Hukuki Danışmanlık, Finans ve Sigortacılık Referanslarımız

NİLÜFER SİTE YÖNETİMİ - BURSA

nilufer site yönetimi site denetimi muhasebe

ÖZAL HUKUK - ANTALYA

özal hukuk antalya

E PLUS PLANLAMA - ANKARA

e plus planlama ankara

KARAÇAL AVUKATLIK - ANTALYA

karaçal avukatlık antalya

OĞUZ AVUKATLIK - ANTALYA

oğuz avukatlık antalya

AV. AŞKIN ÇETİN - ANTALYA

avukat aşkın çetin antalya

ALP TERCÜME - ANTALYA

alp tercüme ofisi web sitesi

Y.M.M. ERDAL GÜREL - ANTALYA

ymm erdal gürel website

KÖRFEZ DANIŞMANLIK - ANTALYA

körfez danışmanlık web sitesi

ANKAR OSGB - ANTALYA

ankar osgb antalya

S.M.M.M BAHATTİN EREŞ - ANTALYA

smmm bahattin ereş antalya

OLİMPOS SİGORTA - ANTALYA

olimpos sigorta antalya

MRK SİGORTA - ANTALYA

mrk sigorta antalya

Hizmet Sektörü Projelerimiz

Sarvon® Web İşleri olarak başta Antalya olmak üzere güzel ülkemizin her şehrine web sitesi tasarımı, e-ticaret ve yönetim paneli hizmeti sunuyoruz. Hukuk firmaları, bağımsız avukatlar, sigorta ve finans şirketleri, çeşitli alanlarda danışmanlık hizmeti sunan firmalar gibi pek çok sektöre binlerce profesyonel web sitesi yapmanın gururunu taşıyoruz.

Danışmanlık sektöründe hizmet veren firmalara “Nasıl bir web siteniz olsun istersiniz” diye sorduğumuzda; güvenli, hızlı ve konforlu bir web sitesi oluşturmak istediklerini öğreniyoruz. Bu birkaç güçlü tanımın alt metninde ne kadar büyük beklentilerin yattığını çok iyi biliyoruz. Hukuk, finans, sigortacılık, iş sağlığı ve güvenliği, tercüme gibi uzmanlık alanlarında hizmet verenler temsil ettikleri kurumlara tam da bu beklentilerin karşılığını verebilecek yetkinliğe ve yeterliliğe sahip oldukları için seçilirler.

Örneğin, bir hukuk müşaviri “Güvenli” bir web sitesi istediğinde, işinin en önemli parçası olan kısmı yansıtmamızı istiyor. Çünkü bir avukat ancak işinin ehliyse ve güvenilirse müvekkilleri tarafından tercih sebebi olabilir. Bir hukuk danışmanının seçtiği site ise hem site sahibi tarafından hem de ziyaretçiler tarafından güvenli bulunabilmeli.

Güvenli Web Sitesi Nasıl Olur?

Kötü amaçlı yazılımları önceden tespit edebilen web siteleri güvenlidir. Henüz bir saldırıya uğramadan sorunlu trafiği geri çevirmek ve etkisiz hale getirmek güvenli bir web sitesinin en temel başarılarından biridir. Web sitesine gelen tüm verileri kontrol eden, doğrulayan, kötü amaçlı herhangi bir durumu güçlü bir güvenlik duvarıyla (amazon web services - web application firewall kullanıyoruz) yenebilen web siteleri güçlüdür.

Web sitelerinin html, javascript ve css kodlarından meydana geldiği düşünüldüğünde, yazılımın içinde kötü niyetli (third party, üçüncü parti, başkaları tarafından yazılmış) kod bloklarına yer vermemek de web sitesinin güvenliğini artıran önemli unsurlardan biridir.

Müşavirlik ve danışmanlık firmaları web sitesi tasarımı konusunda hangi firma ile çalışacaklarına karar verirken iyi ahlaklı ve etik çalışma prensibine gönül vermiş yazılım firmalarını seçmelidir. Bu yeterli midir? Hayır!

Danışmanlık firmaları, etik değerlerin dışında çalışan kitlelerin farkında olan, tehlikeli bir şekilde yaklaşanları fark eden, bu yaklaşımları bertaraf edebilen yazılımcılardan destek almalıdır. Hayalperest bir yazılım firması yerine ayakları yere basan ve tüm olası tehlikelere göğüs geren yazılım firması seçilmelidir.

Bunlar kendi alanlarında eğitim almış, tecrübe kazanmış, mesleki gereklilikleri laıyığıyla yerine getiren firmaların gayet net anlayabileceği kavramsal ifadelerdir. Çünkü mesleki ehliyet sahibi danışmanlar bilgi sahibidir, risk almayı bilir, tehlikeleri ön görmekte yeteneklidir ve bir adım önde hareket etmeyi başarır.

Hızlı Web Sitesi Nasıl Olur?

Web tasarım şirketi, bir müşavir ile çalıştığı takdirde, içerikleri çok iyi okuması şarttır. Verileri okumak onları en iyi şekilde işlemek için gereklidir.

 • Firma ne sunar?
 • Yetkinliği ve temsil yeteneğinin sınırları nelerdir?
 • Hizmetini nasıl sunar?
 • Mesleğini icra ederken neye güvenir?
 • Gücünü nereden alır?
 • Ne vadeder?
 • Hizmet verdiği firmalara katkısı nedir?

Bir danışmanlık web sitesinde sağlanan temel faydaların net bir şekilde verilmesi için bazı detaylara yoğunlaşmak gerekir. Antalya'da hizmet veren Sarvon® web işleri, içeriği en yalın haliyle yansıtan tasarımsal çalışmalarda başarılıdır. Yani, bir danışmanlık şirketi onlarca hizmet veriyor olabilir ancak hangisi daha ön planda tutulmalıdır? Web sitesi ziyaretçilerinin bu sorunun yanıtını birkaç saniye kadar kısa sürede hızla bulacağı bir tasarım yapısı kurulmalıdır. Yerleşim planının doğru yapılması etkileşimin hızlı ve sonuç odaklı (dönüşüm odaklı) olmasını sağlar.

Bu yeterli midir? Hayır. Teknik gerekliliklere de odaklanılmalıdır. Site içeriğinin görülebilmesi için web sitesinin URL’si girildiğinde hızla açılabilmesi gerekir. Yani, içerik tamam ise bile, hızlı açılmayan bir web sitesinde kullanıcı deneyiminden bahsedemeyiz. Dünyanın en iyi kahvesini yapabilirsiniz. Ancak dünyanın en iyi kahvesini tam istendiği zaman ve sıcak bir şekilde sunmalısınız. Bu nüansları bilen danışmanlık firmaları kendi alanlarında farklarını ortaya koyar. Bir hukuk firması niş alanda tüm mevzuata hakim olabilir. Ancak bilgisini tam da müşterisi sorduğunda ortaya koyması beklenir.

Danışmanlık web siteleri hızlı açılmalıdır. Bunu sağlamayı bilen Sarvon web, arka planda çalışan yazılım enstrümanlarını en yeni, geçerli, gerekli teknolojik seçimlerle güçlendirir. Ziyaretçi trafiği yoğun olan sitelerde bekleyen işlemlerin yük yaratmaması için eşsiz bir bulut mimarisine sahiptir. Herhangi bir web içeriğinin gereksiz yük oluşturmaması için optimizasyon yeteneğini geliştirmiştir.

Konforlu Web Sitesi Nasıl Olur?

Özel alanlarda danışmanlık yapanların hitap ettikleri kesimlere seslenme şekilleri farklıdır. Bir avukat müvekkiline, bir mali müşavir mükellefine, sigorta acentesi müşterisine destek verirlen kaynakları iyi yönetmekte ustadır. Emek ve zamanın maliyetini iyi bilir. Bu nedenle sıfırdan meydana getirilmiş bir web sitesinin sürdürülebilirliği ile yakından ilgilenir. Değişen şartlar nedeniyle güncelleme gereken durumlarda tasarrufu gözetir. Danışmanlık firmalarının ilgisini az emek, az zaman, az bütçe gerektiren sistemler çeker.

Sarvon, müşterilerine uzmanlık gerektirmeyen bir yönetim paneli sunar. Kullanıcı deneyimini en konforlu hale getiren yöntemleri de beraberinde verir. Bir danışmanlık web sitesinde güncelleme işlemlerini nasıl yapabileceğini eğitim dökümanlarıyla ortaya döker.

Sarvon yönetim paneli eğitim videoları zaman kaybını önler. Yapılmak istenen işlem her ne ise sadece o işlemi yapmaya yönelik adımları anlatan kısa videolar oluşturulmuştur. İlginizi çekmeyen ya da o an için gündeminizde olmayan bir konunun eğitim videosunu izlemeniz gerekmez. Hedef odaklı ilerlemenize imkân veren dökümanlardan ilerlemek istemediğiniz durumlarda ise, Sarvon ekibinden 7/24 destek almanız mümkündür.

Sarvon, ticket sistemi de denilen bir müşteri destek sistemine sahiptir. Her zaman Sarvon’dan destek talebinde bulunabileceğiniz bu yazışma yönteminde yardım çağrınız ekibimizin ilgili birimine ulaşır. Talebin seyrini tüm ekibimiz görebilmektedir. Gerekli durumlarda talep bir birimden diğer ilgili birime yönlendirilir. Talebin tüm aşamaları kayıt altına alınır ve talep sonlandırılmadan bu çağrı sayfası kapatılmaz.

Bir danışmanlık firması Sarvon’u arayabilir. Sarvon ofisini ziyaret edebilir. Günün herhangi bir saatinde yazılı destek talebinde bulunabilir ve destek taleplerinin ivedilikle profesyonelce yanıtlanacağını bilir.

Güçlü ve estetik siteler üreten Sarvon Web, sürekli iyileştirilen bir altyapı sunar. Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Konforlu yönetim paneliyle müşterisinin web sitesine katılımını mümkün kılar. Bulut sunucu mimarisiyle en yeni teknolojik gereksinimleri karşılar. Sağlıklı, kesintisiz, kaliteli hizmet vadeder.

Web Sitelerinde Sürdürülebilirlik

Son olarak, belirttiğimiz mesleki alanlara hizmet etmek üzere planlayıp yayına aldığımız web sitelerinin sürdürülebilirliği hakkında da birkaç bilgiyi paylaşmak istiyoruz.

Sarvon olarak geliştirdiğimiz merkezi yazılım altyapısı, teknoloji hızla ilerlerken tüm müşterilerimizin web sitelerinde iyileştirmeler yapmamızı sağlıyor. Bu sayede, müşterimiz bizden talep etmeden önemli yazılım güncellemelerini yapabiliyoruz. Bu güncellemelerin birçoğu teknik bilgisi olmayan müşterilerimizin talep etmeyi aklına bile getiremeyeceği maddelerden oluşabiliyor.

Bir web sitesinin görünen kısmının çok önemli olduğunu söylemek gerek. Ama bir de tasarımının dışında kalan kısım (backend uygulaması, arkaplanda çalışan yazılımların bütünü) bulunuyor ve aslında bir web sitesini ayakta tutan, verimli olmasını sağlayan, uzun vadeli kullanımını mümkün kılan kısmını burası oluşturuyor.

Arama motorlarında bulunabilirlik kıstasları, bu platformların algoritmalarını değiştirmesi nedeniyle sürekli güncellenen uzun listelere dönüşüyor. Arama motorlarının algoritmalarını yazılım sektöründe tecrübe sahibi kişilerin algılayıp sistemlerine aktarmaları mümkün.

Herhangi bir web kullanıcısı veya web sitesi sahibi ancak öğrenirse bu güncellemeleri talep edebiliyor. Sarvon ise, tüm verileri iyi okuyor, sektörü yakından takip ediyor. Merkezi yazılıma eklemesi ya da yazılımda yük oluşturan bir ögeyi kaldırması gerektiğine karar verirse bu aldığı karar tüm müşterilerinin web sitelerine fayda sağlıyor.

İşinde uzman olan kişiler hiçbir şey yapmıyor gibi gözükür. Çünkü her şey kontrol altındadır. Sadece zaman içinde iyileştirmeler gerekebilir. Bunun farkında olan uzman her gün zamanının bir kısmını kendini geliştirmeye harcar. Bu sayede kapanması gereken bir açık, keşfedilmesi gereken bir yenilik kalmaz. Danışmanlık firmalarının kötü sürprizlere yer bırakmayacak kadar mükemmel olmayı başardıklarını biliyoruz. Başarılarını sergileyebilmelerini sağlayabilecekleri bir yol sunuyoruz.

Sarvon® Web İşleri Olarak;

 • Hukuk Müşavirleri
 • Avukatlık Ofisleri
 • Bağımsız Avukatlar
 • Sigorta Danışmanları
 • Sigorta Şirketleri
 • Eğitim Danışmanları
 • Mali Müşavirler YMMM
 • Serbest Muhasebeciler SMMM
 • OSGB Firmaları
 • Tercüme Ofisleri

Gibi hizmet sunan muhteşem şirketlere hizmet verdiğimiz için çok mutluyuz.