NARCIA RESORT HOTEL SİDE - ANTALYA

narcia hotel antalya web tasarımı

Sarvon'un eski müşterilerinden olan Narcia Hotel, yazılım altyapısı korunmak üzere, sadece mobil uyumlu kodlama ve web tasarımını yenileterek firmamızdan hizmet almaya devam etmektedir.

Narcia Hotel, turizm sektöründeki dev oyunculara rağmen, sadece Seo Uyumlu Yazılım (cms) altyapımızı kullanarak Google'da işe yarar sonuçlara sahip;

Antalya / Side'de yer alan 5 yıldızlı Narcia Resort Hotel, dağların ve akdenizin büyüleyici güzelliği ile çevrelenmiş, aynı zamanda modern mimarisiyle cezbedici bir tatil cenneti...

Web Tasarım

Web TasarımAdını nar meyvesinden alan Narcia Hotel web tasarımı, hotel mimari konseptinin görüntülerini içeren zarif bir flash animasyon ile başlıyor. Sarı ve turuncu tonlarında ayırt edici ve anlaşılabilir bir menü grubu, banner alanı ile gövdeyi birbirinden ayırarak göze hitap eden bir şeritle ayırdık.

Tasarımdaki gövde yapısı, toprak rengi zemin üzerinde açık renk metinle ziyaretçinin gözünü yormayacak şekilde düşündük. Görsel zerafete ek olarak, arka planda çalan hoş bir müzik ile işitsel duyularınıza da hitap edecek bir tasarım ile beğeninize sunuyoruz.

Yönetim Paneli

İçerik Yönetim SistemiAntalya Side'de bulunan Narcia hotel müşterimiz, Sarvon tarafından geliştirilen yönetim paneli sayesinde, web sitesini bir kaç kolay tıklama ile yönetebilmenin ayrıcalığını yaşıyor. Müzik kutusu modülü ile ziyaretçilere müzik dinletilirken, şifreli sayfalar bileşenimiz ile müşterimiz acenta girişi sağlayabiliyor.

Müşterimiz turizm sektöründe olduğundan yönetim panelinde Türkçe, İngilizce ve Almanca dil altyapıları mevcut. İçerik yönetim sistemi tarafında her dilin içeriği sınırsız ve özgürce, web sitesi yöneticileri tarafından güncellenebiliyor.

Yazılımda bulunan tam ekran flash animasyon resim galerisi ve sayfa içlerinde bulunan büyüyen resim oluşturma özellikleriyle web sitemiz, yayın hayatına devam ediyor.