Dr. Mehmet Tahir Şam - ANTALYA

mehmet_tahir_sam

antalyagoz.com

Antalya'da sağlık sektöründe faaliyet gösteren Dr. Mehmet Tahir Şam, web sitesinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Kreatif Web Tasarımı

Web TasarımDr. Mehmet Tahir Şam projemizin web tasarımında kreatif bir yapı kurulmak istenmiştir. Renk geçişi ve ışık efektleriyle oluşturulan gri bir zemin tercih edilen sitemiz oldukça sade direk hedefe yönelik bir yapıdadır. Banner alanında yer alan esnek modülümüzde desenlerle bezenmiş pekçek göz imajı yer almaktadır. Hemen üstünde yer alan ana menü sitenin genel hatlarına uygun olarak oldukça sade ve şık bir tasarımla şekillenmektedir.

Sitemize eklenen sertifika resimlerinin kenarları oval ve bordürlü olacak şekilde; foto galeride yer alan resimler ise kenarlarında transparan bir bordür olacak şekilde sitemize eklenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Güncellenebilir Web Sitesi

Türkiye'nin en İçerik Yönetim Sistemigelişmiş içerik yönetim sistemini kullanan web sitemizde, kullanıcılar sitelerinde istedikleri bütün güncellemeleri kolaylıkla yapabilmektedirler.

Yönetim panelimize giriş yapan kullanıcımız Türkçe ve İngilizce dil gruplarında istedikleri sayfaları yayından kaldırıp yeni sayfalar oluşturabilir, varolan sayfalarına resim-metin-video ekleme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmektedirler.

Videolarımız sayfasında yer alan video basit bir işlemle youtube web sitesinden videolar yayınlayabilirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu - Google'da Bulunabilir Web Sitesi

İntArama Motoru Optimizasyonuernet pazarında yer almanın en önemli kıstası Google'da bulunabilmektir. Gelin, web tasarım, web programlama ve arama motoru optimizasyonu konularında Sarvon'u tercih eden Dr. Mehmet Tahir ŞAM'ın bu tercihinde ne kadar haklı olduğunu, beraber keşfedelim.