Bio Global - ANTALYA

web tasarım bioglobal tarim mucadele jpg

bioglobal.com.tr

Antalya'da tarım sektöründe faaliyet göstermekte olan BioGlobal, internet sitelerinin programlanması ve tasarımı konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımTarım sektöründe özellikle bitkilerin korunması ve beslenmesi üzerine faaliyet veren Bioglobal firmasının web tasarımı yapılırken ışık efekleriyler süslenmiş yaprak figürleri nin kullanıldığı bir arkaplan, füme rengi tabanla birleştirilmiştir. Yapraklarla kaplanan flash animasyonda firma logosu ve firmanın hizmetleri çarpıcı bir şekilde sergilenmektedir. Anasayfanın en sağında aytılan bölümümüzde esnek modüller kullanılarak vurgulamak istediğimiz sayfalara bağlantılar oluşturulmuştur.

İçerik Yönetim Sistemi - Dinamik Site

İçerik Yönetim SistemiBiogolabal web yetkilileri sitelerinin türkçe ve ingilizce sayfalarına güncelleme, yeni sayfa oluşturma, resim ekleme gibi işlemleri içerik yönetim sistemini kullanarak kolaylıkla yapapabilmektedirler. Müşterimiz tarafından anasayfada oluşturulan babun flash animasyonu yardımıyla ürünler listelenmektedir. BioglobalTV sayfasında firmayla ilgili videolar sitemizde yayınlanmaktadır. Çeşitli sayfalarımızda kullanılan kategori modülü sayesinde sıkça güncellenen haberler gibi sayfalarımızı kolaylıkla yayınlayabiliriz.

Seo : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuBioglobal firması bulunmak istediği kelimelerde Google sonuçlarında zirvede.