KOCAELİ

Kocaeli gibi önemli şehirlerimizden birinden bize ulaşan Akmet Fıskiye Sistemleri müşterimiz, web sitesikonusunda beklentisi, anlaşılır ve müdahele edilebilir olmasıydı. Web tasarım anlamında ilk etapta çok özel beklentisi olmadığını belirtti. Bu beklentisine istinaden, hazır yapımız olan hazır şablonumuzu kullandık. İstediği renk tonunu beğendirdik ve sayfa düzenlemelerinin ardından müşterimizin sitesini yayına aldık. Hazır yapımızı kullanmamıza rağmen, müşterimiz web sitesini kolay yöntemlerle %100 yönetmektedir. Bu anlamda kontrol tamamen müşterimize aittir.

Marmara Bölgesi'nde yer alan Kocaeli, Türkiye sanayisinde oldukça önemli bir yer tutmaktadır. İstanbul'la İç Anadolu arasında bir köprü görevi gören Kocaeli bölgenin en büyük 3. şehridir. Sanayisiyle olduğu kadar doğal güzellikleri ve tatil bölgeleriyle de tanınmaktadır. Özellikle yerli turistler tarafından çok tercih edilmektedir.

Böylesi önemli sanayi ve turizm firmalarının yer aldığı Kocaeli'de şüphesiz internet dünyasında da büyük bir rekabet söz konudur. İnternette rekabetin kalbi olan google da başarı yakalamak isteyen firmalarımız, web tasarım ve programlama konusunda, Sarvon'u fark etmeye ve kaliteli hizmetle tanışmaya başladılar.