Web Tasarım Referansları: Sağlık Sektörü

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanlar bulundukları ortamdan internet vasıtasıyla sağlık konusuyla ilgili merak ettikleri bilgilere ulaşabilmekte sağlık uzmanlarının yorum ve önerilerini takip edebilmektedir.

Sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz, belirledikleri anahtar kelimelerde google da bulunmakta ve hedef kitlelerine ulaşabilmektedir.

Sağlık sektörü web tasarım referanslarımızı aşağıdaki linklerden inceleyebilirsiniz.

DOĞUŞ TÜP BEBEK HASTANESİ - KIBRIS

Doğuş-tüp-bebek-kıbrıs-Web-Tasarımı

Kıbrıs'ta tüp bebek tedavileri alanında faaliyet gösteren Doğuş Hastanesi ile ilk web tasarım projemizi 2012 yılında hazırlamıştık. 5 yıl aradan sonra daha modern bir web tasarımı talebi ile yenilediğimiz web sitesi, url yapısı (Google' da indekslenmiş olan linkler) korunarak yeni yazılım altyapımıza taşındı.

Canlı renkleri, tam ekran animasyon imajları ile artık çok daha modern bir görünüme sahip. Mobil uyumluluğu, hız ve performans test sonuçları ile Doğuş Hastanesi web tasarım projemiz, başarısını daha güçlü sürdürmeye aday...

Kıbrıs / Doğuş Tüp Bebek Hastanesi yeni web tasarımı ile güncel referanslarımız arasında!

AKDENİZ ŞİFA HASTANESİ - ANTALYA

akdeniz-şifa-hastanesi-antalya---web-tasarımı

akdenizsifa.com

Antalya'da sağlık sektöründe hizmet vermekte olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON' u tercih etti.

MERAN TIP MEDİKAL - İSTANBUL

meran tıp medikal web tasarımı istanbul

Oftalmik cerrahi malzeme üretimi yapan müşterimiz, 4 Kıtada 30'u aşkın ülkeye ihracat yapmaktadır.

TALYA TIP MERKEZİ - ANTALYA

talya tıp merkezi antalya - web tasarımı


talyatipmerkezi.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olup göz, kadın doğum, estetik, diş hekimliği konusunda hizmet vermekte olan Talya Tıp Merkezi, internet sitesi ve arama motoru optimizasyonu konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

ATTELIA DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ - ANTALYA

attelia-diş-antalya-web-tasarımı

attelia.com.tr

Antalya'da diş tedavisi alanında hizmet vermekte olan Attelia Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

INTERANTALIA DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ - ANTALYA

interantalya-diş-hastanesi-web-tasarımı

PANAROMİK ÇOCUK DİŞ SAĞLIĞI - ANTALYA

panoramik çocuk diş sağlığı web tasarımı antalya

Uzmanlık alanı pedodonti (Çocuk Diş Sağlığı) olan Panoramik Çocuk Diş Sağlığı Merkezi, web tasarımı olarak da tamamen çocuklara özgü bir konsept ile web sitesinin hazırlanmasını

PERİLİ DİŞLER KLİNİĞİ - ANTALYA

perili dişler web tasarımı antalya

Çocuk diş sağlığı kliniği olan Perili Dişler, adından logosuna, özel çizim görsel tasarımlarından klinik ortamına kadar her detayın çocuklar için planlandığını hissettiriyor.

OP. DR. ÜMMÜ ÖZKAYA - ANTALYA

Kadın-doğum-Antalya-web-tasarımı

drummu.com

Antaya'da kadın doğum alanında hizmet vermekte olan Op. Dr. Ümmü ÖZKAYA responsive web tasarım ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

LARA PSİKİYATRİ MERKEZİ - ANTALYA

Lara-psikiyatri-Antalya-web-tasarımı

PSKİYATRİST UZM. DR. FİLİZ ULUHAN - ANTALYA

web-tasarımı-antalya

Antalya Psikiyatri için hazırladığımız web tasarımında ana uzmanlık alanlarını 8 ana grupta grafik spotlar ile sunduk. Oldukça yoğun içeriğe sahip bu web sitesi, müşterimiz için hazırladığımız üç projeden sadece biri.. Uzun zamandır Sarvon yazılımını kullanmakta olan müşterimizin web sitelerinde seo başarısı oldukça yüksek.

PSİKOTERAPİ UZM. DR. FİLİZ ULUHAN - ANTALYA

psikoterapi-Antalya-Web-Tasarımı

Müşterimiz, Uzm. Dr. Filiz Uluhan için yeniden hazırladığımız mobil uyumlu ve modern web arayüzüne sahip bir diğer web tasarımı..

KLİNİK PSİKOLOG YASEMİN KULAÇ - ANTALYA

Psikolog yasemin kulaç web tasarımı antalya

Sadelik ilk unsur olmakla birlikte alt sayfalarda kullandığımız sıradışı çizim görseller ile ziyaretçiler için keyifli bir deneyim yaşatan mobil uyumlu web sitemiz, özgün tasarımı ile referanslarımız arasında...

PSİKOLOJİ AVRUPA - İSTANBUL

psikoloji avru istanbul web tasarımı

İstanbul'da tamamı uzman psikologlardan oluşan geniş ekibiyle Psikoloji Avrupa'nın, mobil uyumlu web tasarımını, kurumsal renkleri olan mor ve tonlarını kullanarak daha modern bir yaklaşımla yeniden hazırladık.

Tüm müşterilerimizde standart olarak sunduğumuz;

GENEL CERRAH OP. DR. MEHMET GÜLER - ANTALYA

Genel-cerrah-Antalya-web-tasarımı

iyibircerrah.com

Antalya Medical Park Hastanesi, Genel Cerrahi Bölümü'nde hizmet veren Op. Dr. Mehmet Güler, web sitesi konusunda SARVON'u tercih etti.

Perla Diş Polikliniği - ANTALYA

Perla Diş Web Tasarımı

perladis.com

Sağlık sektörü web tasarım referanslarımızdan Perla Diş Polikliniği Antalya'da faaliyet göstermekte olup implant, ağız ve diş tedavisi konusunda hizmet sunmaktadır. Perla Diş Polikliniği, web tasarım ve içerik yönetim sistemi ihtiyacı konusunda SARVON'u tercih etti.

Panoramik Diş Polikliniği - ANTALYA

Panoramik Ağız ve Diş

panoramikdis.com.tr

Antalya'da sağlık alanında hizmet vermekte olan Panoramik Diş Polikliniği, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Ömer Özkan Klinik - ANTALYA

Web Tasarımı Ömer Özkan Klinik

omerozkanklinik.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olup plastik cerrahi alanında hizmet veren Ömer Özkan Klinik, web tasarım ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Op. Dr. Burhan Karabağ - İZMİR

Op. Dr. Burhan Karabağ Web Tasarım

izmirproktoloji.com

İzmir'de hemoroid tedavisi konusunda hizmet vermekte olan Genel Cerrahi Uzmanı Operatör Doktor Burhan Karabağ, web sitelerinin tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Genel Cerrah Doç. Dr. Bülent Tuğrul - İZMİR

Genel Cerrah Dç. Dr. Bülent Tuğrul

benimcerrahim.com

İzmir'de sağlık alanında hizmet vermekte olan Genel Cerrah Doç. Dr. Bülent Tuğrul, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Hasvet Medikal - ANTALYA

Web Tasarımı Hasvet Medikal

hasvet.com.tr

Antalya'da sağlık alanında hizmet vermekte olan Hasvet Medikal, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Dr. Mehmet Tahir Şam - ANTALYA

mehmet_tahir_sam

antalyagoz.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Dr. Mehmet Tahir Şam, web sitesinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Jinekolog Dr. Mustafa Torgaç - ANTALYA

Jinekolog Dr. Mustafa Torgaç

antalyavajinismustedavi.com

Antalya'da sağlık alanında hizmet vermekte olan Jinekolog Dr. Mustafa Torgaç, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Mobil Şifa - ANTALYA

Web Tasarımı Mobil Şifa

mobilsifa.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Mobil Şifa, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Mentalya Aile Danışma Merkezi - ANTALYA

web tasarımı mentalya aile danışma merkezi

antalyapsikiyatri.com

Antalya'da psikolojik terapi sektöründe faaliyet gösteren Mentalya Aile Danışma Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Nirvana Psikiyatri - ANTALYA

Nirvana

nirvanapsikiyatri.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Nirvana Psikiyatri Danışmanlık Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

AKHAV Antalya Kan Hastalıkları Vakfı

Web Tasarım AKHAV

akhav.org.tr

Antalya'da faaliyet gösteren Antalya Kan Hastalıkları Vakfı, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Alo Checkup - İSTANBUL

web tasarımı alo checkup

alocheckup.com

İstanbul'da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Alo Checkup, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Pozitif Düşünce Merkezi - İSTANBUL

web tasarım pozitif dusunce merkezi jpg

psikoenerji.com

İstanbul'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olan Pozitif Düşünce Merkezi, web sitelernin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u seçti.

Medicana Hastaneleri - Böbrek Nakli - İSTANBUL

Web Tasarımı - Börek Nakli

bobreknakli.info

İstanbul'da, Medicana Sağlık Grubu'nda, böbrek nakli çalışmalarını yürütmekte olan Doç. Dr. Barış Akın, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.