Serkan Yachting - ANTALYA

Serkan Yatçılık Web Tasarımı Antalya

serkanyachting.com

Antalya'da turizm sektöründe faaliyet gösteren Serkan Yachting, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Web Tasarımı

Web TasarımOkyanus yeşili bir zemin üzerine şekillenen web tasarımımız etkileyici bir flash animasyonuyla başlamaktadır. Ana menü grubumuzda yer alan herbir öğe için bir spot tasarımı yapılmıştır. Sol menü grubumuz gemicilikle ilgili imajlarla sitemizin genel hatlarına uyumlu bir tasarımla şekillenmiştir. Metinlerimiz için kolay okunabilen açık renkte bir font belirlenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiGoogle arama motoru web sitelerini indekslerken en önem verdiği konulardan birisi sitenin güncel olmasıdır. Yönetim panelini kullanan yetkililer sitelerini kolaylıkla güncelleyebilmektedirler. Sitelerine yeni sayfalar ekleyebilir, menü grupları oluşturabilir, yeni flash animasyonlar oluşturabilmektedirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

İnternetArama Motoru Optimizasyonu pazarından müşterilerine hizmetlerini sunabilmek için Sarvon kalitesini tercih eden Serkan Yatçılık firmamızın google arama motoru aramalarından bir derleme.