DK-Klinik - ANTALYA

Dk Klinik

dk-klinik.com.tr

Antalya'da güzellik merkezi sektöründe faaliyet göstermekte olan DK Klinik Güzellik Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'la yoluna devam etme kararı aldı.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımDK Klinik firmamızın web tasarımı oldukça şık bir imajla başlayıp, logomuzun yer aldığı ışık efekleriyle dikkati çeken yuvarlak blok bir bölümle devam etmektedir. Anamenü grubumuzda aktif linklerde beliren bu yuvarlak blok sitemizde pek çok tasarım öğesinde karşımıza çıkmaktadır.

Ana sayfamızda yer alan menü grupları renk uyumları ve güncellenebilir bir yapıda tasarımımızda yerini almaktadır.

Sol modül konumunda yer alan iletişim formuna gidilmesini sağlayan spotumuz oldukça dikkat çekici bir tasarıma sahiptir.Alt Menülerde kendisine yer bulan sol menü grubumuz renk geçişleri ve ışık efektleriyle web tasarımımızı tamamlıyor.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiTürkiye'nin en gelişmiş içerik yönetim sisteminin kullanıldığı web sitemizi kullanan yetkililer - ilk bakışta bu kadar menü grubu ve sayfanın sitemizde yer alması gözümüzü korkutsa da - yönetim panelimizin kolay kullanımı sayesinde hiç bir zorluk yaşamadan güncellemeler yapılabilmektedir.

Türkçe, İngilizce, Rusça ve Almanca dil gruplarında yayınlanmış olan sitemiz bütün dil grubundaki aramalarda bulunabilmektedir. Bulunmak istedikleri kelimeleri içerik düzenleme formunda ilgili yere eklemeleri yeterlidir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuDK Klinik yetkilileri internet pazarının önemini 2011 yılında farketmiş ve web işlerinde Sarvon'u tercih etmiştir. Yalnızca 1 yıl içerisinde sektörel aramalarda ilk sıraya oturdu.