UNCALI MEYDAN HASTANESİ

www.meydanhastanesi.com

Antalya Uncalı Meydan Hastanesi için hazırladığımız web tasarım projemiz yayında!

Tıbbi birimleri, doktor kadrosu ve yasal olarak sunmak zorunda oldukları kurumsal bildirimleri ile hem doküman hem de grafik olarak oldukça kapsamlı bir web sitesi.

Yoğun işleyişine ve ziyaretçi trafiğine ayak uyduracak, bulut sunucu mimarisini kullanan güçlü bir yazılım altyapısına sahip. Kurumsal renklerinin, uyumlu canlı renk ve ışık geçişleriyle kombine edildiği, hastanenin tıbbi birim ve hizmetlerine dikkat çeken animasyon bannerları ve kolay anlaşılabilir menü - sayfa yapısı ile ziyaretçileri için keyifli bir deneyim.

Özel hastane olarak hedefi, kaliteli ve ekonomik hizmet sunarak daha geniş kitlelere ulaşmak olan Meydan Hastanesi, huzur verici iç mekanı, teknolojik cihazları, uzman kadrosu ve eğitimli personeli ile hasta memnuniyetini ön planda tutan Antalya'nın gözde hastanelerinden biri..

Sağlık turizmi ile yabancı hastaların da tedavisini hedefleyen Meydan Hastanesi için Türkçe dışında İngilizce ve Rusça diller da proje kapsamında. Teknik olarak sınırsız dil desteği olan yazılım altyapımızda müşterimizin ihtiyaç duyduğu zamanda dilediği dilde web sitesi üretebiliriz.

Google arama motorunun teknik kriterilerini tam karşılayan, responsive (mobil uyumlu), ssl güvenlik sertifikalı, hızlı ve konforlu yönetim paneli ve yeni nesil web arayüz tasarımı ile sağlık dolu web tasarım projemiz referanslarımız arasında!