Olimpos Sigorta - ANTALYA

Web Tasarımı Olimpos Sigorta

olimpossigorta.com

Antalya'da sigorta aracılık hizmeti vermekte olan Olimpos Sigorta, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımOlimpos Sigorta firmasının web tasarımı renk geçişleri ve ışık efekleriyle süslenmiş kırmızı bir zeminle başlayıp, yatay mavi blok üzerine yerleşmiş anamenü grubumuzla devam etmektedir. Arkaplan zemininde oldukça parlak gri tonlar tercih edilmiştir.

Metinlerimiz için siyah font tercih edilip, mavi ve kırmızı renkler kullanılan başlıklarla, son halini almıştır.

Olimpos Sigorta'nın beraber çalıştığı şirketler için gölge ve ışık efekleri kullanarak tasarlanan spotlar banner alanında kullanılan esnek modülle bütün sayfalarımızda yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

Olimpos Sigorta web sİçerik Yönetim Sistemiorumluları, yönetim panelimizi kullanarak daha önceden oluşturulmuş sayfalarda kolaylıkla düzenleme yapabilmektedirler.

İçerik yönetim sistemimizin özelliklerini kullanan yetkililer - sadece birkaç dakikalarını ayırarak - yeni içerik sayfaları oluşturabilir, sayfalarına resimler ekleyebilir, yeni menü grupları oluşturulabilir hatta flash animasyonları bile yapabilirler.

Sitemizde form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş pekçok form mevcuttur. Bunlar yetkililer ve ziyaretçiler arasında kolaylıkla iletişim kurabilecekleri bir köprü oluşturmaktadır.

SEO: Google Arama Motoru Optimizasyonu

SigorArama Motoru Optimizasyonutacılık sektöründeki yoğun rekabet ortamından sıyrılıp istediği kelimelerde bulunabilen Olimpos Sigorta firmamızın google arama sonuçlarından ufak bir derleme.