ASLAN AVUKATLIK - İSTANBUL

Aslan-Avukatlık-İstanbul--web-tasarımı

aslanhukukistanbul.com

İstanbul'da hukuku işleri konusunda hizmet vermekte olan Aslan Hukuk Bürosu, içerik yönetim sistemi, internet hizmetleri ve google optimizasyonu konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Gri tonlarıWeb Tasarımn tercih edildiği web tasarımımız Galata Kulesi silüetiyle başlamaktadır. Anamenü ve altmenü gruplarımızda kurumsal logonun rengi olan parlak sarı tercih edilmiştir.

Kurumsal bir yapıda tasarlanan sitemiz ziyaretçiler açısından kolay kullanımı ve hedefe yönelik olmasıyla dikkat çekmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi

İçerik Yönetim SistemiAslan hukuk bürosu yetkilileri içerik yönetim sistemine bağlanarak web sitemizde yer alan yada yer almasını planladığı; sayfalari, menü grupları ve flash animasyonlar oluşturabilir.

İletişim sayfasına girdiğimizde bizi karşılayan iletişim formu sayesinde yetkililerin ziyaretçişlerle kolaylıkla temas kurması sağlanmaktadır.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

AArama Motoru Optimizasyonuslan Hukul bürosu, google arama motorunda bulunmak istedikleri kelim veya kelime gruplarında bulunmanın haklı grurunu ve ticari başarısını yaşıyor.