Alo Checkup - İSTANBUL

web tasarımı alo checkup

alocheckup.com

İstanbul'da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Alo Checkup, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımAlo Checkup firmamızın web tasarımı için renk seçimi yapılırken, kurumsal logosunda kullanılan renkler tercih edilmiştir. Kahverengi bir blok halinde sitemizin en üstünde yer alan anamenü grubumuz bej rengi desenlerden oluşan bir alan üzerinde, logo ve kurumsal sloganlarla beraber yayınlanmaktadır.

Spotlarımız için site konseptine uygun dikkat çekici tasarımlar yapılıp, gerek sayfa içerisinde gerekse esnek modüller aracılığıyla yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiSitemizi incelediğimizde - hizmetlerin, bilgilendirme yazılarının ve kampanyaların yeraldığı - birçok menü grubunun yer alması, ilk bakışta gözünüzü korkutabilir; ancak firma yetkilileri yönetim panelimizi kullanarak kolaylıkla sitelerini yönetilmektedirler. Varolan sayfalarda düzenleme yapılabildiği gibi yeni sayfalar oluşturmak, flash animasyonlar yaratmak da oldukça kolaylıkla üzerinden gelinebilecek işlemlerdir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

AArama Motoru Optimizasyonulo Checkup yetkilileri internet pazarında varolabilmek için Sarvon kalitesini tercih etti. Google arama motoru sonuçlarını incelememiz proje başarısıyla ilgili sizlere ufak bir örnek olacaktır.