Medicana Hastaneleri - Böbrek Nakli - İSTANBUL

Web Tasarımı - Börek Nakli

bobreknakli.info

İstanbul'da, Medicana Sağlık Grubu'nda, böbrek nakli çalışmalarını yürütmekte olan Doç. Dr. Barış Akın, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımDoç. Dr. Barış Akın projemiz için web tasarımı yapılırken kurumsal bir yapı kurulmaya özen gösterilmiştir. Sitenin tamamı pürüzsüz beyaz bir yüzey üzerine kurulmuştur. Banner alanının üzerinde bulunan blokta kullanılan eflatun renk, sitemizde kullanılan menü grupları tasarlanan spotlarda da karşımıza çıkmaktadır.

Sol Modül konumundaki esnek modüllerde yayınlanan ışık efekleriyle oluşturulmuş spot tasarımları linklerle bağlanan sayfalara ulaşmamızı sağlamaktadır.

İçerik Yönetim Sitemi - Akıllı Web Sitesi

Web İçerik Yönetim Sistemisitemizde Türkiye'nin en gelişmiş merkezi içerik yönetim sistemi kullanılmaktadır. Yönetim panelini kullanan firma yetkililerimiz web sitelerinde istedikleri doğrultuda düzenleme yapabilmektedirler.

Sitemizde yayında olan flash animasyonda dönen resimleri düzenleyebilen kullanıcılar, yeni animasyonları da kolaylıkla oluşturabilmektedirler.

Firma yetkilileri form oluşturma modülü kullanılarak oluşturulan iletişim formu üzerinden ziyaretçilerle kolaylıkla iletişim kurabilmektedirler.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

BArama Motoru Optimizasyonuöbrek Nakli tedavisinde hizmet vermekte olan Medicana Hastaneleri internet hizmetlerinde Sarvon kalitesini tercih etti.