Özlem Pastaneleri - ANTALYA

özlem pastanesi antalya web tasarımı

Ozlempastanesi.com.tr

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Özlem Pastaneleri, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarımı

Web TasarımÖzlem Pastaneleri için oldukça renkli ve enerjik bir web tasarımı yapılmıştır. Turuncu, kırmızı renklerin mükemmel ahengiyle oluşan zeminimiz ışık ve fırça efektleriyle şekillenmiştir. Anamenü grubumuz, logomuzunda arkasından geçen kahverengi bir blok üzerinde yer alırken, alt menü grubumuzda restorant menüsü edasıyla sağ üstte listelenmiştir.

Anasayfamızda her bir ürün grubu için özel tasarlanan spot çalışmalarımız yayınlanmıştır. Sağ modül konumunda yer almakta olan esnek modüllerde firmamızın özel organizasyon hizmetleri yer almaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiÖzlem Pastaleneleri Türkiyenin en gelişmiş içerik yönetim sistemini kullanarak hem sitelerinin güncellenmesinde tam yetkilidir hem de Google'da istediği kelimelerde bulunabilmektedir.

Sitemizde çeşitli sayfalarda yer alan flash animasyon modüllerini kolayca düzenleyen kullanıcılar yeni animasyonlarda oluşturup yayınlayabilmektedirler.

Sitemizde bulunan spot tasarım çalışmalarına verilen linkler sayesinde sitemizinin ziyaretçiler tarafından mümkün olduğunca kolay ziyaret etmesi sağlanmıştır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuWeb işlerinde Sarvon kalitesini tercih eden Özlem Pastaneleri bulunmak istediği kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari ayrıcalığını yaşamaktadır.