Web Tasarım Referansları: Eğitim Sektörü

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler, sundukları hizmetin kalitesiyle ilgili bilgi verebilmek ve kendilerini doğru biçimde ifade edebilmek için teknolojinin imkanlarından faydalanmaktadır.

Özellikle eğitim, yaşam kalitesini doğrudan etkilediği için, bu hizmetten faydalanmak isteyenler sıkı bir araştırma yapmaktadır. Araştırmanın en yoğun yapıldığı alanda internettir. Bir web sayfasına sahip olmak bu noktada çok önemlidir.

Sarvon, kendinizi ifade edebileceğiniz, kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, google da üst sıralarda bulunabileceğiniz web siteleri üretmektedir.

Eğitim sektörü web tasarım referanslarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

PİKARE OKULLARI - İSTANBUL

pikare okulları web tasarımı istanbul

İstanbul'da ilk butik eğitim kurumu olan Pikare Kolejleri, ilk kez 2012 yılında müşterimiz oldu ve 4 yıl sonra yenilediğimiz tasarımıyla bu kez, lise ve ortaokul bölümleri

KIRMIZI ÇİZGİ OKULLARI - ANTALYA

Kırmızı-çizgi-okulları-antalya-web-tasarımı

kirmizicizgiokullari.com

Antalya'da lise ve ortaokul düzeyinde eğitim vermekte olan müşterimiz web tasarım ve yazılım konusunda Sarvon'u tercih etti.

REPLİK SANAT EĞİTİMLERİ KURUMU - ANTALYA

replik sanat web tasarımı antalya

Devlet Tiyatrosu Sanatçıları, Devlet Opera ve Balesi Sanatçıları, Devlet Senfoni Orkestrası Sanatçıları ve TRT Kökenli spikerler, alanında uzman

ÖNDER SANAT MERKEZİ - ANTALYA

Web Tasarımı Önder Sanat Merkezi

ondersanatmerkezi.com

Antalya'da eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan Önder Altıntaş Sanat Merkezi, web tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda Sarvon kalitesini tercih etti.

LİR SANAT MERKEZİ - ANTALYA

Lir Kültür ve Sanat Merkezi

lirsanat.com

Antalya'da Eğitim sektöründe hizmet vermekte olan Lir Kültür ve Sanat Mekezi web sitelerinin tasarım ve programlanması konusunda Sarvon kalitesini tercih etti.

Yoga Balance - ANTALYA

web tasarım yoga balance

yogabalance.com.tr

Yoga sektöründe Antalya'da faliyet gösteren Yoga Balance web sitelerinin yazılımı ve tasarımında firmamızı tercih etmiştir..

Yıldız Gelişim - ANTALYA

web tasarımı yıldız gelişim
yildizgelisim.com

Antalya'da eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Gelişim, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.