kullanıcı dostu bir web sitesine duydukları ihtiyacı kat kat artırıyor.

Sarvon web üzerinden belirlenen ana dilde web sitesi hazırlandıktan sonra istenilen sayıda dil paketi oluşturmak mümkün. Bu işlem için mevcut web sitesi klonlanır. Dil paketlerinin her birinin görünüm ve içeriği ana dil paketi ile aynı olmak zorunda değildir. Bu yıllar içinde gözlemlediğimiz değişen beklentilere uyumlanan bir yapı kurmamızın getirisidir.

Yapı sektöründeki firmalar ve bu firmaların inşaata yaklaşımları ülkeden ülkeye farklılık gösteriyor olabilir. Bazı ülkelerde bazı hizmetlerin daha çok ön plana çıktığını görmekteyiz. Web sitesi desteği verdiğimiz firmalarımıza o ülkenin ve o dilin özelinde özgürce karar verebileceği bir esneklik sunuyoruz. Ülkeye özel alan adları, özel dil paketleri, subdomainler ile ilgili kritik kararlarında yapı sektöründeki müşterilerimize bilgi ve deneyimimizi aktararak da destek veriyoruz. Çünkü web sitesini hangi kitle için ürettiğiniz de karar aşamasında büyük bir önem taşıyor. Şöyle ki, Almanya’da yaşayan Almanca konuşan kitleyi hedef aldığınız web sitesi ile Türkiye’de yaşayan ve Almanca konuşan kitleyi hedeflediğiniz bir web sitesi için farklı stratejiler oluşturmak gerekebilir.

En nihayetinde yapı sektöründeki altın yakalıların bir toplantıda atacağı başlıkların neler olduğunu bilmekle birlikte altını doldurduğumuz değerli hizmetler sunuyoruz.

 • Web sitenizde verdiğiniz mesajın kısa sürede alınmasını sağlamak,
 • Web sitenizi ziyaret edenlerin firmanızla etkileşime girmesini sağlamak,
 • Çok müşteri kazanmanızı sağlamak,
 • Gelirinizi arttırmak,
 • Müşterilerinizden online ödeme almayı sağlamak vb.

İhtiyaçlarınızı yerine getirmekle kalmıyor, bunu en yüksek teknolojiyi kullanarak, tecrübemizi işin içine katarak kaliteli, güvenilir, işlevsel ve estetik web sitelerine sahip olmanızı sağlıyoruz. Sarvon web işleri olarak işbirliği sahanızda güvenilir partneriniz olmaya hazırız.