Safari Tours - ANTALYA

web tasarım safari tours jpg

safaritours.com.tr

Safari Tours, web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, dinamik altyapısı ve internet tabanlı tüm ihtiyaçları için SARVON ekibiyle çalılşmayı tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımSafari Tours firmamızın web tasarımı kurumsal logo ve firma sloganının yer aldığı ışık efekti ve renk geçişleriyle şekillernen giriş alanıyla başlamaktadır. Banner alanında sitenin gövdesindede kullanılan kahverengi tonlar tercih edilmiş ve büyük bir flash animasyon kullanılmıştır. Anamenü grubumuz banner ve gövde alanının arasında yer almaktadır. Metinlerimiz de bej rengi fontlar tercih edilmiştir. Sol modül konumunda firmamızın faaliyetleri esnek modül üzerinden yayınlanmaktadır. Foto galeri ve av haritası gibi sayfalarımız için spot tasarımı yapılıp site içinde yayınlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiSafari Tours web sorumluları yönetim panelini kullanarak İngilizce ve İspanyolca sayfalarını kolaylıkla yönetebilmektedir. Dil gruplarında farklı menü gruplarını yayınlamaya olanak veren içerik yönetim sistemimiz sayesinde farklı milliyetten ziyaretçilere hitaben özel sayfalar oluşturulabilir. Tam ekran flash resim galerisi bileşeni kullanılarak oluşturulan sayfamızda resimler yayınlanmaktadır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Safari TArama Motoru Optimizasyonuours firmamız hizmetlerini internet üzerinden dünyaya duyurmak için Sarvon kalitesinde buldu.