ÜNALLAR GIDA - ANTALYA

ünallar-gıda-antalya--web-tasarım

unallargida.com

Antalya'da gıda sektöründe faaliyet göstermekte olan Ünallar Gıda, web sitelerinin tasarımı ve programlanması konusunda SARVON'u tercih etti.

Web Tasarım - Özgün Tasarım

Web TasarımÇarpıcı bir flash animasyonuyla başlayan web tasarımımız anamenü grubumuzla devam etmektedir. Sol modül konumunda yeralan spot tasarımları esnek modüller kullanılarak yayınlanmaktadır. Sitemizin içinde yayınlanan her bir resim için tek tek gölge,degrade ve ışık efektleri tasarımı yapılmıştır. Metinlerimiz için okuması oldukça kolay siyah bir font belirlenmiştir.

İçerik Yönetim Sistemi - Yönetilebilir Web Sitesi

İçerik Yönetim SistemiMerkezi içerik yönetim sistemimiz üzerinden yönetilen Ünallar Gıda'nın web sitesi kullanıcaların düzenleme ve güncellemeleri kolaylıkla yapabileceği bir altyapıya sahiptir.

Yönetim panelini kullanan, firmamızın web yetkilileri sadece birkaç dakikalarını ayırarak yeni sayfalar oluşturabilir, menü grupları ve flash animasyonları yaratabilirler. Modüller kullanılarak sitemize hareket ve ses kazandırabilirler.

SEO : Google Arama Motoru Optimizasyonu

İnternet dünyasına Arama Motoru Optimizasyonuadım atarken aradıkları kaliteli hizmeti Sarvon'da bulan Ünallar Gıda'nın Google aramalarından ufak bir derleme.