Kinagro Tarım - ANTALYA

web tasarım kinagro tarim jpg

kinagrotarim.com

Antalya'da tarım ve çevre sağlığı konusunda faaliyet gösteren Kinagro Tarım, web tasarımı ve internet tabanlı ihtiyaçları için SARVON ekibiyle çalılşmayı tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımYeşil tonlarda desenli zemin ve ışık hüzmeleriyle başlayan web tasarımımız eklenen yaprak resimleriyle zenginleştirilip, menü grubu tasarımıyla tamamlanmıştır. Kurumsal bir yapıda olan web tasarımı kullanılan babun flash animasyonu anasayfaya hareketlilik kazandırmıştır. Kinagro Tarım web sitesinin en önemli unsurları çevre ve tarım sayfaları için özel tasarım çalışması yapılmış ve anasayfamızda yer almıştır.

Web İçerik Yönetim Sistemi : Dinamik Site

İçerik Yönetim SistemiFirma yetkilileri tarafından çevre sağlığı sayfasına eklenmiş olan mini flash resim galerisi yardımıyla resimlerimiz animasyon olarak sayfamızda yayınlanmaktadır. İçerik yönetim sistemi kullanılarak sitemize videolar, yeni resimler eklenmiştir. Ayrıca müşterimiz ihtiyacına göre istediği sayfalara ekleyebildiği formlar sayesinde müşterileriyle kolaylıkla mail alış verişinde bulunabilmektedir.

Seo : Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuKinagro Tarım istediği kelimelerde googleda bulunabilmenin ticari başarısını yaşamaktadır.