Web Tasarım Referansları: Otomotiv ve Taşımacılık

Otomotiv sektöründeki rekabette yüzlerce firma mücadele etmekte ve bu mücadele internet ortamına da yansımaktadır. Görsel açıdan kuvvetli, google'da bulunabilen web siteleri firmalara, hedef kitlelerine kendilerini tanıtma ve ifade etme şansı vermektedir.

Otomotiv sektöründe bizi tercih eden müşterilerimiz Türkiye geneli arama motoru sonuçlarında ilk sayfalarda yer almaktadır. Web tasarım Referanslarımızla ilgili detaylı bilgi için yazının devamına tıklamanızı rica ederiz.

JET FİLO KİRALAMA A.Ş. - İSTANBUL

Jet-Filo-Antalya-Web-Tasarımı

Merkez ofisi İstanbul, şube ofisi Antalya'da olan Jet Filo Kiralama, yeni web tasarımında detaylıca yer verdiği 2017 model lüks araç parkı ile göz dolduruyor.

Gaz Ticari Araçlar - İSTANBUL

Web Tasarım Gaz Ticari Araçlar

gazturkiye.com.tr

Otomotiv sektörü web tasarım referanslarımızdan Mersa Otomotiv, Gaz Ticari Araçları'nın İstanbul'da imalat, satış ve yedek parça hizmetini sunmaktadır. Müşterimiz web sitelerinin tasarımı ve arama motoru optimizasyonu konusunda firmamızı tercih etti.

Günlas Otomotiv - ANTALYA

Web tasarımı Günlas Otomotiv

gunlas.com.tr

Antalya'da otomotiv sektöründe faaliyet göstermekte olan Günlas Otomotiv web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Aktürk Oto Servis - ANTALYA

web tasarımı aktürk oto servis

akturkotoservis.com

Antalya'da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Aktürk Oto Servis, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Trimex - İSTANBUL

Trimex-İstanbul-Web-Tasarımı

trimex.com.tr

Antalya'daki merkezini 2015 yılında İstanbul'da 5000 metrekare kapalı fabrikasına taşıyan ve otomobil lastiği ve kauçuk sektöründe faaliyet gösteren Trimex, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda yeniden SARVON' u tercih etti.

Mobil uyumlu kodlama ve web tasarımının modernize edilmesi ile güncellenen web sitesi yeni yüzüyle yayında..