Web Tasarım Referansları: Gıda Sektörü

Gıda sektörü, Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar sundukları hizmeti doğru biçimde anlatma ihtiyacı hisseder.

Gıda firmaları web siteleri sayesinde, hizmetlerini hedef kitlesine doğru bir biçimde aktarmakta ve rekabette bir adım öne çıkmaktadır.

Aşağıdaki linklerden Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalara ait web tasarım çalışmalarımızı incleyebilir yazının devamı tuşuna tıklayarak tasarım, içerik yönetim sistemi ve google sonuçlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

MOSA GIDA - ANTALYA

Mosa-Gıda-Antalya-Web-Tasarımı

Mosa Gıda ve inşaat, iki farklı sektörde Antalya'da hizmet vermekte olan müşterimiz için kurumsal kimliğine uygun, iş alanlarını tek çatı altında sunduğumuz bir web tasarım projesi hazırladık. Canlı renkler ve şahane grafiklerden oluşan responsive (mobil uyumlu) web sitesi Antalya referanslarımız arasında, yayında!

ÖĞÜN YEMEK - ANTALYA

Öğün-Yemek-Antalya-web-tasarımı

Antalya Organize Sanayide günlük 25.000 kişilik yemek üretim kapasitesi ile hizmet veren Öğün Yemek, bu yönüyle Antalya bögesinde tek firma.

Üretimde özellikle hijyen koşullarının sağlanması ile ilgili makine ve cihaz görsellerinin web sitesinde önemli ölçüde sunulması, altyapı farkının ziyarteçilerine doğru anlatılması ve fabrika ile ilgili gelişmelerin güncel olarak web sitesine yansıtılabilmesi en önemli ihtiyaç olarak belirlendi.

Harika renk uyumu, çarpıcı bir açılış, sektörel imajlar ve grafik spotlar ile modern bir web tasarımı... Responsive kodlama, güçlü bir yazılım altyapısı ve Google Arama motoru optimizasyonu ile Öğün Yemek, referanslarımız arasında!

Web tasarımına baktığınızda ekranı tam kaplayan resimler ve bolca grafik kullanılmış olmasına rağmen yazılım altyapımızın hız testi sonuçları da görülmeye değer :)

GTMetrix Performans Skoru İçin Lütfen Tıklayın;

BESAN SALÇA - İZMİR

besan salça izmir web tasarımı

İzmir müşterimiz olan Besan Salça, günlük 1500 ton yüksek kalitede salça üretmekte ve yurt dışına ihraç etmektedir. Sadece yurt dışına satış yapmakta olan Besan Salça için profesyonel bir web sitesi elbette en önemli ticari araçlarından biri.

BARAQAH KAHVE - ANTALYA

baraqah kahve antalya web tasarımı

Baraqah; isminden mekan tasarımına, kahvesinden nargilesine ve misafir anlayışına kadar sektörde farklı bir yer edinecek güçlü bir marka. "Bereket" anlamına gelen Baraqah, franchise sistemi ile başta Antalya olmak üzere hızla yayılmaya başlıyor.

MEVLEVİ TATLILARI - ÇANAKKALE

mevlevi tatlısı çanakkale web tasarımı

Eskiden mevlevihanelerde yapılan, unutulmuş bir lezzet... Şimdi 'Laçin Tatlıları' markasıyla üretiliyor ve Türkiye'nin her yerine özellikle de havayolu şirketleri, belediye vb kurumlara satışa sunuluyor. Üstelik yağsız, unsuz, şekersiz, glutensiz ürünler olarak bireysel tüketici için son derece sağlıklı ve lezzetli.

MARCA CATERING - ANTALYA

marca-catering-antalya--web-tasarım

marcacatering.com.tr

Antalya'da catering kosunda hizmet veren müşterimiz için mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetilebilir, özgün web tasarım çalışması hazırlandı.

PINARBAŞI KAVURMA - RİZE

pınarbaşı-kavurma-rize-web-tasarım

pinarbasikavurma.com.tr

Rize'de gıda sektöründe faliyet gösteren Pınarbaşı Kavurma sitelerinin yazılım ve tasarımında Sarvon'u tercih etti.

Ovil Zeytinleri - MANİSA

ovil-zeytinleri-manisa-web-tasarım

ovilzeytinleri.com

Manisa'da zeytincilik sektöründe faaliyet gösteren Ovil Zeytinleri, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Bal Çeşmesi - ARTVİN

web-tasarımı-artvin

Artvin'de arıcılık konusunda hizmet sunan müşterimiz Bal Çeşmesi, web tasarım ve yazılım konusunda SARVON'u tercih etti.

Ağzıkarahan Lokumları - NEVŞEHİR

ağzıkarahan-lokumları-nevşehir-web-tasarım

agzikarahan.com

Nevşehir'de gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Ağzıkarahan Lokumları, web tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Birlik Ekmek - ANTALYA

birlik-ekmek-antalya-web-tasarım

birlikekmek.com

Antalya'da, gıda sektöründe faliyet gösteren Birlik Ekmek, sitelerinin yazılım ve tasarımında Sarvon'u tercih etti.

Kasap Şeref - ANTALYA

kasap-şeref-antalya-web-tasarım

kasapseref.com

Antalya'da et ve et ürünleri alanında faaliyet göstermekte olan Kasap Şeref, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON ile çalışmayı tercih etti.

Gökçe Gıda - ANTALYA

gökçe-gıda-antalya-web-tasarım

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Gökçe Gıda firması, web tasarım ve yazılım konusunda SARVON'u tercih etti.

7 Mehmet Restaurant - ANTALYA

7-mehmet-antalya-web-tasarım

7mehmetrestaurant.com

Antalya'nın en eski ve önemli restaurantlarından 7 Mehmet Restaurant, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Çitello Kuruyemiş - ANTALYA

çitello-kuruyemiş-antalya--web-tasarım

citello.com

Antalya'da Çitello markasıyla kuruyemiş üretimi ve pazarlamasını yapan Prenses Gıda Ltd. Şirketi internet sitelerinin tasarlanması ve programlanması konusunda SARVON'u seçti.

Çersan Kuruyemiş - ANTALYA

çersan-kuruyemiş-antalya--web-tasarım

cersankuruyemis.com

Antalya'da kuruyemiş üretimi ve pazarlaması yapmakta olan Çersan Kuruyemiş, web sitesinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Meltem Balıkçısı - ANTALYA

meltem-balık-antalya-web-tasarım

meltembalikcisi.com

Antalya'da gıda sekötünde faaliyet göstermekte olan Meltem Balıkçısı, web sitelerinin tasarım ve yazılım ihtiyacını SARVON'dan kaşıladı.

Özlem Pastaneleri - ANTALYA

özlem pastanesi antalya web tasarımı

Ozlempastanesi.com.tr

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Özlem Pastaneleri, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

KEBOY - ANTALYA

keboy-antalya--web-tasarım

keboy.com.tr

Antalya'da gıda sanayinde hizmet vermekte olan KİMTEK Keboy Keçiboynuzu Pekmezi Limited Şirketi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.