MRK Sigorta - ANTALYA

web tasarım mrk sigorta jpg

mrksigorta.com.tr

Antalya'da sigorta aracılık hizmeti vermekte olan MRK Sigorta, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

MRK SigWeb Tasarımorta firmamızın web tasarımı yapılırken kurumsal logosunda bulunan renkler ışık efekleriyle şekillenerek sitemizde kullanılmıştır. Logonun hemen yanına yerleştirilen flash animasyon oldukça dikkat çekici hatlara sahiptir.

Beyaz bir şerit üzerinde kendisine yer bulan ana menü grubumuz, üzerine gelindiği zaman hover olarak kurumsal logodan yuvarlak detaylar alınarak menünün daha creatif bir hale bürünmesi sağlanmıştır.

Sol modül konumunda bulunan menü grubumuzun tasarımı yapılırken, web sitemizin görsel bütünlüğünü bozmayacak - banner alanında da kullanılan - kahverengi tonlar tercih edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiMRK Sigorta web yetkilileri yönetim panelimiz sayesinde, sitelerinde her türlü düzenlemeyi kolaylıkla yapabilecekleri yetkilere sahip olmuştur. Bu sayede sitesinde varolan sayfalar üzerinde düzenleme yapabildikleri gibi yeni sayfalar, menü grupları, flash animasyon gibi öğeler oluşturup yayınlayabilirler.

Anasayfa'da yayınlanan eski Antalya fotoğrafları spotuna tıklandığı zaman yeni bir pencerede açılan, tam ekran flash resim galerisini kullanarak fotoğraf albümleri oluşturabilirler.

İnsan kaynakları sayfasında, form oluşturma modülü kullanılarak hazırlanmış olan form sayesinde ziyaretçileriyle kolaylıkla iletişim kurabilmektedirler.

SEO: Arama Motoru Optimizasyonu

İnternArama Motoru Optimizasyonuet pazarında yer almanın en önemli yolu Google aramalarında bulunabilmektir. Bu konuda Sarvon kalitesine güvenen MRK Sigorta bulunmak istedikleri kelime ve kelime gruplarında yer almanın ticari başarısını yaşıyor.