AKDENİZ ŞİFA HASTANESİ - ANTALYA

akdeniz-şifa-hastanesi-antalya---web-tasarımı

akdenizsifa.com

Antalya'da sağlık sektöründe hizmet vermekte olan Özel Akdeniz Şifa Hastanesi, web sitelerinin tasarımı ve programlaması konusunda SARVON' u tercih etti.

Web Tasarım - Firmanıza Özel Tasarım

Web TasarımÖzel Akdeniz Şifa Hastanesi'nin web tasarımı kurumsal logoda kullanılan kırmızı ve gri renklerden esinlenerek oluşturulmuştur. Sitemizin zemini, banner alanı, footer alanı gri tonlarda oluşturulurken, başlıklar, spotlar, eklenen resimler kırmızı renkte oluşturularak bir kombinasyon yapılmıştır.

Banner alanımızda yer alan flash animasyon gölge ve ışık efektleriyle süslenip resim ve sloganların sayfalarımızda akmasını sağlamaktadır.

Alt sayfalarda kendine yer bulan sol menü grubumuz yine gri bir tonda ve üzerine geldiğimizde desenli kırmızı renkte dizayn edilmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiYönetim panelimizi kullanan firma yetkilileri Türkçe, İngilizce, Almanca ve Rusca dil gruplarında yer almakta olan sayfalarımızda istedikleri gibi düzenleme yapabilmektedirler. Mevcut sayfalara resimler ve metinler ekleyebildikleri gibi yeni sayfalar, menü grupları ve flash animasyonları oluşturabilmektedirler.

Sitemizde form oluşturma modülü kullanılarak pek çok iletişim formu oluşturulmuştur, mevcut olan formlarda düzenleme yapma yada yeni gelen doktorlarımız için yeni formlar oluşturabiliriz.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

YArama Motoru Optimizasyonuönetim panelimiz üzerinden kendileri belirlediği kelime ve kelime gruplarında bulunabilen Özel Akdeniz Şifa Hastanemizin arama sonuçlarından çok küçük bir derleme.