Eğer mevcut tarayıcınızda videolar çalışmıyorsa, Sarvon Youtube kanalımızdan izleyebilirsiniz.

Sayfaya Resim Ekleme ve Dosya Tercihleri

Gelişmiş Sarvon içerik yönetim sisteminde, web sitenizin tüm sayfalarına, kategorilerine, ana sayfaya ve esnek modüllere kolayca resimler ekleyebilirsiniz.

Sisteme yüklediğiniz resimler, sizin önceden belirlediğiniz tercihlere göre boyutlandırılacak ve filigran yazısı otomatik olarak resmin dilediğiniz pozisyonuna eklenecektir.

Dosya Yöneticisi Tercihleri Kullanarak Yüklenecek Olan Resimleri Boyutlandırmak ve Filigran Metin Eklemek

Sarvon yönetim panelinde, yükleceğiniz tüm resim dosyaları, önceden belirlediğiniz genişlik ve yükseklik değerine en-boy oranı bozulmadan otomatik olarak düşürülebilir ve resimler üzeinde dilediğiniz pozisyona belirli bir font boyutunda filigran oluşturulur. Elbette yüklediğiniz dosyalara tercihlerin uygulanmamasını seçerek orjinal şekilde sayfanıza ekleyebilmeniz de mümkündür.

Yazılım Videosu Talep Formu

Değerli ziyaretçimiz, yönetim panelimize ait videoları değerli zamanınızı ayırıp izlediğiniz için teşekkür ederiz. Videolar konusunda daha yolun çok başındayız ve eksiklerimiz olduğunun farkındayız. Eğer yazılmla ilgili hazırlamamızı istediğiniz videolar varsa lütfen bize iletiniz. Değerli görüşlerinizin rehberliğinde daha fazla eğitim videosu hazırlamak ve hizmet kalitemizi artırmak için burada bekliyor olacağız.