OĞUZ AVUKATLIK - ANTALYA

Oğuz-Avukatlık-Antalya-web-tasarımı

mesutoguz.av.tr

Antalya'da hukuk alanında faaliyet gösteren Oğuz Avukatlık Bürosu, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

OWeb Tasarımğuz Avukatlık Bürosu'nun web tasarımı yapılırken, ışık efekleri ve renk geçişleriyle şekillenmiş gri bir arkaplan tercih edilmiştir. Firmamızın kurumsal logosunda bulunan kırmızı renkte bloklar üzerine anamenü grubumuz yerleştirilirken, sol modül konumunda siyah renkte tasarlanan menü grubumuz oluşturulmuştur.

Sitemizde gri zemin üzerinde gözü yormayan siyah fontta yazılar tercih edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim Sistemiİçerik yönetim sistemini kullanan Oğuz Avukatlık Bürosu yetkilileri faaliyet alanları, ekibimiz, hakkımızda gibi sayfalara mettin ve resimler ekleyebilir. Yeni sayfalar ve menü grupları oluşturma gibi işlemleri kolaylıkla yapabilirler.

Hukukihaber web sitesinden sitemize eklenen HTML kodu ile güncel haberler sitemizin footer bölümünde kayan haber olarak yayınlanmaktadır.

Yönetim panelimizde bir kaç dakika ayırarak google da bulunmak istediğiniz anahtar kelime gruplarını belirleyebilirsiniz.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

Günümüz şartlarındArama Motoru Optimizasyonua internet pazarında yer almak çok önemlidir. Bunun farkında olan Oğuz Avukatlık Bürosu Sarvon kalitesini tercih ederek ne kadar doğru bir seçim yaptığının farkında.