Web Tasarım Referansları: Mimarlık, Mobilya, Dekorasyon

İç Mimari, mobilya ve dekorasyon sektöründe faaliyet göstermekte olan müşterilerimiz sarvon içerik yönetim sistemi sayesinde ürün yada hizmetlerini web sayfalarında kolayca güncelleyebilmektedir.

Programlama, web tasarımı ve arama motoru optimizasyonu hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, sektöründe rakiplerinin bir adım önünde bulunmanın keyfini yaşamaktadır.

KULELİ MİMARLIK - ANTALYA

Kuleli-mimarlık-web-tasarım-antalya

Dr. Mimar A. Esin Kuleli tarafından kurulan ve 2008 tarihinden itibaren hizmet veren Kuleli Mimarlığın projelerinin neredeyse tamamına yakını tarihi yapılar ve sit alanlarının korunmasına yönelik rölöve, restitüsyon, restorasyon çalışmalarından oluşmakta.

Web tasarım çalışmasında vurgulanması istenen tarihi yapı projeleri ve her projenin kendi foto galerisi ile detayların anlatıldığı tanıtım sayfalarına yer verildi.

Lala Mustafa Paşa Camii, Selimiye Camii, İstanbul Topkapı Sarayı Sur-i Sultani, İstanbul İbrahim Paşa Sarayı, Bursa İznik Surları, Makedonya Üsküp Kurşunlu Han vb onlarca önemli tarihi yapı projesi, Kuleli Mimarlık web tasarımında, ziyaretçi konforu da göz ardı edilmeden sunulmuştur.

Yurt içinde ve yurt dışında kültürel mirasın korunması ve gelecek nesillere aktarılması ilkesiyle önemli projelere imza atan müşterimiz Antalya web tasarım referanslarımız arasında..

EKSEN YAPI MİMARLIK - İSTANBUL

eksen yapı mimarlık istanbul web tasarımı

2001 yılında Antalya'da kurulan, 2010 itibariyle İstanbul merkezli olarak hizmet vermeye başlayan ve inşaat - mimarlık alanlarında nitelikli projelere imza atan Eksen Yapı, Sarvon'u tercih etti.

PALMİYE PEYZAJ MİMARLIĞI - ANTALYA

Palmiye-Peyzaj-Antalya-Web-Tasarımı

palmart.com.tr

Antalya'da peyzaj mimarlığı alanında faaliyet göstermekte olan Palmiye Peyzaj, web tasarımı ve mobil uyumlu kodlama konusunda SARVON'u tercih etti.

Detay İç Mimarlık - ANTALYA

web tasarım detay ic mimarlik jpg

detayicmimarlik.com

Mobilya üretimi ve iç mimarlık konusunda Antalya'da hizmet veren Detay İç Mimarlık, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda geçmişte SARVON Web Tasarım Şirketi'ni tercih etmişti. Projelerinin yenilenmesi konusunda da tercihi değişmedi.

Gökçen Atmaca Mimarlık - ANTALYA

Atmaca

gokcenatmaca.com

Antalya'da hizmet veren İç mimarlık konusunda Gökçen Atmaca İç Mimarlık, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON Web Tasarım Şirketi'ni tercih etti.

Ela Dizayn - ANTALYA

web tasarım ela dizayn jpg

eladizayn.com.tr

Antalya'da duvar kağıdı çeşitleriyle hizmet veren Ela Dizayn, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Klas Mimarlık - ANTALYA

web tasarım klas mimarlik jpg

klasakrilik.com

Antalya'da Akrilik ürün çeşitleriyle hizmet vermekte olan Klas Mimarlık, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Yazıcıoğlu Bambu Mobilya - İSTANBUL

web tasarım Yazıcıoğlu Bambu Mobilya

yazicioglubambu.com

İstanbul'da mobilya alanında faaliyet göstermekte olan Yazıcıoğlu Bambu Mobilya, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Rönesans Dekorasyon - İSTANBUL

Rönesans Dekorasyon

ronesansdekorasyon.com

İstanbul'da dekorasyon firmalarının arasında önemli bir yeri olan Rönesans Dekorasyon, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.