Eğer mevcut tarayıcınızda videolar çalışmıyorsa, Sarvon Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Büyüyen Resim Galerisi Modülü

Sarvon içerik yönetim sistemi web sitenizi yöntemeniz için pek çok faydalı araç içerir. Bunlardan bir tanesi de, büyüyen resim galerisi oluşturmanıza izin veren resim galerisi modülüdür.

Büyüyen resim galerisi modülünde sütun sayısını, başlık animasyonunun türünü, resim animasyonunun türünü ve en boy oranını seçerek kolayca galerinizi oluşturabilirsiniz.

Tüm galeri dosyalarını tek seferde bilgisayarınızdan seçip yükleyebilirsiniz. Galerinizdeki resimler isimlerini bilgisayarınızdaki resim isimlerinden alır ve dilediğiniz zaman bu isimleri yönetim paneliniz üzerinden değiştirebilirsiniz.

Son olarak, resim galerisine yükleyeceğiniz resimler internet sitenizde görünmesi gerektiğinden çok daha büyük ise, yazılımımız otomatik olarak bu resimleri HD görüntü çözünürlüğne düşürüp galerinizi oluşturacaktır.

Yazılım Videosu Talep Formu

Değerli ziyaretçimiz, yönetim panelimize ait videoları değerli zamanınızı ayırıp izlediğiniz için teşekkür ederiz. Videolar konusunda daha yolun çok başındayız ve eksiklerimiz olduğunun farkındayız. Eğer yazılmla ilgili hazırlamamızı istediğiniz videolar varsa lütfen bize iletiniz. Değerli görüşlerinizin rehberliğinde daha fazla eğitim videosu hazırlamak ve hizmet kalitemizi artırmak için burada bekliyor olacağız.