Web Tasarım Referansları: Gıda Sektörü

Gıda sektörü, Türkiye ekonomisinde önemli bir yere sahiptir. Bu sektörde faaliyet gösteren firmalar sundukları hizmeti doğru biçimde anlatma ihtiyacı hisseder.

Gıda firmaları web siteleri sayesinde, hizmetlerini hedef kitlesine doğru bir biçimde aktarmakta ve rekabette bir adım öne çıkmaktadır.

Aşağıdaki linklerden Gıda sektöründe faaliyet gösteren firmalara ait web tasarım çalışmalarımızı incleyebilir yazının devamı tuşuna tıklayarak tasarım, içerik yönetim sistemi ve google sonuçlarıyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Acarlar Endüstriyel Temizlik Web Sitesi

Acarlar Web Tasarımı İstanbul

Mevlevi Talıları - ÇANAKKALE

Mevlevi Tatlıları Web Tasarımı Çanakkale

mevlevitatlisi.com

Çanakkale'de sağlıklı tatlı üretimi kosunda hizmet veren müşterimiz için mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetilebilir, estetik web tasarım çalışması hazırlandı.

Marca Catering - ANTALYA

marca

marcacatering.com.tr

Antalya'da catering kosunda hizmet veren müşterimiz için mobil uyumlu, seo uyumlu, yönetilebilir, özgün web tasarım çalışması hazırlandı.

Pınarbaşı Kavurma - RİZE

web tasarım pinarbasi kavurma

pinarbasikavurma.com.tr

Rize'de gıda sektöründe faliyet gösteren Pınarbaşı Kavurma sitelerinin yazılım ve tasarımında Sarvon'u tercih etti.

Ovil Zeytinleri - MANİSA

web tasarım ovil zeytinleri

ovilzeytinleri.com

Manisa'da zeytincilik sektöründe faaliyet gösteren Ovil Zeytinleri, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Sarova Bakliyat - MUŞ

web tasarım sarova bakliyat

sarovabakliyat.com.tr

Muş'ta gıda sektöründe faaliyet gösteren Sarova Bakliyat firması web tasarım ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Özdanacı Sucukları - KAYSERİ

Hedef Et Ürünleri Web Tasarım

hedefet.com

Kayseri'de gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Özdanacı Sucukları Firmamız, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Ekber Mutfak Gereçleri - İSTANBUL

web tasarımı ekber

ekber.com

İstanbul'da mutfak gereçleri sektöründe faaliyet gösteren Ekber, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Ağzıkarahan Lokumları - NEVŞEHİR

Web Tasarımı Ağzıkarahan

agzikarahan.com

Nevşehir'de gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Ağzıkarahan Lokumları, web tasarımı ve içerik yönetim sistemi konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Birlik Ekmek - ANTALYA

birlik-ekmek-web-tasarım

birlikekmek.com

Antalya'da, gıda sektöründe faliyet gösteren Birlik Ekmek, sitelerinin yazılım ve tasarımında Sarvon'u tercih etti.

Kasap Şeref - ANTALYA

kasap şeref web tasarım

kasapseref.com

Antalya'da et ve et ürünleri alanında faaliyet göstermekte olan Kasap Şeref, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON ile çalışmayı tercih etti.

Gökçe Gıda - ANTALYA

Web Tasarımı Gökçe Gıda

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Gökçe Gıda firması, web tasarım ve yazılım konusunda SARVON'u tercih etti.

7 Mehmet Restaurant - ANTALYA

Web tasarım 7 Mehmet Restaurant

7mehmetrestaurant.com

Antalya'nın en eski ve önemli restaurantlarından 7 Mehmet Restaurant, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

By Fstk - ANTALYA

byfstk

Byfstk.com

Antalya'da tropikal meyve kuruları, lokum ve cezerye çeşitleriyle hizmet vermekte olan By Fstk, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Meltem Balıkçısı - ANTALYA

Web Tasarımı Meltem Balıkçısı

meltembalikcisi.com

Antalya'da gıda sekötünde faaliyet göstermekte olan Meltem Balıkçısı, web sitelerinin tasarım ve yazılım ihtiyacını SARVON'dan kaşıladı.

Özlem Pastaneleri - ANTALYA

Web Tasarımı Özlem Pastanesi

Ozlempastanesi.com.tr

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Özlem Pastaneleri, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Kek Dekor - ANTALYA

web tasarımı antalya kekdekor

kekdekor.com

Antalya'da özel pastalar tasarlayan Kek Dekor web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda, SARVON'u tercih etti.

Çersan Kuruyemiş - ANTALYA

web tasarım cersan kuruyemis jpg

cersankuruyemis.com

Antalya'da kuruyemiş üretimi ve pazarlaması yapmakta olan Çersan Kuruyemiş, web sitesinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Çitello Kuruyemiş - ANTALYA

web tasarım citello kuruyemis jpg

citello.com

Antalya'da Çitello markasıyla kuruyemiş üretimi ve pazarlamasını yapan Prenses Gıda Ltd. Şirketi internet sitelerinin tasarlanması ve programlanması konusunda SARVON'u seçti.

Canlar Gıda - ANTALYA

Web tasarım Canlar Gıda

canlarfruit.com

Antalya'da sebze ve meyve ihracatı yapmakta olan Canlar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Ünallar Gıda - ANTALYA

Web Tasarım Ünallar Gıda

unallargida.com

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Ünallar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

KİMTEK Keboy - ANTALYA

web tasarım keboy keciboynuzu jpg

keboy.com.tr

Antalya'da gıda sanayinde hizmet vermekte olan KİMTEK Keboy Keçiboynuzu Pekmezi Limited Şirketi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Daily Katre - ANTALYA

1

dailykatre.com.tr

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet gösteren Daily Katre, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.