Turizm Sektörü Web Sitesi Referanslarımız

DR VİLLA SUITS - ANTALYA

DRVİLLA

MQ REISEN ALMANYA

mq reisen web tasarım

NARCIA HOTEL - ANTALYA

narcia

MARY PALACE HOTEL - ANTALYA

marypalace

TSS TURİZM - ANTALYA

tss-turizm

LEAF PORT HOTEL - ANTALYA

leafporthotel

TSS TUR - ANTALYA

tss tur antalya website tasarım

SERKAN YATÇILIK - ANTALYA

serkan yatçılık antalya websitesi tasarım şirketi

ESTAMBUL TRAVEL - NEVŞEHİR

estanbul travel nevşehir websitesi tasarım şirketi

ÖZYUVAM APART OTEL - İSTANBUL

özyuvam apart hotel web tasarımı istanbul

WEDDING ORGANİZASYON - ANTALYA

wedding city antalya web sitesi tasarımı

ÇİZGİ ÖTESİ ORGANİZASYON - İSTANBUL

çizgi ötesi organizasyon istanbul web tasarımı firmaları

TIMELINE ORGANİZASYON - ANTALYA

timeline organizasyon antalya website tasarımı

RAFTINGO TOURS - ANTALYA

rafting web tasarım şirketi antalya

GLOBAL KUMANYA - ANTALYA

global kumanya antalya websitesi tasarım şirketi

SAFARI TOURS - ANTALYA

safari tours antalya web tasarım firmaları

Turizm ve Konaklama Sektörü İçin Web Sitesi Hizmeti

Antalya'da faaliyet gösteren Sarvon® Web İşleri olarak, bir turizm işletmesinin kendisini en iyi şekilde ortaya koymasını sağlayan web siteleri üretiyoruz. Konaklama hizmeti veren bir otel, ulaşım olanağı sağlayan bir acente, günübirlik tur düzenleyen bir turizm işletmesi yahut turistik amaçlı mağaza için özel niteliklere sahip bir internet sayfası düzenlemek mümkün.

Turizm dünyayı küçültür, mesafeleri yakınlaştırır, olmazları oldurur. Mükemmelliğe bürünmüş bir sektördür turizm. Büyülüdür, albenilidir. Unutulmazları yaşatandır. Acildir, ivedidir. Her şeyin vaktinde, beklenilen kalitede, uyum içinde olması beklenir bu alanda. İşleyişin kusursuz olması ve bunun hep sürmesi beklenir.

Turizm sektörü oldukça geniş bir camiadan oluşur. Bir turizm kentinde bir taksi şoförünün de, bir hediyelik eşya mağazasının sahibinin de kendisini “turizmci” olarak tanımladığı görülür. Gezilip görülmeye değer kentlerde yaşayanlar, kentini ziyaret edilmesi için değerlerle donatanlar turizmin bir parçasıdır. Seyahat eden turistlerin beklentileri de, sektöre hizmet sunan turizmcilerin de sundukları da çeşitlilik içindedir.

2021 yılı verilerine baktığımızda 29,9 milyon turist sayısına sahip olan Türkiye turizmde dünya dördüncü olmayı başarmış durumda. Dünya turizminde % 7’lik bir paya sahip olan Türkiye bu alanda hizmet veren çok işletme var. Sarvon, turizm cenneti Antalya’da kurulmuş olan bir web tasarım şirketi olarak bu dev sektöre hizmet vererek sektörü yakından gözlemleyebilir bir konumda.

İç pazar ve dış pazar ayrı dinamikleri olan turizm yaklaşımları olarak hep devinim halinde. Ulaşımıyla, yeme içme ve konaklamasıyla, tur organizasyonuyla, yöresel hediyelikleriyle zenginliklerini cömertçe sunan ülkemizde hep bir hareketlilik var. Turizm, yaz ve kış gibi sadece mevsimler üzerinden gelişen bir sektörden çok daha fazlası artık.

Her sezona yeni bir beklentiyle giren otel işletmelerinin yıllık hedeflerini tutturmak için ince hesaplar içinde olduğunu biliyoruz. Sezon öncesinde belirlenen reklam bütçelerinin titizlikle uygulanması konusundaki hassasiyetin farkındayız. Bir yeni müşteriye daha ulaşmanın maliyetini, bir memnun müşteri yaratmanın kazancını hesap eden turizmcilerin tercih ettiği yol arkadaşlarından biri olduğumuz için mutluyuz.

Sarvon olarak hizmet sunduğumuz otel işletmeleri;

  • Görselliğiyle etkileyen, itibarını ortaya koyan ve güven telkin eden bir web giriş sayfasına sahip olur.
  • Online ortamda bulunabilirlik konusunda avantajlı bir konuma sahip olur.
  • İnternet üzerinden yürütülen reklam faaliyetleri için iyi bir zemin kazanmış olur.
  • Müşterileriyle anlık iletişim kanallarını aktif tutarak her daim ulaşılabilir olur.

İster yedi yıldızlı bir otel işletmesi, ister butik otel. Sarvon, hep çapta ve etkinlik düzeyinde varlık gösteren oteller için işletme özelinde web sitesi ihtiyaçlarını karşılama gücüne sahiptir.

Bir butik otel son derece yalın bir web tasarımıyla, az sayfa yapısıyla etkin bir web sitesi meydana getirmek istediğinde bu beklentisine uygun web sitesi Sarvon ile mümkündür. Beklentileri doğrultusunda şekillenen web sitesinin maliyeti de bu düzeyle uyumlu kalır. Aldığı hizmetin bedeli karşılığında ise, sürdürülebilir bir merkezi yazılım alt yapısı ile güncelliğini koruyan bir web sitesine sahip olur.

Yedi yıldızlı bir otel işletmesi yüzlerce oda sayısı, binlerce konaklama potansiyelini karşılarken sunduğu tüm değerleri web sitesiyle ortaya koyabilir. Büyük yatırımlar ortaya koymuş bir otel işletmesi web sitesini bir tuval olarak görebilmeli ve vitrinini en güzel şekilde çizebilmelidir. Restoranlar, seçkin mutfaklar, barlar, hamam, sauna, animasyon etkinlikleri ve özel imkânlar ortaya serilebilmelidir. Cazibe noktası olabilecek her faydanın üzerinde durulabilmeli ve işletme parlatılabilmelidir. Sarvon web işleri, turizm profesyonellerinin tüm bu beklentilerini karşılayan ve misafirleriyle bağlarını kuvvetlendiren web siteleri oluşturmak konusunda uzmandır.

Turizmin geniş sınırları içinde yer alan acenteler de Sarvon Web ile yol arkadaşlığı yapmaktan oldukça memnun. Termal turizm, kongre turizmi, inanç turizmi, sağlık turizmi, spor turizmi gibi pek çok niş alanda faaliyet gösteren acente Sarvon ile yıllardır çalışmalarını sürdürüyor. Aynı işletmeye yıllarca hizmet eden verimli bir web sitesi meydana getirebilmek için Sarvon müşterilerine kilit çözümler sunuyor. Bir web projesinde sürdürülebilirliği temin etmeyi başaran Sarvon, güncellenebilirliği sağladığı için de tercih nedeni.

A sınıfı turizm acentelerinin online rezervasyon sistemlerini web sitelerine entegre etmesi mümkün. Müşterilerini online platform üzerinden karşılamayı başaran işletmelerin çok daha fazla rezervasyon aldığı aşikâr. 2022 verilerine göre, online rezervasyonların toplam rezervasyon sayısının %45’ini oluşturduğu görülüyor. Tüm seyahat planlarının önceden planlandığı günümüzde erken rezervasyon hizmeti alabilmek bir lüks olmaktan çıkmış durumda. Bir turizm işletmesinin dünyayı yakın eden sistemleri birbirine entegre etmesi kazançlı çıkmasını sağlıyor.

Sarvon olarak bizler, bir turizm işletmesinin potansiyel müşterilerini yakalamak için strateji üretmelerine de yardımcı oluyoruz. Bu noktada;

  • Alan adının seçimi
  • Dil paketlerinin kurgulanması
  • Subdomain desteği
  • Dile özel internet sayfası kurgusu

Gibi pek çok konuyu irdeliyor ve işletmenin ihtiyacına en uygun yapıyı meydana getirmelerini sağlıyoruz.

Sarvon Web'in bu görünen basit ihtiyaçların çok daha ötesinde faydalar sağladığını belirtmek gerek. Çünkü en çok maksimum hız ve maksimum güvenlik sağladığımız için övünürüz. Altyapı sorunlarını bertaraf etmek bir web sitesinin en büyük başarısıdır.

  • Maksimum Hız; sunucu tercihlerimizi CDN, load balancer, auto scaler üzerinden yaptığımız için,
  • Maksimum Güvenlik; tüm güvenlik yamalarını vaktinde yaptığımız için iddialı olduğumuz konulardır.

Yazılımımız, veritabanımız, yönetim panelimiz ve web sunucularımız büyük bir güvenlik ordusuyla kuşatılmış durumdadır. Turizm işletmelerinin hız ve güvenlik konusunda zaafiyete uğramayacağı şekilde donatılmış web siteleri Sarvon ile mümkündür.

Turizm işletmelerinde çok karmaşık hizmet yapılarının en sağlıklı şekilde yürütülmesi esastır. İhtiyaca zamanında ve en güzel şekilde yanıt verebilmek gerekir. Ve beklentiler her zaman çok yüksektir. Sarvon web, merkezi yazılım alt yapısıyla bütüncül bir fayda sağlamayı başarır. Mükemmel bir hizmet sunmak için sunucu mimarisini eşsiz bir şekilde tasarlayan firmamız, gelişen ve değişen taleplere uyum sağlama yeteneğine sahiptir. Bir turizm işletmesinin web sitesinden en yüksek performansı alması için dersimizi her zaman çok iyi çalıştığımızı bilmelisiniz.

Yeni trendleri takip etmekten geri durmayan ekibimiz arama motorlarında bulunabilirliğin öneminin çok farkında. Arama motorlarının değişen algoritmalarını ve web geliştirici topluluklarını hiç aralıksız takip ederiz. Dünyada SEO trendlerinin nereye gittiğini çeşitli kaynaklar aracılığıyla takip eder ve gündemi yakalarız.

Karşı konulmaz güzellikler sunan bu dev sektörün en iyi yazılım alt yapısına ve en güzel görünüme sahip web siteleri meydana getirmesine katkı sağlıyoruz. Geniş kitlelere ulaşmanız için kaliteli ve sürdürülebilir bir yapı sunuyoruz. Destek talepleriniz hızlı dönüş sağlıyoruz. Değerli vaktinizi ve nakdinizi verimli kullanmanızı sağlıyoruz.

Turizm, en iyilerle çalışmayı tercih eden profesyonellerin sektörüdür. Analitik düşünebilen, riskleri iyi hesap eden ve gerekli önlemleri alabilenlerin sektöründe Sarvon iyi bir yol arkadaşıdır. Yazılım konusunda bilgi sahibi olan tüm turizm profesyonellerinin Sarvon alt yapısını incelemesini, irdelemesini ve uyduğumuz kriterleri test etmesini isteriz. Duyulan güveni boşa çıkarmayacak ve işletmenizi yarı yolda bırakmayacak, her koşulda hızınıza hız, gücünüze güç katacak dinamik alt yapımız ile turizm işletmelerine destek vermek isteriz. Bizi seçtiği için mutlu olan müşterilerimize yenilerini eklemekten memnun oluruz.