Daily Katre - ANTALYA

1

dailykatre.com.tr

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet gösteren Daily Katre, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Web Tasarım

DaWeb Tasarımily Katre'nin web tasarımı yapılırken kurumsal logolarında bulunan sarı ve kahverengi tonlar tercih edilmiştir. Web sitemiz, ışık ve doku efektleriyle kaplanmış olan kahverengi bir zemin üzerine inşaa edilmiştir. Gövde bölümümüzde sarı renkler tercih edilmiş olup, şerit halinde gövdeyi kesen kahverengi blok anamenü grubumuzu oluşturmaktadır. Logomuz menü grubumuzun ortasın çarpıcı bir şekilde yer almaktadır. Sağ modül konumunda kendisine yer bulan alt menü grubumuz sitenin genel hatlarına uygun bir tasarımla yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiDaily Katre web yetkilileri yönetim panelini kullanarak sitelerine kolaylıkla yeni sayfalar, menü grupları, flash animasyonlar, döviz kurarı, anketler, iletişim ve sipariş formları oluşturabilirler. Sadece birkaç dakikanızı ayırarak yapabileceğiniz bu düzenlemeler sayesinde sitenizi güncel tutar ve google'da indekslenme konusunda büyük bir yol kaydedebilirsiniz.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

DailyArama Motoru Optimizasyonu Kahve internet pazarında kendine yer edinmek için Sarvon kalitesini tercih ederek ailemize katıldı.