Web Tasarım Referansları: Eğitim Sektörü

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren işletmeler, sundukları hizmetin kalitesiyle ilgili bilgi verebilmek ve kendilerini doğru biçimde ifade edebilmek için teknolojinin imkanlarından faydalanmaktadır.

Özellikle eğitim, yaşam kalitesini doğrudan etkilediği için, bu hizmetten faydalanmak isteyenler sıkı bir araştırma yapmaktadır. Araştırmanın en yoğun yapıldığı alanda internettir. Bir web sayfasına sahip olmak bu noktada çok önemlidir.

Sarvon, kendinizi ifade edebileceğiniz, kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, google da üst sıralarda bulunabileceğiniz web siteleri üretmektedir.

Eğitim sektörü web tasarım referanslarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

Pikare Koleji - İSTANBUL

Pikare Koleji İstanbul - Web Tasarımı

Has Koleji - ANTALYA

Has Okulları Antalya - Web Tasarımı

Replik Sanat Eğitim Kurumu - ANTALYA

Replik Sanat Web Tasarımı

Kırmızı Çizgi Koleji - ANTALYA

kirmizi-2

kirmizicizgiokullari.com

Antalya'da lise ve ortaokul düzeyinde eğitim vermekte olan müşterimiz web tasarım ve yazılım konusunda Sarvon'u tercih etti.

Önder Sanat Merkezi - ANTALYA

Web Tasarımı Önder Sanat Merkezi

ondersanatmerkezi.com

Antalya'da eğitim sektöründe faaliyet göstermekte olan Önder Altıntaş Sanat Merkezi, web tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda Sarvon kalitesini tercih etti.

Lir Kültür ve Sanat Mekezi - ANTALYA

Lir Kültür ve Sanat Merkezi

lirsanat.com

Antalya'da Eğitim sektöründe hizmet vermekte olan Lir Kültür ve Sanat Mekezi web sitelerinin tasarım ve programlanması konusunda Sarvon kalitesini tercih etti.

Yoga Balance - ANTALYA

web tasarım yoga balance

yogabalance.com.tr

Yoga sektöründe Antalya'da faliyet gösteren Yoga Balance web sitelerinin yazılımı ve tasarımında firmamızı tercih etmiştir..

Yıldız Gelişim - ANTALYA

web tasarımı yıldız gelişim
yildizgelisim.com

Antalya'da eğitim ve danışmanlık sektöründe faaliyet gösteren Yıldız Gelişim, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.