Aktürk Oto Servis - ANTALYA

web tasarımı aktürk oto servis

akturkotoservis.com

Antalya'da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren Aktürk Oto Servis, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımOtomotiv sektöründe hizmet veren Aktürk Otomotiv firmamız için logosunda da bulunan kırmızı renk tonları tercih edilmiştir. Keskin çizgilerle oluşturulan tasarım konsepti, büyük bir flash animasyonu ve beyaz bir zeminle tamamlanmıştır. Anasayfamızda oldukça şık bir menü grubu oluşturulmuştur. Hizmetlerimiz sayfası için, yapılan işlere en uygun resimler bulunarak tasarım renklendirilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Kolay Güncellenebilir Web Siteleri

İçerik Yönetim SistemiAktürk Otoservis web yetkilileri, içerik yönetim sistemini kullanarak daha önceden oluşturulmuş sayfaları kolaylıkla düzenleyebilirler. Hatta yeni sayfalar, animasyonlar oluşturabilmektedirler. Bütün sayfalarda yayınlanan rezerevasyon formu butonuna tıklandığı zaman, form oluşturma modülü kullanılarak hazırlanmış ve müşterilerin kolaylıkla almak istedikleri hizmet için başvuru yapmaları sağlanmaktadır. İletişim sayfasına eklenmiş olan güncellenilebilir google maps haritası sayesinde firmaya ulaşmak isteyen müşteriler açısından büyük kolaylık sağlanmıştır.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuAntalya'da faaliyet göstermekte olan Aktürk Oto Servis Google'da istediği kelime ve kelime gruplarında bulunabilmenin ticari başarısını yaşamaktadır.