Eğitim Sektörü Referanslarımız

RESSAM SELİM ÇAKMAKTAŞ

ressam-selim

BAŞARI SPOR KLÜBÜ - ANTALYA

REFE

REPLİK SANAT EĞİTİMLERİ - ANTALYA

replik sanat eğitim antalya

ÖNDER SANAT EĞİTİMLERİ - ANTALYA

önder altıntaş sanat eğitimi antalya

AKADEMİ SANAT EĞİTİMLERİ - ANTALYA

akademi sanat eğitim merkezi antalya

GYM FACTORY SPOR MERKEZİ - ANTALYA

gym factory spor merkezi

KEKEMELİĞE SON - ANTALYA

kekemeliğe son antalya

BALANCE YOGA MERKEZİ - ANTALYA

balance yoga eğitim merkezi antalya

Eğitim Sektörü İçin Web Sitesi ve Yönetim Paneli

Sarvon® Web İşleri olarak 16 yılı aşan web tasarım mesleği yolculuğumuzda yüzlerce eğitim kurumuna profesyonel web sitesi hazırlamanın gururunu yaşıyoruz. Bu güne kadar çalıştığımız tüm eğitim kurumları arasında, Akdeniz Üniversitesi ve üniversiteye bağlı tüm idari kurumlar, enstitüler, fakülteler ve hastane bulunuyor. Sarvon® yazılım altyapımız Akdeniz Üniversitesinde görev yapan 340'dan fazla web sitesi sorumlusu tarafından yüzbinlerce sayfanın 14 yıldan fazla süredir kullandığı devasa bir içerik yönetim sistemi veritabanına dönüşmüş oldu.

Eğitim sektörü insanların kendilerini geliştirip yeni bilgilerle donatmasını sağlayan özel bir alandır. Bu alanda hizmet veren eğitim kurumları ve eğitmenler toplumun gelişmesine büyük katkılar sağlar. Eğitim hizmeti insanların potansiyellerini ortaya koyabilecekleri pek çok konuyu içerir. Zorunlu eğitimlerini okulda sürdüren öğrenciler için de, bir yabancı dili akıcı biçimde konuşmak için de, bir müzik aletini çalabilmek için de uzmanından destek almak gerekiyor.

Herhangi bir alanda eğitim almak isteyen kişiler öncelikle çevrelerinden bilgi almak isterler. Kimi eğitmenlerin ünleri kulaktan kulağa yayılır. Bir öğrenci diğer öğrenciyi getirir. Bu, aynı şehirde bulunan hatta aynı semtte yer alan kurumlar arasında bir tercih önceliği oluşturur.

Değişen yaşam şartları ve gelişen teknoloji ise eğitimin kurallarını yeniden yazmayı beraberinde getiriyor. Online eğitimler yıllar önce de mümkündü ancak yaşanan pek çok sosyal olay ve zorunluluklar bu tür eğitimleri daha cazip hale getirdi. Online eğitim veren eğitmenler son yıllarda daha çok kişiye temas etti, daha çok kazandı. Online eğitim veren kurum ve kuruluşlar bulundukları konumdan bağımsız olarak tüm illerden ve hatta dünya ülkelerinden öğrenciler almaya başladı.

Online çalışmaya odaklanmanın bir yolu web sitesi kurmak. Eğitim alanında web sitesi yaptırmayı başarmış işletmeler kolaylıkla yol alabiliyor ve çalışma alanlarını genişletebiliyor. Günümüzde bir eğitimci için web sitesi tercih meselesi olmaktan çıkıyor ve bir ihtiyaç olarak kendini gösteriyor. Sarvon da bu kararı alan profesyonellerin doğru yerde, doğru zamanda ve doğru şartlarda bulunmalarını sağlayan yöntemleri sunarak eğitimcilere destek vermeyi sürdürüyor.

Eğitim Alanında Hizmet Veren Bir İşletmenin Web Sitesi Hangi Özelliklere Sahip Olmalıdır?

Bir eğitim web tasarımı ve yazılım altyapısı doğru kurgulanmalı. Tasarım kısmından başlayacak olursak, okul öncesi öğrenciler için hazırlanmış bir web sitesinin o yaş grubundaki çocukları tanıdığını ve anladığını hissettiren temaların seçilmesi gerekiyor. Renkleriyle, yazılı ve görsel içerikleriyle küçük çocukların ve onlarla uyumlanmış ailelerinin beklentilerini karşılayan web siteleri sempati kazanmanın bir yolu.

Sadece görselliğin güzelliği bir web sitesi için yeterli değildir. Çünkü asıl önemli olan bulunabilirliktir. Daha çok kişinin web sitenizi ziyaret edebilmesi için teknik altyapının sağlam olması gerekir. Bir kez yatırım yaparak oluşturduğunuz web sitesinin ihtiyaç duyulan tüm teknik gereklilikleri karşılaması önemlidir. Ancak bu konuda güvenilir bir web tasarım firmasına ihtiyaç vardır. Çünkü her konunun uzmanı başkadır.

Siz kendi alanınızda uzmanken, bir web sitesinin sadece güzel olmasına bel bağlamadan iyi araştırma yaparak yol almanızı öneririz. Sarvon ekibi, web sitesi tasarımında uzman bir firmadır ve altyapısını müşterisi kendisinden bir beklenti içine girmese bile güncellemeyi benimsemiştir. Sarvon geliştirdiği merkezi yazılım ile bugünün şartlarında yayına alınan bir web sitesinin ilerleyen yıllarda da geçerli yapısını korumasını mümkün kılar. Bu, yatırım giderlerini uzun vadeli fayda sağlayacak şekilde ve minimumda tutmanın bir yoludur.

Sarvon web projelerinde kullanımı kolay bir yönetim paneli vardır. Bu yönetim paneli, web sitenize müdahale etmenizi sağlar. Yeni bir eğitimi web sitenize eklemek, bir eğitimi programınızdan kaldırmak gibi kararlarınızı web sitenize yansıtmak için kolay işlem adımlarını uygulayabilirsiniz. Web sitenizde yer alan tüm bilgileri güncellemenizin mümkün olduğu ve bunu son derece kolay yapabileceğinize emin olduğunuz seçimler yapmanızı öneririz.

Eğitim Hizmetlerinizi Web Hizmetinizde En Etkin Nasıl Sunabilirsiniz?

Eğitim grupları oluşturabilir ya da bireysel eğitimler verebilirsiniz. Bir sürücü kursu eğitimini grup olarak belirli bir düzende verirken, bir piyano eğitmeni öğrencisine özel eğitimle daha yakın bir temas kurabilir. Bu geniş yelpazede eğitim konusunda farklı yaklaşımlar mevcuttur. Burada önemli olan sizin en etkin web sitesini hayata geçirebilmeniz ve kendi yönteminizi ortaya koyabilmenizdir.

İyi bir plan ile web sitenizin haritasını oluşturmak önemli. Yüzlerce eğitim veren kurumlar için de, sadece bir alanda uzmanlaşmış bir eğitmen için de hangi alanda nasıl bir başarı vaadinin olduğunu net bir şekilde anlatmak gerekli. Rekabet her sektörde olduğu gibi eğitim sektöründe de kendini gösteriyor. Sanatına saygı duyan ancak bunu da en naif şekilde yapan eğitimcilerimize bu konuda yön gösterici olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Çünkü Sarvon öğrenmeye meraklı bir ekipten oluşuyor ve hitap ettiği kitlenin gelişimi için katkı sunmayı da görev ediniyor.

Dilerseniz kurumsal tanıtım sitesi meydana getirebilirsiniz. Böyle bir web sitesi için yer vermek istediğiniz yazılı ve görsel içerikleri Sarvon ekibine teslim etmeniz yeterlidir. Sarvon web işleri uzman ekibi bu içerikleri en güzel şekilde sunmayı başarır. Tüm aşamalar sizlerin beklentisi dinlenerek ve onaylarınız alınarak gerçekleştirilir.

Sarvon, eğitim alanında kurumsal tanıtım sitesi ya da eğitim e-ticaret sitesi oluşturmanız için uygun alt yapıyı ve geniş hizmet seçeneklerini sunar. Sizinle aynı alanda hizmet veren ve web sitelerini Sarvon’un profesyonel yaklaşımıyla oluşturmaya karar vermiş referanslarımızı paylaşmaya hazırız. Göreceksiniz ki, müşterilerimiz yıllar geçse de aynı alt yapıdan faydalanmaya devam ediyor ve hala güncel beklentileri karşılayan web sitelerine sahipler.

Düzenli Eğitim Ödemelerini Eğitim Web Sitemizden Alabilir miyiz?

Dilerseniz eğitim e-ticaret sitesi meydana getirebilirsiniz. Online ya da yüz yüze yaptığınız eğitimler için kredi kartı ile ödeme yöntemini eklemeniz mümkün. Sitenizi ziyaret eden bir potansiyel öğrenci, verdiğiniz bilgileri okuyarak bir eğitime kaydolmak istediğinde sistem kolaylıkla işler. Kişi eğitimi sepete atar, ödemesini yapar. Vermiş olduğu bilgiler ve ödeme size bilgi olarak düşer. Bu sayede yeni öğrencinizi arayarak ilk iletişiminizi başlatabilirsiniz.

Birçok eğitmen ile yaptığımız görüşmelerde fark ettiğimiz şu ki, para konuşmak her zaman kolay değil. Konu eğitim olunca uzmanlar ne vereceklerini ve nasıl bir eğitim yaklaşımlarının olduğunu anlatmayı çok seviyorlar. Ancak konu bu işin bedelini konuşmaya geldiğinde kimileri için zorlayıcı olabiliyor. Kimi eğitimler yıllar sürebiliyor ve her ay ödeme almak ayrı bir iş yükü de oluşturabiliyor. Ödemeyi yapanlar, vaktinde yapamayanlar, bu durumu hatırlatma mecburiyetleri eğitmenlerin işine odaklanmasını engelleyen konular.

Sarvon, e-tahsilat yöntemiyle periyodik ödeme almanın da formülünü sunuyor. Dilerseniz e-ticaret siteniz üzerinden örneğin 1 yıllık eğitimin toplam bedelini taksitlendirerek alabilirsiniz. Ya da e-tahsilat yöntemi sayesinde öğrencinize gönderdiğiniz link üzerinden ödeme alabilirsiniz. Bir eğitim kurumunun ödemelerini otomasyona bağlaması ya da bunun için elden para alımı yerine daha nitelikli bir sistem kurması güvenilirliği de arttırıyor.

İstediğimiz Anahtar Kelimelerde Ön Sıralarda Çıkmak İçin Ne Yapmak Gerekir?

Sarvon, 2006 yılından bugüne değişen teknolojiye uyum sağlayarak bugüne kadar getirdiği müşterileriyle çalışmalarını sürdürüyor. Gelişimin birlikte olabileceğini bilerek yazılım ve tasarım çalışmalarında fark yaratan bir sistem sunuyor. Hiçbir müşterinin diğerinden geri kalmaması için merkezi bir yazılım kullanıyor. Yapılan yatırım boşa gitmesin diye web sitelerinin alt yapısını güncel tutmak için birçok görünmez maliyeti karşılıyor. Müşterilerinin memnuniyetini sürekli kılmak için her türlü soru, sorun, istek ve öneriye özel zaman ayırıyor.

Eğitim çalışanlarının kutsal görevinde en büyük mutlulukları yaşaması için bize düşen kısım sizlerin tanınırlığı ve bilinirliğine katkı sağlamak. O iş bizde.