Screenshot 2023-09-18 at 20.16.56

MÜŞTERİLERİMİZ NELER SÖYLEDİ

Sarvon® web tasarım şirketi olarak kurulduğumuz günden beri binlerce firmaya kurumsal web sitesi, e-ticaret ve yönetim paneli hizmeti veriyoruz. En yüksek önceliğimiz müşteri memnuniyeti sağlamak. Çünkü bunu başardığımız sürece karşılıklı fayda elde ediyor, birlikte kazanıyoruz. Bu sayfada gördüğünüz yorumların bir kısmı müşteri yorumları formumuz üzerinden, bir kısmı da google my business Sarvon sayfasına yazılan yorumlardan derlenmiştir.

Sarvon® Olarak 6 Müşteri Memnuniyeti İlkemiz:

17 yıldan uzun süredir Sarvon® markası ile müşterilerimize hizmet sunarken daima aşağıdaki 6 ilkeyi benimsedik. Referanslarımızdan dilediğiniz müşterimizi arayarak bu 6 temel ilkemize ne kadar bağlı olduğumuzu doğrulatabilirsiniz.

  1. Müşterilerimizin güvenini kazanarak, uzun vadeli iş ilişkileri kurmak.
  2. Müşterilerimizle anlaşmalarımızı eksiksiz ve dürüst bir şekilde yerine getirmek.
  3. Müşterilerimizle iletişim kurarken, saygılı ve profesyonel bir tutum sergilemek.
  4. Müşteri ihtiyaçlarını anlamak ve bu doğrultuda hizmet sunmak.
  5. Müşterilerimize en iyi tasarım ve yazılım çözümlerini sunmak.
  6. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak gelişmeye açık olmak.

tavsiye ederim 5 yıldız

SARVON MÜŞTERİSİ OLARAK SİZ DE YORUM YAPMAK İSTER MİSİNİZ?

Müşteri Görüşleri

Selim ÇAKMAKTAŞ / Elazığ

selimcakmaktas.com

25.09.2023

MERHABA SARVON... YILLAR ÖNCE BİR WEB SİTESİ PROJESİ İÇİN TESADÜFEN TANIŞTIĞIM VE İYİ Kİ TANIMIŞIM DEDİĞİM FİRMANIZA YENİ BİR WEB SİTESİ YAPTIRDIM.. BU DENLİ PROFESYONELCE ÇALIŞIP, GÜLER YÜZLÜ VE İTİNALI BİR ŞEKİLDE SORUNLARI ÇÖZÜMLEMENİZİN YANINDA ÜRETKENLİĞİNİZ GERÇEKTEN TAKDİRE ŞAYANDIR. YAPTIĞI İŞİN ARKASINDA DURMAK PRENSİPLİ FİRMALARIN ÖZELLİKLERİNİN BAŞINDA GELMEK DE SİZLER BUNU EKSİKSİZ BİR ŞEKİLDE UYGULAMAKTASINIZ.. YAKIN ZAMAN DA E-TİCARET PROJEM OLACAK, YİNE TERCİHİM SARVON OLACAKTIR. ÜLKEMDE SİZİN GİBİ KALİTELİ ÇALIŞAN BİR FİRMA OLMASI DA AYRI BİR GURUR KAYNAĞIDIR.. SİZLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDER, YENİ PROJELERDE GÖRÜŞMEK DİLEĞİYLE. İYİ ÇALIŞMALAR ...

Prof. Mustafa Faruk USTA / Antalya

drmustafafarukusta.com

19.01.2023

Sarvon firmasının ismini daha önceden hizmet almış meslektaşlarımızdan duymuştur. Antalya bölgesinde web tasarım hizmeti ile ilgili kime danıştıysam herkes aynı firmaya işaret etti. Bunun üzerine web sitemi (Türkçe ve İngilizce) olarak Sarvon ile birlikte hazırladık. Son derece nazik ve sabırlı Sarvon çalışanları ile makul bir sürede web sitemi tamamladık. Yeni site ile ilgili geri dönüşümler çok olumlu ve sitenin son derece anlaşılır bir yapısı olduğu ifade edildi. Web sitesi hazırlandıktan sonra da sürekli hizmet ve danışmanlık hizmetini istediğim anda alabildim. Firma yöneticilerine ve yardımcı olan tüm çalışanlara teşekkür ediyorum
Dr Mustafa F Usta

Cansu GÖLOĞLU - Kare Tarım / Antalya

karetarim.com

17.11.2022

Çok hızlı, aktif, çalışkan ve yaratıcısınız. Yeni platform harika olmuş, kullanıcı için kolay ve pratik... Elinize sağlık

Deniz KURTULUŞ - Çağdaş Medikal / İstanbul

cagdasmedikal.com

25.08.2022

2012 Yılından bu güne çalıştığımız, güvendiğimiz bir firmadır kendileri. Verdikleri hizmet için gerçekten çok memnunuz.

Op. Dr. Ümit ÖZKAN - Dr Villa / Antalya

drvilla.com.tr

03.06.2022

İhtiyaçlarınızı tam olarak anlayan, size her zaman pozitif çözümler sunan ve reaksiyon hızları muhteşem bir firma. DrVilla°Suits olarak web sitesinin tasarımından, tasarım sonrası desteklerine kadar her aşaması için ayrı ayrı teşekkür etmeyi bir borç biliriz; tüm Sarvon° ekibi, iyi ki varsınız, iyi ki sizi tanımışız.

Serkan GÜLER - Serkan Yatçılık / Antalya

serkanyachting.com

28.02.2022

Öncelikle; profesyonel bir hizmeti, amatör ruh ile bize yansıttığınız için teşekkür ederim. Bununla beraber sitemiz yayına geçtikten sonra verdiğiniz destek ve alaka, hatta insan üstü sabır içinde ayrıca teşekkürler. Çok uzun yıllar önce tercih ettiğimiz Sarvon ailesinin, doğru seçim olduğu idrakini bir kez daha yaşıyoruz… Elinize emeğinize sağlık.

Cesur TURNALAR - C Kare Mühendislik / Antalya

ckaremuhendislik.com

24.03.2020

Web sitesi ve içerik yönetimi sektöründe DÜRÜST ve % 100 Profesyonel TEK firma demek sanırım abartı olmaz. Bütün Bildiklerinizi Unutun. ( Yalancılar, Yaptım Oldu diyenler, Sözünde Durmayanlar, İşi Bilmeyenler, Randevusunu Unutanlar. ) Bu çatının Altında Güven, Güleryüz, Disiplin ve Aidiyet var. Yapılan iş o kadar kusursuz ki , işi teslim aldıktan sonra Taraftar Müşteri oluyorsunuz :) Umarım hep güzel insanlar ile çalışırsınız, Tekrardan çalışmak ümidi ile.

Prof.Dr. Ümit Kemal ŞENTÜRK - DK Klinik / Antalya

dk-klinik.com.tr

11.05.2011

"Sarvonun verdiği hizmeti güzel bir web tasarımı yapmak, sorunsuz bir servis sağlayıcı hizmeti vermek, kendi web panelinize kolaylıkla hükmetmek gibi basite indirgenmiş şekilde düşünürseniz kesinlikle yanılırsınız. Farklı bir sisteme giriyorsunuz, özel bir kulübe üye oluyorsunuz, ticari anlamda boyut değiştiriyorsunuz diye düşünmeniz gerekir. Temelinde dehanın bulunduğu, çatısını sanat ve yaratıcılığın yaptığı, iyi niyet, arkadaşlık ve zerafet taşlarından oluşan bir yapıdır. Bu yazının reklam olduğunu düşünenler beni arayabilir"

Hülya EFE - Glambox Estetik / Almanya

glamboxesthetic.de

29.11.2019

Gercekten başarılı bir Firma verdikleri hizmet parasina göre üst seviyede. hizli yanitlar Disiplin. En iyi kalitede hizmet almak isteyen herkese sonuna Kadar tavsiye ederiz..

Barış FINDIK - Replik Sanat Eğitimleri Kurumu / Antalya

repliksanat.com

15.03.2016

"SARVON " çatısı altındaki tüm ekip her şeyden önce oldukça kibar, iş odaklı, yaratıcı ve SABIRLI... Özellikle yöneticileri işini iyi bilen ve müşterinin ne istediğini anında kavrayan işinde uzman ve çözüm odaklılar. Sektörel bazda özel ve farklı tasarımları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan, söz verdikleri tarihlere uyan, en iyisini yakalayana kadar sabırla çalışan muhteşem kadroya sonsuz teşekkür ediyorum. Ve çok zor beğenen biri olmama rağmen şu an yayına giren siteme defalarca bakıp, SARVON un eline emeğine yüreğine sağlık diyorum..

Mehmet YILMAZ - Rafex / İstanbul

rafex.com.tr

02.04.2015

Web dünyasının gelişen ve büyüyen yapısına çok iyi kanalize olmuş bir ekip olduğunu söyleyebilirim SARVON için. Projenizin benimsenip, çok iyi bir şekilde takip edildiğini görmek içinizi rahatlatıyor. Tüm SARVON ekibine teşekkürlerimi sunuyorum.

Cemil BAYTAŞ - Meran Tıp Ürünleri / İstanbul

merantip.com

14.10.2015

Web sitesi konusuna ışık yılları kadar uzak olan beni bile anlayarak, aklımdan geçenleri, gözümde canlandırdıklarımı ve ifade etmekte zorlandıklarımı bu kadar başarıyla tasarıma aktarabilen SARVON'a sonsuz teşekkürler.

Reşat TEKEŞ - RST Ölçü Kontrol / İstanbul

rst-elektronik.com

03.05.2014

SARVON ailesi tanışıp onlarla çalışmak bence bir ayrıcalık. işlerine bukadar sahip çıkan senin işini senden daha iyi takip eden ve eksik olan bir işin tamamlanması adına bu kadar gayret gösteren başka bir firma kişi ve kurum tanımıyorum. Sarvon Ekibine ve ailesine günülden teşekkür ederim.

Hilman KOPUZ - Pınarbaşı Kavurma / Rize

pinarbasikavurma.com.tr

22.02.2015

Mükemmel bir ekip, mükemmel bir özveri, mükemmel bir iş takibi ve mükemmel bir iş. Teşekkürler SARVON istediğimden daha fazlasını verdiğiniz için teşekkürler...

Çağatay İKİZOĞLU- Yaşam Etiket Ambalaj Paketleme / Kayseri

yasametiket.com.tr

18.05.2013

İş hayatına atılacağım günü bekleyip internet sitemin hayalini kurup iyi bir site yaptırmak istedim. Vakti gelip çattığında uzun araştırmalarım sonucunda hiç beklemediğim bir firmadan web sitesi yaptırmış bulunmaktayım. Bunun nedeni ne gelince Sarvon ekibinin cana yakınlığı, samimiyeti, bıkmayıp usanmadan beni dinlemeleri, isteklerimi geri çevirmemeleri ve bir müşteriye sunabilecekleri her türlü hizmeti en iyi şekilde sunmalarıdır. Çoğu zaman çalışanlarını çok yıldırmış olsam da isteklerimi hiç bıkmayıp usanmadan gerçekleştirmişlerdir. Sarvon ekibi ile çalışınca ne kadar başarılı olduklarını ve işlerini ne kadar profesyonel yaptıklarını çok daha iyi anlamaktasınız. Onlarla çalışmaktan mutluluk duymaktayım ve bu başarılarının devamını dilerim.

Sanem KORKMAZ - Kıvılcım Tarım / Hatay

07.06.2018

Yıllar önce beğendiğim bir web sitesi vardı fakat yapımcılarını bilmiyordum. Daha sonra firma kapatıldığı için de web sitesi yayından kaldırılmıştı. O web sitesini yapan şirkete ulaşmaya çalışıyordum ve sayfalarda gezinirken SARVON'un yapmış olduğu çalışmalara rastladım. Kesin aradığım adamlar bunlar dedim ve gerçekten de onlar çıktı!!! Çalışmalarınız ile fark yaratıyorsunuz!! Farklı şehirlerde olsak da, tasarımdan web sitemizin içeriğine kadar her konuda istediğim zaman ulaşabildiğim kişiler ile çalışmaktan mutluluk duydum. Sizi bulduğumuz için çok şanslıyız, mükemmel bir web sitemiz oldu, teşekkürler...

Doç. Dr. Hicran BEKTAŞ - Akdeniz Üni. Tübitak Onkoloji Projesi

kanseregitim.com

26.05.2015

Sarvon Firma yetkilisi Gökçen Hanıma Tübitak projemizle ilgili web sayfa tasarımımıza olan inancı, destekleri, duyarlılığı, tüm süreci kolaylaştırmak için çabaları için çok teşekkür ederim. Semra Hanıma etkin iletişimleri, günün her saatinde bilgi alışverişinde bulunabilmemiz, projenin en iyi olabilmesi için çabaları, önerileri ve destekleri için çok teşekkür ederim. Emeği geçen tüm Sarvon ekibini, birlikte çalıştığımız süre boyunca kaliteli bir iletişimle ekibin çalışkan birer üyeleri olarak hep yanımda hissettim. Sizlerle çalışmak doyum verici oldu. İyi ki sizleri tanıdım. Umarım nice güzel projelerde yeniden buluşuruz. Sevgilerimle...

Adem ÇEÇEN helpMpro LLC / Amerika

14.01.2020

Sarvon firmasini daha onceki yillarda calistigim firmalar ile olan isbirliklerinden dolayi tanima firsati bulmustum. Kendi projelerim ve katki sagladigim projelerde web tasarim hizmetinde aklima gelen ilk firma olmuslardi her zaman. Sonunda da bir projemizi hayata birlikte gecirme firsati bulduk. Hem calismalarini, hem isbirliklerine mutesekkir kaldik. Proje boyunca iletisimde oldugumuz basta Gokcen Hanim ve Alperen Bey'e sonsuz tesekkurlerimizi sunariz. Ayrica projenin arka planinda, iletisimde olmasak da diger tum Sarvon ailesi calisanlarina da ayrica tesekkurlerimizi sunariz. Yeni proje ve isbirliklerinde beraber olmayi umit ediyoruz. Sevgi ve selam ile..

Op. Dr. Gamze BEKTAŞ - Anka Klinik / İstanbul

klinikanka.com

04.09.2015

Sarvon ekibine desteği için çok teşekkür ederim. Bu kadar profesyonel çalışıp da aynı zamanda samimiyeti kaybetmemek nadir bulunan bir özellik. Tüm emeği geçenlere, özellikle Semra Hanım ve Gökçen Hanım'a gönülden teşekkürler, sevgiler...

Op.Dr. Burhan KARABAĞ - Genel Cerrah / İzmir

izmirproktoloji.com

09.12.2015

Ben İzmir'de çalışan bir hekimim. Beğendiğim bir internet sitesini incelerken bu siteyi Sarvon'un tasarladığını öğrendim. Antalya firması olmasına rağmen aradım. Arkadaşlar gerçekten çok ilgili ve her konuda yardımcılar. Ben çok titiz bir yapıya sahibim. Yaptırdığım siteyle ilgili günde 20 kez bile aradığım oldu ama arkadaşlar bıkmadan usanmadan ilgilendi ve gerçekten bana muhteşem bir web sitesi oluşturdular. Başta yardımları için Tolga bey ayrıca yardımları ve sabrı ayrıca siteme yaptığı sihirli hamle ve katkılarından dolayı Adem beye çok teşekkür ederim.

Dr. Ümmü Özkaya / Antalya

drummu.com

30.01.2015

Yeni web sitesi yaptırmak için tanıştım Sarvon la.. En çarpıcı özelliği profesyonelliği. Ama beni etkileyen; samimiyetleri, en iyiyi yapma arzuları, heyecanıma ortak olmaları. Çok sevdim Sarvon u. Semra Hanım harikasınız...

Yasemin KULAÇ - Lara Psikiyatri / Antalya

26.09.2016

Sevgili SARVON ekibi Tüm süreç boyunca sizlerle çalışmak ve bu sebeple sizlerle tanışmak ben ve ekibimiz için bir keyifti. Profesyonelliğiniz yani sıra samimiyet ve saygınız ilgi alakasız için biz de teşekkür ederiz. Zaten iş birliğimiz devam edecek. Aynı kalite ve tatta devam edeceğin den eminiz. Başarılar.

Ümit Sedat BAYRAM - Ankar İş Güvenliği / Antalya

ankar.org

13.11.2014

Web sayfasının kontrolü mü? Nasıl yani? Murat Bey ile ilk diyaloğumuz bu olmuştu. Sayfaların düzenlenmesi, fotoğraf ve video eklenmesi derken 1 yılı geride bıraktık. Her soruya anında yanıt, her probleme anlık çözüm. Markalaşma ve kurumsallaşma sürecimizde bize bir kardeş oldu SARVON.

Mahmut KARABAĞLI - MRK Sigorta / Antalya

mrksigorta.com.tr

27.08.2009

Sarvon ile yolculuğumuz 2009 yılında başladı. İlk gün Tolga bey'le sonrasında tüm ekiple tanışmamızdan itibaren, bu aileyle beraber olmanın farkını her zaman yaşıyoruz. İYİ Kİ VARSINIZ...

Haldun GÜRKAYA - Gürkaya İnşaat / İzmir

23.06.2011

Bitmek tükenmek bilmeyen isteklerim karşısında beni anlayışla karşıladığınız için size ve tüm sarvon ekibine teşekkür ederim... Farkındayım sizi çok uğraştırdım fakat hazırlanmış olan web sitesi sonuçta bir kez yapılacağı için bende çok ince eleyip sık dokuyorum. Bu konularda biraz titizim, huyum böyle kusura bakmayın....

Sitemiz gerçekten çok iyi oldu, isteklerimi ve düşüncelerimi tam anlamıyla yansıtıp uygulamaya geçirdiniz. Sizin gibi Profosyonel bir ekible çalıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her şey için şimdiden çok teşekkür eder, iyi çalışmalar diliyorum. Saygılar..... (05 Ağustos 2011)

Prof.Dr. Seval KUL - P005.net / Gaziantep

p005.net

30.11.2015

Genç, pratik, hızlı ve ilkeli bir ekip ile çalışmak çok zevkli idi. Bu platform aracılığı ile kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum.

Seniye KAVAL - Perla Diş / Antalya

09.10.2018

Sarvon ekibine web sayfamızı gerçekleştirdikleri için teşekkürlerimizi iletmek isteriz. Tasarımdan üretime her aşamada gösterdikleri disiplin, anlayış, uyum, sabır için çok teşekkür ederiz.. Perla'ya dokunuşları ile çok başarılı, keyifli, şık bir çalışma oluşturdular. Sarvon ekibi iyi ki varsınız. Daha nice güzel çalışmalarda yer almanız dileklerimizle. Saygı ve Sevgilerimizle.

Ahmet Kurt- Akmet Fıskiye / Kocaeli

akmetfiskiye.com

07.05.2015

Sizinle çalıştımız için çok şanslıyız teşekkürler SARVON

İzzet MUŞTU - Kazcıoğlu Otomotiv / Kütahya

02.10.2015

Sarvon ailesin hemen hemen herbir üyesiyle projenin farklı aşamalarında beraber çalışmalar yaparak , firmamızı temsil eden sitemizi oluşturduk. Bu uzun meşakkatli çalışma esnasında profesyonel yaklaşım ve anlayışlarından ötürü proje sorumlumuz Semra Hanım'a ve tüm ekibe tek tek teşekkür ederiz. Bu güne kadar müşteri ve dostlarımızdan aldığımız olumlu görüş ve yorumlar bu proje ekibinin başarısının ta kendisidir.Saygılarımızla.

Mehmet HAZAR - Hazar Baskı / Antalya

11.07.2014

Yeni çıktığımız bu yolda Sarvon ekibini tercih ettik,daha yolun başında olmamıza rağmen bize doğru adreste olduğumuzu fark ettirdiler. Güleryüz,sabır,kalite kısaca Sarvon ekibini özetler sanırım...

Muhammed YALÇIN - Ambalaj Center / Kırşehir

ambalajcenter.com.tr

09.01.2014

BAZILARI İŞ YAPAR. BAZILARI SİZİ ANLAR FAKAT İŞ İSTEDİĞİNİZ GİBİ OLMAZ. HEM SİZİ ANLAYAN HEM İŞİNİZİ YAPAN HER DEFASINDA SAYGILI BEYFENDİ BİR EDAYLA İŞYAPAN VE TAMAMI GERÇEKTEN MÜKEMMEL İNSANLARDAN OLUŞAN BİR EKİP. HER BİRİNE GÖNÜLDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM. TÜRK İNSANININ ALIŞIK OLMADIĞI SINIRLAR VE SAYGI İÇİNDE KURULMUŞ BU EKİP TEK KELİMEYLE Bİ HARİKA.

Yasin YEREBAKAN- Diyet Yap.com Projesi / İstanbul

25.05.2013

Öncelikle projemizi hayata geçirmeden önce kapsamlı bir araştırma yaptık. Sarvon'un henüz 1. aşamadaki samimiyeti, yakınlığı, geri dönüş süreci anında diğer firmalardan ayrılmasını sağlıyordu. Tek endişemiz çalışacağımız firmanın şehir dışında olmasaydı. Sonraki süreçte bunun hiç önemli olmadığını gördük. Sarvon'dan aldığımız hizmetten o kadar memnunuz ki, Sarvon merkezini yurt dışına taşısa da memnuniyetle çalışmaya devam edeceğiz. Biz diyetyap.com ekibi olarak Sarvon'u gönülden destekliyor ve başarılarının devamını diliyoruz. Birlikte nice yeni projelere...

Süheyla UYSAL - Hayat Öğretmendir / Antalya

27.02.2016

En güzel yanınız tüm çalışanlarınızda ki nezaket... Yardıma hemen hazır olmaları... Müşterinin ne istediğine son derece dikkat etmeniz... Ve sabrınız sabrınız sabrınız... öyle ki... Benim gibi teknik yaşama uzak bir yaşlı insana bile web teknolojisini sabırla öğrettiniz ya... Helal olsun! * Bir şey daha var; Günümüzün teknik yaşamının insanlarımıza kültürümüzü unutturduğunu görüyoruz. Oysa bizi biz yapan dünyanın en çok saygı duyduğu incelikli kültürümüzdür. İşte sizler teknik bilgiyi Anadolu kültürüyle harmanlayıp bir iş yeri oluşturmuşsunuz. Bence en önemli özelliğiniz ve güzelliğiniz bu. Siz çok yaşayın Sarvon çalışanları... Ve çok yaşayın Sarvon'un sevgili ortakları...

Ahmet Burçhan SÜNER - Arzu Yatçılık / İstanbul

11.05.2011

"Uzun araştırmalar sonunda Sarvon® Web sitesi ve SEO çalışması için tercih ettiğim bir kurum oldu. Çalışanlarının çoğu zaman bezdirmiş olsam bile sonunda istediğimi elde etme yönünde önemli mesafeler kat etmekten dolayı gerçekten çok memnunum, emeği geçen ve benimle ilgilenen tüm çalışanlara teşekkürlerimi sunar başarılarımızın devamını dilerim"