4M Agro Tarım - İSTANBUL

web tasarım istanbul 4m agro

4magro.com

İstanbul'da tarım sektöründe faaliyet gösteren 4M Agro, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web Tasarım4m Agro firmasının web tasarımı yapılırken logoda da kullanılan mavi ve beyaz renkler tercih edilmiştir. Banner alanında büyük bir babun flash animasyon kullanılmıştır. Ana sayfada yer alan akordeon flash animasyonu sayesinde verdikleri hizmetleri hareketli bir şekilde listelenmesi sağlanmıştır. Sitemizdeki metinler için siyah bir web fontu belirlenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Site

İçerik Yönetim Sistemi4m Agro firması web sorumluları, içerik yönetim sistemimizi kullanarak İngilizce ve Türkçe sayfalarında resim ekleme, metin ekleme, ekli sayfaları güncelleme gibi işlemleri kolaylıkla yapabilmektedirler. Şifreli sayfalar modülü ile müşterimiz bayi girişi sağlıyor. Güncellemesi oldukça kolay olan akordeon flash modülü ile vurgulamak istedikleri hizmet ve ürünlerini animasyon içinde yayınlanması sağlanıyor. Youtube yada başka video paylaşım sitelerinden, sitelerine eklemek istedikleri videoları sitelerinde yayınlanabiliyor.

SEO : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu4m Agro Firması, Google'da bulunmak istedikleri anahtar kelimelerinde bulunabilmenin ticari başarısını yaşamaktadır.