Web Tasarım Referansları:Güzellik, Estetik, Bakım

Gelişen teknolojiyle birlikte internet kullanıcıları bulundukları mekandan estetik, bakım ve güzellik merkezleriyle ilgili merak ettikleri bilgilere hızlı bir biçimde ulaşabilmektedir.

Estetik, bakım ve güzellik merkezi işleten müşterilerimiz arama motorlarında bulunmak istedikleri kelimelerde bulunabilmektedir. Aşağıdaki linklerden Estetik Bakım ve Güzellik Merkezi web tasarım referanslarımızı inceleyebilirsiniz.

DC KOZMETİK - ANTALYA

dc kozmetik antalya web tasarımı

Son teknoloji makina ve üretim bandıyla Fabrikası Gebze'de, merkez ofisi Antalya'da olan, ürettiğini Türkiye ve diğer ülkelere satan DC Kozmetik ..

DK KLİNİK - ANTALYA

DK-Klinik-Antalya-Web-Tasarımı

Cilt hastalıkları uzmanı Dr. Meltem Şentürk yönetiminde, dermatoloji, kozmotoloji ve estetik alanda güvenilen bir marka olan DK Klinik, aynı zamanda internet sitesini en etkin kullanan müşterilerimiz arasında.

Antalya web tasarım referanslarımız içinde yer alan DK Klinik'in web tasarımında, muhteşem kadın yüzlerine bakakaldığınız bir resim animasyonunu hakim kullandık. Estetiğin ve güzelliğin vurgulandığı web sitesinde çok yoğun içerik olmasına rağmen, ziyaretçiler için tüm konu başlıklarının derli toplu, göz önünde olmasını sağladık.

Faydalı bilgilerin ve bolca profesyonel çekim videonun paylaşıldığı bu web tasarım projemiz nitelik olarak bir kadın platformu olma yolunda...

Esthetic Paradise - ANTALYA

Web Tasarımı Esthetic Paradise

mehmetarifkaragoz.com

Antalya'da faaliyet göstermekte olup sağlık sektöründe hizmet veren Esthetic Paradise, web sitelerinin tasarımı ve yazılımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Fly to Beauty - ALMANYA

Web Tasarımı Fly to Beauty

flytobeauty.net

Almanya'da Estetik ve Güzellik Merkezi alanında faaliyet gösteren FlytoBeauty Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Ceres Kozmetik - ANTALYA

Ceres

cereskozmetik.com

Antalya'da estetik ve cilt bakımı alanlarında faaliyet göstermekte olan Ceres Kozmatik Estetik ve Güzellik Merkezi, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Dermafit Estetik - ANTALYA

Web Tasarımı Dermafit_Estetik

dermafit.com.tr

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet göstermekte olup estetik ve kozmetik alanında hizmet veren Dermafit Estetik, web tasarım ve arama motoru optimizasyonu konusunda SARVON kalitesini tercih etti.

Özel Köni Polikliniği - ANTALYA

Köni Güzellik Merkezi

Antalya'da güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermekte olan Özel Köni Polikliniği, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Akumer Akupunktur ve Estetik Merkezi - ANTALYA

Web Tasarım Akumer

akumer.com

Antalya'da estetik ve cilt bakımı alanında faaliyet göstermekte olan Akumer Estetik Merkezi, internet sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

AHS Saç Ekimi - ANTALYA

web tasarımı antalya ahs saç ekimi

sacekimiantalya.com

Antalya'da saç ekimi sektöründe faaliyet gösteren AHS Saç Ekimi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Auraform Güzellik Merkezi - ANTALYA

web tasarım auraform guzellik merkezi jpg

auraform.com.tr

Antalya'da güzellik ve cilt bakımı sektöründe hizmet vermekte olan Auraform Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

4s Spa - ANTALYA

4s Spa

4sspa.com

Antalya'da spa tasarım ve uygulama çalışmaları yapmakta olan 4S SPA firması, internet sitelerinin programlanması konusunda Sarvon Web İşlerini tercih etti..