Özyuvam Apart - İSTANBUL

web tasarımı özyuvam apart

ozyuvamapart.com

İstanbul'da otel ve konaklama sektöründe bayanlar için konaklama hizmeti veren Özyuvam Apart, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarımı - Kreatif Web Sitesi

Web TasarımÖzyuvam Apart firmamız için marjinal bir web tasarımı yapılmıştır. Banner ve footerda kurumsal logoda kullanılan renklerden oluşan renk skalaları kullanılmış, derinlik ve ışık geçişleriyle süslenen bir gövde oluşturulmuştur. Site genelinde pembe, eflatun ve sarı renkler kullanılmıştır. Ana menü grubumuz oldukça sade bir tasarımla şekillenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

Özyuİçerik Yönetim Sistemivam Apart web yetkilileri yönetim panelimizi kullanarak sitemizi kolaylıkla güncelleyebilmektedirler. Sadece birkaç dakikalarını ayırarak sitelerine yeni sayfalar, resim galerileri, flash animasyonları, form modülleri ekleyebilen yetkililerimiz sitelerinde yaptıkları her düzenlemede içerik yönetim sistemimiz yardımıyla sitemizin google'da indekslenmesini sağlamaktadır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

İstanbuldArama Motoru Optimizasyonua faaliyet gösteren Özyuvam Apart internet pazarına girerken aradığı kaliteli hizmeti Antalya'da Sarvon'da buldu.