İnşaat Sektörü Web Tasarım Referanslarımız

Antalya'da faaliyet gösteren Sarvon® web işleri firmamız 17 yılı aşan tecrübeye sahip web tasarım ekibi ve SEO uyumlu kolay güncelleme yapabildiğiniz gelişmiş yönetim paneli ile inşaat, mobilya, mimarlık ve yapı sektöründe faaliyet gösteren şirketlere hizmet sunmaktadır. Türkiyenin tüm şehirlerinde inşaat projeleri üreten şirketleri için çok dilli, hızlı açılan başarılı web sitelerine imza atıyoruz. Antalya, İstanbul, Malatya, Burdur, Van gibi şehirlerden bizi tercih eden kıymetli müşterilerimize teşekkürler.

HELMANN GAYRİMENKUL - ANTALYA

helmann gayrimenkul antalya web tasarım

DETAY İÇ MİMARLIK - ANTALYA

detay iç mimarlık antalya web tasarım

FONMERSAN MERMER - BURDUR

fonmersan mermer burdur web tasarım

EKSEN İNŞAAT - İSTANBUL

eksen inşaat web tasarım istanbul

ALANYA BAY İNŞAAT - ANTALYA

bay inşaat web tasarım antalya

BİLYAPI İNŞAAT - İSTANBUL

bilyapı inşaat web tasarım istanbul

FORTIS İNŞAAT - İSTANBUL

fortis inşaat web tasarım istanbul

FMC İNŞAAT - VAN

fmc inşaat web tasarım van

PANORAMA İNŞAAT - İSTANBUL

panorama inşaat web tasarım istanbul

KA TASARIM İNŞAAT - ANTALYA

ka tasarım inşaat web tasarım antalya

MEDO TENTE - ANTALYA

medo tente web tasarım antalya

ORJİNAL PENCERE - ANTALYA OSB

orjinal pencere web tasarım antalya

2A MERMER - ANTALYA

2a mermer web tasarım antalya

ADAY DEMİR ÇELİK - ANTALYA

aday demir çelik web tasarım antalya

ELEKTRO STOR - ANTALYA

elektro stor web tasarım antalya

DUROVA İNŞAAT - MALATYA

durova inşaat web tasarım malatya

İnşaat & Yapı Sektörü Web Tasarım Projeleri

Yapı sektöründe hizmet veren firmaların internette boy göstermesi prestijleri açısından büyük bir önem taşıyor. Yüksek meblağlı projelerden bahsedildiğinde, firmanın geçmişi, projeleri, iş ortakları, referansları, iletişim kanalları gibi bilgileri internet ortamında nitelikli şekilde sunmak son derece kıymetlidir. Yabancı dil paketi, yurt dışı projeleri olan firmalar için bir gerekliliktir. Sosyal medya hesaplarını içeren, online ödeme yöntemlerine sahip, çeşitli iletişim formlarıyla etkileşim sağlayan web sitesi gibi, her firmanın beklentileri farklı olabilir. Kimi firmalar eksiksiz şekilde bu faydaları sağlayan bir web sitesine ihtiyaç duyuyor olabilir. Kimi firmalar ise çok daha azını elde etmek isteyebilir. Firmanın büyüklüğü, çapı ve yayılmak istediği alan, hedef ve amaçları her ne ise, o firmaya uygun ve özel web sitesi yapılabilir.

Yapı sektörü geniş bir ölçekte ele alınabilir. Aşağıda Sarvon’un hizmet verdiği bazı özel alanları görebilirsiniz.

 • Gayrimenkul firmaları,
 • Mimarlık Ofisleri
 • Mühendislik Firmaları,
 • Üretim Yapan Firmalar,
 • Proje Bazlı Firmalar,
 • Mermer Ocakları vb.

Antalya'da faaliyet gösteren Sarvon® web tasarım firması inşaat web sitesi konusunda hizmet veren firmaların ihtiyaçlarını anlayarak web projesini buna göre şekillendirir. Sarvon Web Tasarım şirketi sayesinde;

 • Kurumsal tanıtım sitesi
 • E-Ticaret siteleri
 • E-Tahsilat online ödeme sistemleri

İhtiyacınızı en kaliteli, verimli ve konforlu şekilde karşılayabilirsiniz. Kimi firmalar geniş hizmet alanları nedeniyle birden fazla faydayı elde etmek isteyebilir. Bu nedenle, proje özelinde görüşerek karar kılmak en güzelidir.

Kimi grup firmalar bu duruma uyan birden fazla web sitesi talebinde bulunabilir. Grup firmaların birbirleri arasında uyumlu geçişini sağlamak, kurumsal duruşlarını ortaya kurmak gibi sayısı arttırılabilecek özel ihtiyaçlarının karşılığı Sarvon’un güvenilir yazılım altyapısında ve tecrübeli teknik ekibinde tatmin edici bir karşılık bulur. Projenizi hayata geçirmeden önce sizi iyice dinlemek isteriz.

İnşaat Sektörü Web Sitelerinde Çoklu Dil Seçeneği

Özellikle Antalya'da yabancıya gayrimenkul satışlarının tarihte görülmemiş seviyelere ulaşması müteahhit firmaların ve emlak şirketlerinin yabancı dilde, seo uyumlu kolay yönetilebilen ve kullanıcı dostu bir web sitesine duydukları ihtiyacı kat kat artırmıştır.

Sarvon web üzerinden belirlenen ana dilde web sitesi hazırlandıktan sonra istenilen sayıda dil paketi oluşturmak mümkündür. Bu işlem için mevcut web sitesi klonlanır. Aynı görünüme sahip yabancı dil paketi oluşturmak için, ilgili dile ait tercüme metinlerinin Sarvon Web’e iletilmesi yeterlidir. Bununla birlikte, dil paketlerinin görünüm ve içeriği ana dil paketi ile aynı olmak zorunda değildir.

Her ülkede kapsamlı hizmet verilmiyor olabilir, bazı ülkelerde ise bazı hizmetler daha ön plana çıkıyor olabilir. Birden fazla dil paketi oluşturmak isteyen firmalar o dil özelinde web sitesinin görünümüne özgürce karar verebilir. Yeni bir pazara girerken, sadece bir sayfadan oluşan bir basit dil sayfası da oluşturulabilir. Sarvon, firmaların beklenti ve ihtiyaçları ne kadar çeşitlilik gösteriyorsa o denli imkânlar oluşturabilir.

Sınırsız dil desteği yapısı sayesinde Sarvon Web Tasarım firmasının üretmil olduğu web sitelerinde dilerseniz ayrı alan adlarında, dilerseniz de aynı alan adında dil paketleri oluşturmak mümkündür. Hangi ülke için web sitesi hazırlanıyorsa o dile ait uzantıda alan adları almak ve seçimi ilerletmek doğru bir yöntem olacaktır. Bununla birlikte, web sitesini hangi kitle için ürettiğiniz de karar aşamasında büyük bir önem taşır. Şöyle ki, Almanya’da yaşayan Almanca konuşan kitleyi hedef aldığınız web sitesi ile Türkiye’de yaşayan ve Almanca konuşan kitleyi hedeflediğiniz bir web sitesi için farklı stratejiler oluşturmak gerekebilir.

İnşaat sektöründe tüm dil paketleri ana sayfada kullanıcı dostu bir web sitesi olarak kolay görünür bir yerde konumlandırılır. Dilerseniz dilin kısaltılmış adının (İngilizce için EN gibi) yazılı olduğu bir tıklanır alan üretilir. Dilerseniz de ilgili ülkenin bayrağına tıklanarak yabancı dil sayfasına giriş yapılabilir. İşinizi yürütme şeklinizin baz alındığı web tasarım çalışmalarında Sarvon ekibi tüm nüansları sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

Yapı Sektörü Web Sitelerinde Sosyal Medya

Yapı sektöründe hizmet veren firmalar sosyal medya kanalları üzerinden de takip edilir. Firmaların sosyal medya hesaplarından web sitelerine geçiş yapılabileceği gibi, web sitesi üzerinden de sosyal medya hesaplarına erişim kolay olmalıdır. Sarvon web tasarım bu tip link geçişlerinin kolaylıkla yapabileceği şekilde çalışır.

Web siteniz üzerinden başka bir web sitesine link geçişi yapılırken de şirketinizin menfaatine olabilecek bazı kararlar alabilirsiniz. Örneğin, web sitenizden bir link tıklanırken ayrı bir tarayıcı ekranında açılmasını seçebilirsiniz. Bu sayede sitenizi ziyaret eden kişinin bilgisayar tarayıcısında kendi web siteniz hala açık kalır. Burada amaç, kitlenizin web sitenizden uzaklaşmadan, bu bağı koparmadan yönlendirdiğiniz linkten de faydalanmasını sağlamaktır.

İnşaat Sektöründe Hızlı İletişim Formları

Web sitenizdeki ziyaretçiler firmanızla çeşitli sebeplerle iletişime geçmek isteyebilir. Bir form yardımıyla iletişime geçmeyi tercih ettiklerinde kolaylıkla takip edilen adımlar beklerler. Ziyaretçileriniz kısa bilgiler vererek firmanızın kendileriyle iletişime geçmelerini beklerler. Burada web sitesinin sahibi olarak doğru bir yönlendirme yapmanız önemlidir.

İletişim formlarının web sitesinin görünür bir alanına yerleştirilmesi önemlidir. Zaten bu formu doldurmayı ziyaretçilerinizin aklına sizin düşürmeniz en uygun olanıdır. Web sitesinin varlık amacı da bir bakıma bu ihtiyacı karşılar. Bir ziyaretçinin web sitenize girdiğinde firmanız ile iletişim kurmasını sağlayan işlevsel bir yapı kurulmuş olmalıdır. Bir ziyaretçinin firmayla iletişim kurmanın oldukça kolay olduğunu hissetmesi önemlidir. Doğru araçları uygun şekilde sunduğunuzda web sitesi ziyaretçilerinin firmanızla etkileşime daha kolay girdiğini görebilirsiniz. Bu nedenle Sarvon, inşaat sektöründeki bir firmaya web sitesi hazırlamak üzere yola çıktığında, firmanın site haritasını doğru çıkarmak başta olmak üzere birçok detayı düşünür. Web sitesinin amaçlarını kısaca özetleyecek olursak;

 • Web sitenizde verdiğiniz mesajın kısa sürede alınmasını sağlamak,
 • Web sitenizi ziyaret edenlerin firmanızla etkileşime girmesini sağlamak,
 • Çok müşteri kazanmanızı sağlamak,
 • Çok gelir elde etmenizi sağlamak,
 • Müşterilerinizden ödeme almayı bile sağlamak vb.

Aslına bakılırsa bir web sitesi yapı sektöründe hizmet veren firmalara direkt ve dolaylı olarak pek çok faydayı birden sunabilir. Her firmanın dinamikleri farklı olduğu için bu geniş fayda paketinden ne kadarını almak istediği, Sarvon’un yol haritasını çıkarmasında belirleyici olacaktır.

Bir inşaat firması, web sitesinde online chat programlarına da yer vermek isteyebilir. Bir ziyaretçi web sitesine girdiğinde anında sıcak bir karşılama mesajı ile karşılaşabilir. Bu mesaja yanıt verdiğinde hızla bir görüşme başlatılmış olabilir Bu yöntemi elde etmek için entegre çözümler ve çeşitli hizmet veren kuruluşlarla ilgili yönelimler Sarvon’un önerilerindendir. Sarvon müşterileri çeşitli beklentilerini karşılamak üzere Sarvon’dan entegre hizmet sunan firmalar hakkında bilgi isteğinde bulunabilir.

E-tahsilat yöntemini kullanmak isteyen Sarvon müşterileri entegratör bir kuruluş ile bağlantısı sayesinde müşterilerinin bu beklentilerini de karşılar. Lisanslı ödeme kurluşları ile çalışan Sarvon, müşterilerinin düzenli ödeme alması için kolay bağlantı kurulabilecek entegratör firmalardan biridir.

Yapı sektöründe hizmet veren firmalar dilerlerse Sarvon Web Tasarım firmasının yazılım altyapısı ile kurumsal tanıtım sitesinin yanı sıra e-ticaret sitesi de meydana getirebilir. Müşterilerin istediği kadar ürünü veya hizmeti sepete atabilebileceği, sepetteki ürünlerin toplamını veren, kredi kartı ile tek çekim ya da taksitli ödeme yapılabilen bir web sitesi Sarvon ile çok kolaydır. Anlaşmalı kargo firmalarının reel kargo tutarlarını gösteren, müşterisine de satıcısına da güvenli alışveriş keyfi yaşatan bir web sitesi mümkündür.