GENEL CERRAH OP. DR. MEHMET GÜLER - ANTALYA

Genel-cerrah-Antalya-web-tasarımı

iyibircerrah.com

Antalya Medical Park Hastanesi, Genel Cerrahi Bölümü'nde hizmet veren Op. Dr. Mehmet Güler, web sitesi konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarımı - Kişiye Özel Web Tasarımı

Op. Dr. Mehmet Güler'in web sitesi için hazırlanan web tasarımında kurumsal bir yapı kurulmaya özen gösterilmiştir. Web sitemiz üzerinde logonun yer aldığı kırmızı beyaz bir blokla başlar ve hemen altında renk geçişleriyle şekillenen turuncu anamenü grubumuzla devam eder. Banner alanında yer alan flash animasyonda hem sloganlar hem de resimler estetik bir şekilde sergilenmektedir.

Sol modül konumunda yer bulan menü grubumuz sitenin genel yapısına uyumlu bir tasarımla karşımıza çıkmaktadır. Oldukça önem verilen laparoskopik cerrahi sayfamız için yapılan spot tasarımı esnek modül üzerinden yayınlanmaktadır.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

Op. Dr. Mehmet Güler projemizde de merkezi içerik yönetim sistemimiz kullanılmıştır. Yönetim paneline giriş yapan kullanıcılar sitelerini istedikleri gibi güncelleyebilmektedirler.

İçerik Yönetim sistemimiz sayfalarınızda web için hazırlanmış olan programları yayınlamanıza olanak sağlar. Obezite sayfasında kullanılmış olan iframe sayesinde hazır bir web programı sitemizede yer almıştır.

Form Oluşturma Modülü kullanılarak hazırlanmış olan iletişim ve soru cevap formları sayesinde doktorumuz müşterileriyle kolaylıkla iletişim kurabilmektedir.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Op. Dr. Mehmet Güler, günde ortalama 1000 kere ziyaret edilen web sitesiyle internet pazarında kendi sektöründe oldukça iyi bir konumdadır. Sarvon ailesi olarak bu kadar başarılı bir proje daha çıkarmanın haklı gururunu yaşıyoruz.