Web Tasarım Referansları: Estetik / Kozmetik

Gelişen teknolojiyle birlikte internet kullanıcıları bulundukları mekandan estetik, bakım ve güzellik merkezleriyle ilgili merak ettikleri bilgilere hızlı bir biçimde ulaşabilmektedir.

Estetik ve güzellik merkezi işleten, kozmetik ürünler üreten veya tedarik eden müşterilerimiz arama motorlarında bulunmak istedikleri kelimelerde bulunabilmektedir. Aşağıdaki linklerden Estetik ve Güzellik Merkezi ile kozmetik üretimi yapan web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

ANKA ESTETİK KLİNİĞİ - İSTANBUL

Anka-estetik-İstanbul-web-tasarımı

Dünya'nın ilk rahim nakli, Türkiye'nin ilk kol nakli ve yüz nakli ameliyatlarını gerçekleştiren ekibin üyesi olan iki değerli plastik ve estetik cerrahi uzmanı; Op. Dr. Gamze Bektaş ve Op. Dr. Anı Çinpolat tarafından İstanbul'da kurulan Anka Klinik, web tasarım ve yazılım konusunda Sarvon'u tercih etti.

DK ESTETİK KLİNİĞİ - ANTALYA

DK-Klinik-Antalya-Web-Tasarımı

Cilt hastalıkları uzmanı Dr. Meltem Şentürk yönetiminde, dermatoloji, kozmotoloji ve estetik alanda güvenilen bir marka olan DK Klinik, aynı zamanda internet sitesini en etkin kullanan müşterilerimiz arasında.

Antalya web tasarım referanslarımız içinde yer alan DK Klinik'in web tasarımında, muhteşem kadın yüzlerine bakakaldığınız bir resim animasyonunu hakim kullandık. Estetiğin ve güzelliğin vurgulandığı web sitesinde çok yoğun içerik olmasına rağmen, ziyaretçiler için tüm konu başlıklarının derli toplu, göz önünde olmasını sağladık.

Faydalı bilgilerin ve bolca profesyonel çekim videonun paylaşıldığı bu web tasarım projemiz nitelik olarak bir kadın platformu olma yolunda...

DR. FİGEN ESTETİK KLİNİĞİ - ANTALYA

Dr-Figen-Sayın-antalya-web-tasarımı

SOYDAN ESTETİK KLİNİĞİ - BURSA

Soydan-Estetik-Bursa-web-tasarımı

Dr. ARİF ESTETİK KLİNİĞİ - ANTALYA

Dr-Arif-Estetik-antalya-web-tasarımı

mehmetarifkaragoz.com

Antalya'da faaliyet göstermekte olup sağlık sektöründe hizmet veren Esthetic Paradise, web sitelerinin tasarımı ve yazılımı konusunda SARVON'u tercih etti.

ALYADER ESTETİK KLİNİĞİ - ANTALYA

Alyader-Estetik-antalya-web-tasarımı

DC KOZMETİK - ANTALYA

dc kozmetik antalya web tasarımı

Son teknoloji makina ve üretim bandıyla Fabrikası Gebze'de, merkez ofisi Antalya'da olan, ürettiğini Türkiye ve diğer ülkelere satan DC Kozmetik ..

Köni Estetik Kliniği - ANTALYA

Köni Güzellik Merkezi

Antalya'da güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermekte olan Özel Köni Polikliniği, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Akumer Estetik Kliniği - ANTALYA

Web Tasarım Akumer

akumer.com

Antalya'da estetik ve cilt bakımı alanında faaliyet göstermekte olan Akumer Estetik Merkezi, internet sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Talya Bitkisel - ANTALYA

Web Tasarımı Talya Bitkisel

talyabitkisel.com

Antalya'da bitkisel ürünlerin imalat ve satışını yapmakta olan Talya Bitkisel firması, web sitelerinin tasarım ve programlanması konusunda Sarvon kalitesini tercih etti.

Ceres Kozmetik - ANTALYA

Ceres

cereskozmetik.com

Antalya'da estetik ve cilt bakımı alanlarında faaliyet göstermekte olan Ceres Kozmatik Estetik ve Güzellik Merkezi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Fly to Beauty Estetik Kliniği - ALMANYA

Web Tasarımı Fly to Beauty

flytobeauty.net

Almanya'da Estetik ve Güzellik Merkezi alanında faaliyet gösteren FlytoBeauty Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

AHS Saç Ekim Merkezi - ANTALYA

web tasarımı antalya ahs saç ekimi

sacekimiantalya.com

Antalya'da saç ekimi sektöründe faaliyet gösteren AHS Saç Ekimi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Auraform Güzellik Merkezi - ANTALYA

web tasarım auraform guzellik merkezi jpg

auraform.com.tr

Antalya'da güzellik ve cilt bakımı sektöründe hizmet vermekte olan Auraform Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.