Web Tasarım Referansları: Belediye

Bilgisayar, internet ve iletişim teknolojileri günümüzde modern toplumun vazgeçilmez bir parçası olmuştur. Bu durumdan işletmeler ve kamu kurumları oldukça etkilenmiştir. İletişim ve internet teknolojileri geliştikçe ve yaygınlaştıkça bireylerin kamu kurumlarından beklentileri de artmıştır. Bu yüzden bireylere daha etkin hizmet verebilmek için e-belediye çalışmaları hız kazanmıştır.

Ayrıca belediyeler web siteleri vasıtasıyla hizmetlerini etkin bir biçimde anlatma fırsatı bulmaktadır. Sarvon Web İşlerinin geliştirmiş olduğu yazılım sayesinde belediyelerimiz içeriklerini kolayca güncelleyebilmekte, kolay oluşturulabilen animasyonlar sayesinde görsel anlamda güçlü sunumlar yapabilmektedir.

OSIAD (Antalya Organize Sanayici İş Adamları Derneği)

osiad dernek antalya web tasarımı

Osiad, yeni responsive web tasarımı ile referanslarımız arasında yerini aldı;

Etkinlik ve duyurularını aktif yönetebildiği, yeni katılacak üyelerinin tanıtımlarını yapabildiği, resim ve video galerilerini rahatça ekleyebildiği, banner animasyonalarını, formlarını vb tüm modülleri ihtiyaçlarına göre kullanabildiği, bulut sunucuya tam entegre, güvenli, hızlı yazılım altyapımızı kullanarak firmamızdan hizmet almaktadır.

Kemer Belediyesi - ANTALYA

Kemer Belediyesi Web Tasarımı

antalya-kemer.bel.tr

Kemer Belediyesi web sitelerinin mobil uyumlu tasarım ve yazılımı konusunda Sarvon'u tercih etti.

Manavgat Belediyesi - ANTALYA

web tasarım manavgat belediyesi

manavgat.bel.tr

Manavgat Belediyesi web sitelerinin tasarım ve yazılımı konusunda Sarvon'u tercih etti.