MERSİN

Türkiye'nin en büyük gökdeleni, üç büyük şehrimizden birindedir diye düşünebilirsiniz ancak gerçek cevap Mersin ilimizdir. Yine Türkiye'de, Devlet Opera ve Balesinin üç büyük şehrimizden sonra bulunduğu tek şehrimizdir Mersin. Buradan da anlaşılabileceği üzere, kültür ve sanata değer veren bir şehirde, ticari beklentilerin internet üzerinden gelişen beklentisi yüksek seviyelere çıkmakta. Web tasarımı konusunda Mersin İlimiz, rekabetin ciddi boyutlarda yaşandığı yerlerimizden.

Mersin' de web sitesi beklentisinin ciddiyetinin farkında olan firmamız Han Gübre, internetten ulaştığı şirketimize iki projesini birden yaptırdı. Organik gübre gibi en anahtar kelimesinde ve daha bir çok kelime öbeğinde Türkiye geneli Google aramalarında, doğal sonuçlarda ilk sırada yerini aldı.

Endüstriyel temizlik alanlarında ve bahçe bakım, peyzaj alanlarında Mersin'de hizmet veren firmamız Arguz Grup, mersin web tasarım yazarak bize ulaşmış, zaman kazanma anlamında hazır görsel yapımızı kullanmayı tercih etmiştir. Web sitesi ihtiyaçlarını, gelişmiş alt yapımızı kullanarak karşılamaktadır.

Sera uygulamalarında ve topraksız tarımda hizmet veren Mersin müşterimiz Doğuş Sera, web tasarım ihtiyacını bizimle karşılarken, internet aramalarında, 'sera kurulumu mersin' aramasında zirvede yer alırken, 'sera kurulumu' aramasında Türkiye genelinde de bulunmaktadır.