Bahattin Ereş S.M.M. - ANTALYA

Web Tasarımı Mali Müşavir

bahattineres.com.tr

Antalya'da mali müşavirlik sektöründe hizmet veren Serbest Mali Müşavir Bahattin Ereş, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

ZeWeb Tasarımytin yeşili, açık kahve ve ışık efekleriyle başlayan tasarımımız kurumsal birkaç resimle desteklenmiştir. Resimlerde kullanılan gölge efektleri, renk geçişleri kusursuz bir görünüm ortaya çıkarmıştır.

Sitemizin zeminde açık kahverengi tonlar tercih edilip, zeytin yeşili blok halinde yer alan anamenü grubumuzda aktif linkler parlak olarak vurgulanmıştır. Sol menü grubumuz için göz alıcı kırmızı renk tercih edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi

Serbesİçerik Yönetim Sistemit Mali Müşavir Bahattin Ereş web sitemizin yönetim panelini kullanan kullanıcılar İngilizce ve Türkçe sayfalarda istedikleri düzenlemeleri kolaylıkla yapabilmektedirler.

Şifreli sayfalar bileşeni kullanılan müşteri girişi sayfamızda yayınlanan bilgilere ancak yetkili kullanıcılar ulaşabilmektedir.

Yönetim panelimizden döviz kurları ekleme modülü kullanılarak oluşturulan modülümüz sitemizin sol modül konumunda yer almaktadır.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

SArama Motoru Optimizasyonuerbest Muhasebeci müşterimiz Bahattin Ereş, internet pazarında yer almaya başladığından sonra şüphesiz ticari başarısında bir artış gözlenmiştir.