Mulumulu Damla Sulama - ANTALYA

Web Tasarım Mulumulu

mulumulu.com.tr

Antalya'da damla sulama ekipmanları ve sistemlerinin üretim ve satışını yapmakta olan Mulumulu, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'U tercih etti.

Web Tasarım

Web TasarımMulumulu Damla Sulama firmamızın sitesine girdiğimiz zaman büyük bir su damlası karşılıyor bizi. Mavinin hemen hemen bütün tonlarının kullanıldığı web tasarımda, renk geçişleri ve ışık efektleri oldukça çarpıcı bir şekilde kullanılmıştır. Şüphesiz en dikkat çekici bölümse ürünlerin bir vitrin edasıyla sergilendiği atlı karınca flash modülüdür. Yazı rengi olarak okunaklı ve dikkat çeken mavi bir ton belirledik. Bütün sayfalarımızda yayınlamak istediğimiz iletişim bilgileri, medya, foto galeri ve sertifikalarımız sayfaları için üzerlerine gelindiği zaman renkleri değişen spot tasarımları yapılmış ve esnek modüller kullanılarak bütün sayfalarda gösterilmesi sağlanmıştır.

İçerik Yönetim Sistemi - Akıllı Site

İçerik Yönetim SistemiMulumulu firması web yöneticileri içerik yönetim sistemimizi kullanarak, türkçe ve ingilizce dil gruplarındaki sayfalarını oldukça basit bir kaç işlemle güncelleyebilmekte hatta yeni sayfalar, menü grupları, modüller, flash animasyonlar oluşturabilmektedirler. Anasayfamızda yer alan atlı karınca flash modülüne yeni bir ürün ekleme işlemini kolaylıkla halledebildikleri gibi diğer sayfalar için de yeni çalışmalar yapabilmektedirler. Linkler sayfamıza resimler ekleyip bunlara tıklandığında başka sitelere yönlendirme gibi işlemler yapabilmektedirler.

Seo: Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru OptimizasyonuMulumulu Damla Sulama firmamız google'da zirvede olmanın ticari başarısını yaşarken, Sarvon ailesi olarak biz de bunun haklı grurunu yaşıyoruz.