Doğuş Tüp Bebek Merkezi - K.K.T.C.

web tasarımı kıbrıs doğuş tüp bebek

dogustupbebek.com

Kıbrıs'ta tüp bebek merkezi alanında faaliyet gösteren Doğuş Tüp Bebek Merkezi, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Sektörünüze Özgü Tasarım

DWeb Tasarımoğuş Tüp Bebek Merkezi'nin web tasarımı yapılırken özellikle sitenin kolay kullanıma sahip olmasına önem verilmiştir. Bej rengi desenli bir zeminle başlayan tasarımımız, canlı pembe, sarı ve mor renklerden oluşan bir şeritle kesilerek daha koyu renkte ve farklı desendeki 2. zemine geçişi sağlanmıştır. Oldukça dikkat çekici yuvarlak hatlara sahip flash animasyon sitemize apayrı bir çehre katmıştır.

Sol Modül konumunda yayınlanmış olan flash animasyonla firmamızın verdiği hizmetler herbiri için tasarım çalışması yapılmış olan resimler sergilenmiştir.

Yine aynı konumda bulunan esnek modüllerde tasarım çalışması yapılmış olan spot tasarımları sergilenmektedir.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiDoğuş Tüp Bebek Merkezi web sitesinde Türkiye'nin en gelişmiş merkezi içerik yönetim sistemi kullanılmaktadır.

Googleda bulunabilmenin en önemli kriterlerinden biri web sitemizin güncel olmasıdır, firmamızın web yetkilileri yönetim panelimizi kullanarak istedikleri sayfalarda kolayca düzenlemeler yapabilmektedir.

Sitemize yüklenmiş olan videolarımız video sayfamızda yayınlanmaktadır.

Form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulmuş " doktorunuza sorun " formu ile ziyaretçilerin direkt olarak doktorlarla iletişim kurması sağlanmaktadır.