KIRŞEHİR

Atatürk'ün de Kırşehir için Aralık 1919 tarihinde söylediği güzel söz, müşterimizin web tasarım çalışmasında yerini aldı...

Türkiye'nin turizm merkezlerinden birisi olan Kırşehir, dünyaca ünlü kuş cenneti Seyfe Gölü, yeraltı şehirleri ve doğal termal kaynaklarıyla da dikkat çekmektedir.

Yazılım altyapımızla hizmet verdiğimiz Kırşehir 'de faaliyet gösteren ve Kırşehir ilimizden ilk müşterimiz olan Pekmez Akıllılar Ltd. Şti... Web sitesi projeleri için hazır taslak tercih etmelerine rağmen, sayfaların üretim aşamasında bize gönderdikleri özgün dökümanları, kurumsal renkleri özellikle de banner animasyonda kullandığımız profesyonel çekim ürün fotoğrafları ile çok beğeni toplayan bir web tasarım çalışmasına dönüştü.

Kırşehir müşterimiz, Pekmez Akıllılar Ltd. Şti. ile akıllı şehrin sırrını öğrendik, pekmez çocuk masalları ve pekmez akıllı hikayeleri ile tanıştık. Kırşehir 'in sembollerinden biri haline gelen pekmezin üretimini yapan müşterimiz, kurumsal hediyelik eşya konseptiyle, özel tasarım şişe ve nostaljik ahşap ambalajlarıyla V.I.P olarak tüm Türkiye' ye satış yapmaktadır.